+2 oy
1,516 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar eşinizin maaşını sordukları zaman cevaplıyor musunuz? Net söylüyor musunuz. Şahsen, ben sıkıntıya giriyorum sanane yani niye soruyorsun. Burada birbirimize söylüyoruz sıkıntı yok ama eş dost aile arkadaş çevresinde sorulmaması lazım bence yanlış mı düşünüyorum 

55 Cevaplar

0 oy
(1,785 puan) tarafından
Kıskanç halam soruyodu inadına net maaşını da soyluyodm çatlasın
tarafından
Ahahahah :)) bazıları hakediyor gerçekten :)
-Reklam-
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Eşimin net bi maaşı yok o yüzden sormaz kimse ne gerek var ki 
tarafından
Yani bence de sormamaları lazım
0 oy
tarafından
Evet emlakçı olduğunu duyunca akıllara ilk gelen şey maaşı ne kadar zaten en gıcık kaptığım şeylerden bir tanesi burada söylüyoruz sıkıntı olmuyor ama yakın arkadaş eş dost ben söylemeyi çok sevmem sormam da asla sormam milletin ne kadar maaş aldığını 
tarafından
At evet evet sanki maaşı öğrenip ne geçecek ellerine. Çok meraklı insanlar, hasetlik ten yaptıklarını düşünüyorum artık
tarafından
Aynen öyle annem babama söylerim ama yeni tanıdıgim insanların sorduğuna bile çok denk geldim
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Ben kimseninkini merak etmiyorum sorulmasına da çok karşıyım. Yok yani az ya da çok alsam kime ne? Az alıyorsak para mı verecekler ya da çok alıyorsak ne değişecek
tarafından
Yetmiyorsa yardım edecekler herhalde :)) bıktık ya, çok meraklı bunlar
0 oy
tarafından
Eşim de bende rahatsız oluruz öyle şeylerden.  İkimizde çok şükür yetecek kadar der geceriz
tarafından
Aynen benim eşimde hiç hoşlanmaz, kimseye de net bir şey söylemez
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Maaş sormak ayıptır ama bunun ayıp olduğunu bilmeyen ve görgü seviyesi kısmen daha düşük çok insan var. Ben de maaşımı söylemem, eşim de. Kimseye de maaşını sormam. 
tarafından
Evet canım kesinlikle haklısın :) ayıp gerçekten
0 oy
tarafından
Ne münasebet soruyorlar daha bir kişi eşimin maaşını sormadı sorsa da sanane  der geçerim
tarafından
O kadar net konuşamam ya :(
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Amaan herşey bitti bunu mu kafaya takcam uygun olmayan öyle şeyler soruluyor ki iş maaşa kalsın devlet sırrı sanki 
tarafından
Haklısın gerçekten
0 oy
(119,345 puan) tarafından

ben söylerim yaa sen sor sanada soylerim no problem:D

tarafından
Ben rahatsız olurum, senin rahatsız etmiyorsa no problem :)
0 oy
(10,529 puan) tarafından
Bilmiyorum ki sorsalar cevap versem ;)
tarafından
Bu konuyu da anlayamıyorum :)
(10,529 puan) tarafından
Niye kız
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Kimse sormaz bizde bende doğru düzgün bilmem maaşını bilmiyorm de sende
tarafından
Bende öyle söylüyorum ama inatla üsteliyorlar meraklılar :))
0 oy
(802 puan) tarafından
Evet çok rahatsız edici bi soru eşimin ailesi özelikle babamın maaşını çok soruyorlar ondan bile çok rahatsız oluyorum evet çok şükür babamın durumu çok iyi ama ogrenipte napcaksiniz esiminkinide çok soruyir arkadaslaarim çok rahatsız ediyor 
tarafından
Halbuki onlara ne yani öğrenipte ne yapacaklar, bir beklentileri mi var, hep meraktan bunlar :)
(802 puan) tarafından
Aynen kuzum ozelikle görümcem var o sürekli soruyor çok sinir oluyorum
0 oy
tarafından
Eşim maaş sistemi calismiyor kendi işi az buçuk ne kazandığını herkez biliyor çünkü tüm sülalesi o işi yapıyor ama söyle bişey var büyük eltim aşırı meraklı ve sorgulayici bi ara bana senin kocan bu kadar kar etmiş dedi bilmiyorum dedim eşime sordum doğru Dedi yani kadın herseye hakim hsgsgcjdnxcv
tarafından
Ooo eyvah o eltiden korkulur benden söylemesi :) amcamın hnımı geldi aklıma :)
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Bende direk söylerim ama bazıları böyle ay borcunuz yok şöyle şöyle diye hesap ediyor sinir oluyorum  borcum yoksa yapmadigimdan sende yapma olmasın dimi ama:))
tarafından
Çok haklısın canım, bizde de aynı. Borcumuz yok çok şükür ama kiracıyız. Hemen hesap yapıyorlar bu para size nasıl yetmiyor falan filan gelde sinirlenme
0 oy
(3,681 puan) tarafından

Eşimin en nefret ettiği şey :D bazen ben mesai felan kalınca ne kadar Alcan diyorum bana bile boşver sen harca istediğine diyor :D

tarafından
:) kız en güzeli boşver :)
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Yani bugüne kadar kimse sormadı sorulmaz ki zaten ben dahi bilmem ortalama ne kadar olduğunu
tarafından
Herkes anlamıyor bunu işte canım :)
0 oy
tarafından
ben esime sormadim ki ne kdr maas aliyosun die bilmedim icin sorulara da cevap veremem :D
tarafından
En mantıklısı :) yalan söylemişte olmuyorsun oh :)
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Esimin ne kazandığını bilirim maaş kartı bende birde euro maaşi vardır sorana söylemem bi iki soran oldu ne yapcan kesemize ortakmisin dedim  kimide der aayy şoförün kazanci yüksek iyisin valla. Der onada diyene cevap veriyorum siz kocanizin koynunda yatarken ben yol bekliyorum  kanli yollarda gidip geliyor kazanci birakda iyi olsun derim
tarafından
Helal olsun valla :)
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Ben asla demem kuruşuna kadar bilirim ama cevap vermem alıyor işte bize yetiyor Allaha şükür diyip geçiyorum. Kendi maasimida demem bilmesinler yani onlara ne.Benim babam asla söylemezdi her istediğiniz alınıyorsa gerisini sormayın derdi annemle biz bile net bilmezdik maaşını. Evlendim ondan gelen alışkanlıkla esiminkini asla söylemem. 
tarafından
Evet canım çok güzel bir alışkanlık, çevremiz fesat biz ne yapalım :)
(1,964 puan) tarafından
Gerçekten fesat zaten benim kaynanam öğrense herkes öğrenir :)) eşim ona düşük veriyorlar diyor bilerek bir bakıyoruz herkese diyor geceyi söylesek mahallede duymayan kalmaz. Benim ailem falan asla sormaz zaten
0 oy
(13,027 puan) tarafından
Hiç de umursamıyorum cevap da vermiyorum genelde :D
tarafından
En güzelini yapıyorsun :)

İlgili sorular

+1 oy
60 cevap 789 göst.
18 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
82 cevap 900 göst.
0 oy