+1 oy
405 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ilk bebeğimde hemen söylemiştim herkese eşimin ailesine falan esirgemedim yani ama görümcem hamileyken kimseye söylemiyordu kardeşi yanlışlıkla demişti bir kere konuşurken erkek diye çok kızmıştı ona onlara göre kız olunca nazar değmiyor,erkek olunca değiyor çok çok fazla geri kafalılar bu konularda hatta her konuda,cinsiyetten bile nazar değeceğini düşünen insanlar bunlar ve benim yaşadığım çevre hep öyle siz hemen söylermisiniz yoksa saklarmısınız?

25 Cevaplar

0 oy
(1,964 puan) tarafından
Cinsiyeti de değilde hamileliğimi hemen söylemiştim sadece eşimin ve benim ailem biliyordu onlarada herkes şuanlık duymasına gerek yok bebek biraz büyüsün ondan sonra duyarlar demiştim. 6 aylıkken herkese söyledim cinsiyetine sorana diyordum. Cinsiyete nazar falan saçma geliyor ama ben hamileliğimi söylemek istememiştim bizim özelimiz kolu komşu falan hemen bilmesine gerek yok. Bebeğin kızı erkeği yoktur hayırlısı vardır. Rabbim hepimize hayırlı çocuk nasip etsin 
-Reklam-
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Ne hamilelgimi ne cinsiyetini yakinlarimdan saklamadm inanmıyorum erkeğe nazar değer kıza değmez lafına cahilce bı düşünce gorumcenin kızı varsa Allah yardım etsin cahil anne babanın elinde büyümek zor.
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Ne ***** insanlar hala varmi böyle insanlar cinsiyetini cinsiyet partisi yapdim sosyal medyada paylaşdim herkes gördü oglum oldu kizda olsa oglanda olsa evlat evlattir hayirli evlat olsun yeter

İlgili sorular

0 oy
60 cevap 880 göst.
29 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Dnz737373 (199 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 186 göst.
0 oy
6 cevap 45 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ozlem.23 (127 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 167 göst.

380,468 soru