0 oy
105 göst.
Diğer kategorisinde (1,170 puan) tarafından
ya kizlar bnimki az az ve sık sık yiyen bir cocuk 1 saatte 1 emer aryi ek gidadan da birkac kasik ancak yedirebilirim bana bir gunluk saatiyle hem emzirme hem yedirme uyutma sıkligini yazar misiniz ne yapacagimi sasirdim 2 saat zor dayaniyor uyumak istiyor surekli uzatamiyorum zamani

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sabah en geç 7 de uyanır canım emiyor önce sonra kahvaltı 12 gibi uyuyor 2 saat sonra çorba veriyorum 5 gibi yine 1 saat.uyuyor uyanınca da ya meyve ya da akşam yemeği gece de uyumadan önce muhallebi yaparım irmikten yulaftan meyve ile karıştırıp veririm sever öyle en geç 10 de da uyuyor gece tabi bu aralarda.cok emer de yemeklerden sonra önce canı nasıl isterse ☺
tarafından
Aman emmek istiyorsa emsin canım sen emzir ne demek saat belirlemiş vallahi ben hiç öyle yapmıyorum cani ne zaman isterse veriyorum
(1,170 puan) tarafından
kiz bnde oyle yapiyordum az yiyor kahvaltisinda 2 3 kasik kadar falan demistim az az sık sık yiyor seninki diyet yapanlar oyle yer cocuk diyet mi yapiyor dedi direk 3 4 saatte bir emzir uyaninca emzirme kahvaltisini ver direk dedi olmuyor yapamiyorum valla gerekirse gunduz hic yatirma diyor ama cocuk durmuyor surekli gozunu kaşıyarak agliyor esniyor ay kafayi yiycem uykusunu da yemesini de ayarlayamiyorum bn mi cok beceriksizim anlamadim
tarafından
Düzelir inşallah zamanla sıkma canını
(1,170 puan) tarafından
bide sabaha kadar cok sık uyaniyor her uyandiginda emiyor yarim saatte 1 saatte bir kalkiyor emip tekrar daliyor emzik versem boş sallasam kanmiyor offf ne yapacagimi sasirdim ya
tarafından
Diş döneminde çok huysuz olurlar ama düzelir inşallah zamanla
-Reklam-
0 oy
(1,170 puan) tarafından
kizlarer yardim yaaa
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Sabah sut icer önden sonra kahvalti ama gec  yaoariz kahvaltiy  gece uyumaz sabah kalkmaz :D  1 gibi uyur uyaninca corba yogurt sonra meyve varsa veririm sonra sut krizi tutar sonra uyur 5 gibi yie corba yada yemek yaninda yogurt  aksam 8 gibi yine ya tek yogurt yer corba falan icmez ya ikisni birlikte goturur bwlli olmuyor 10 gibi uyur gece 12 de yine kalkar muhallebi yatiş iki gundjr yine iştah sifir zorla yiyio iciyor ama 
(1,170 puan) tarafından
sut derken emiyor mu
(1,921 puan) tarafından
Emmiyor normal sut
0 oy
tarafından
8.5 aylık yazayım yine de . Sabah 9 gibi uyanır emziririm kahvaltı yaparız 12 gibi uyur 2 saat sonra uyanır 2 de uyanır emziririm 6 gibi uyur 1 saat sonra uyanır . Yemek yediririm emziririm falan saat 10-11 gibi uyur
(1,170 puan) tarafından
yaa ne guzel bnmki dayanmiyor o kadar sure nasil yapcm ya

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 124 göst.
7 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Ahsen (2,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
30 Mart 2021 Diğer kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 108 göst.
7 Nisan 2022 Aile kategorisinde Alyaahsen (19 puan) tarafından soruldu