0 oy
450 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,403 puan) tarafından

Bebekler uyuyunca anca başbaşa kaldık kahvemle. Mutlu ediyor beni ☺️☺️☺️

image

10 Cevaplar

0 oy
(120,799 puan) tarafından
nasi yapiliyo bu hangi kahveden
(1,403 puan) tarafından
Türk kahvesinden canım. Şekersiz ama tarçın girince biraz salep i andırdı bana.
Ben küçük fincanla tatmin olmadığım için büyük fincanlarla yapıyorum hep onlara göre ölçüsü de bir tatlı kaşığı kahve bir çay kaşığı da tarçın cezveye koyuyorum üstüne de bir fincan sütü döküyorum karıştırıyorum kaynayana kadar bekliyorum kaynayınca alıyorum
(9,659 puan) tarafından
Normal türk kahvesine bir kaşık tarçın atiyon tatlı isteğini kesiyo ben diywtteyken yapiyodum hatta birazda hindistan cevizi yağı koyuyoyodum yağ yakimini destekliyo senin ihtiyacın yok tâbi :D
(120,799 puan) tarafından
deniycem cok sagol
(1,403 puan) tarafından
Normal kahvede de oluyor mu o onuda deneyeyim hindistan cevizi yağı emzirdiğim için olur mu bakmadım. Hangi saatlerde yapıyordun kız ver tüyoları başka neler yaptın ☺️☺️
(9,659 puan) tarafından
Bende emziriyodum bebeğim ek gıdaya geçmişti sıkıntı olmiyodu bazen sabah iciyodum bazen 4 gibi falan
-Reklam-
0 oy
(9,659 puan) tarafından

Benim oğlum kelek attı 15 dk uyuyup uyandı kahve yalan oldu yada soğuk moguk içerim biseyler :D afiyet olsun

(1,403 puan) tarafından
Ama gerçekten çocuklar uyuyunca içilen kahvenin tadı başka oluyor değil mi ☺️
(9,659 puan) tarafından
Aynen o sakinlikle kahve uyumu :D çamaşır asayim da bı kahve koyayım dedim arkamda piti piti ayak sesleri geldi :D uyutmaya calistim eee eee yok diyo :D
0 oy
tarafından
Afiyet olsun canım 
(1,403 puan) tarafından
Sağol canım ❤️
0 oy
(22,070 puan) tarafından
O degilde bardağın güzelmiş vllahi:D
(1,403 puan) tarafından
Sağol canım favorilerimden. Ev hediyesi olarak gelmişti
0 oy
(802 puan) tarafından
Afiyet olsun askim
0 oy
(14,494 puan) tarafından
Afiyet olsun canım ☺️
(1,403 puan) tarafından
Sağol canım kahve candır ☺️
0 oy
(4,700 puan) tarafından

image

bizde de böyle afiyet olsun 
(1,403 puan) tarafından
Ooo ikramlıklar zengin ben açılamadım o kadar . Diyet olunca niyeti bozmamak lazım ☺️☺️☺️☺️
0 oy
tarafından

image

sunum munum yok bam bam bam
(1,403 puan) tarafından
En güzel sunum arka planda zaten kuzum. Maşallah barekalllah ❤️
0 oy
(1,843 puan) tarafından
Afiyet olsun :)) diyet için mi yapıyorsun bunu ?
(1,403 puan) tarafından
Tarçın ödem atmada bçok etkili . Ama ben tarçınlı suyu çok içmiştim dozu kaçırmıştım ilk haftasında 6 kilo gitti o hafta ne etkili nasıl gitti emin değilim ama. Öğlen salata türü yedim hep
(1,843 puan) tarafından
Ayy keşke benim de öyle olsa . Ya aslında fazla kilom falan yok 60 kiloyum diyim . Ama ben 55 olmak istiyorum . Dediğin gibi o zaman tarçın suya falan herşeye atıyım . Akşamları ne yiyordun mesela ? Sen kaç kilo vermek istiyorsun ?
(1,403 puan) tarafından
10/15 kilo istiyorum ben 6 gitti 4/9  kilom var dahs gidecek. Ama dün radyo açıktı radyodaki şarkının gazına gelerek den dans edesim geldi dans etmek de epey bir insana iyi geliyor onu sürekli yaptığımı düşünürsem onun da etkisi olur bence müzik eşliğinde oynamak da çok iyi oluyor
(1,843 puan) tarafından
Aynen öyle hareket çok önemli ip atlamak da baya hızlı eritiyor . Bunları da yapmak gerekitor . Umarım istediğin kadar verirsin ♥️
(1,403 puan) tarafından
Ay inşallah.

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 661 göst.
4 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 76 göst.
15 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 701 göst.
12 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu