0 oy
331 göst.
Aile kategorisinde (38 puan) tarafından
Tesettüelü anneler bebebkle falan zor oluyor mu yazın  kıyafetler vs. 

10 Cevaplar

+1 oy
(5,376 puan) tarafından

Meme olayı zor oluyodu her yerin kapalı çocuk memee diye çığırınca şak diye memeyi açıyosun hem komik hem zor :D bi de sıcakta kucaklamak vs uğraşmak daha zor zaten ben bi kucaklayınca şal fln kayıp gidiyo :D

(2,529 puan) tarafından
Ayy anlatırken bana geldiler öfff ajsjsjaj osmaniyenin yazında perişan oluyorum qhahah
(5,376 puan) tarafından
Heheh :)
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ayyyy basortuyu bağlamaya başlayınca cigiriyo gidicez diyee bide namaz kılacak ortunuyom yirtiyo kendi al beni diye çok zor oluyo başörtüsü parduse giyene kadar aglamalarr
(1,315 puan) tarafından
Aynı durum bizde de var. Baş örtü yapınca hep dışarı ciktigimiz için alıştı. Baş örtülü gördümu parduseyi giymeden agluyir kucak istiyor
(849 puan) tarafından
Anlattığın bildiğin gözümde canlandı film gibi
tarafından
Sormayaaa çıkana kadar insan deli oluyo önce onu giydiriyom terliyo kendim giyiniyon agliyo yaaa gecici bı dönem biliyorum ama bu kız biraz abarttı oğlanlar böyle deyildi yada ben Ozaman parduse gitmiyodum yazmayida bağlıyordum arkadan atiyodum kendimi dışarı şimdi daha dikkat ediyorum tesettür ama bu kız birakmiyo ne inşallah çabuk geçer yoksa kabus oldu bir yere gitmelerrrr
0 oy
(7,208 puan) tarafından
Tek zoruma giden eşimle denize girebilmek için teeeaaaaa ebesinin orekesine inip dere tepe düz gidip bulduğumuz yerin dolu olduğunu görme hüznü (≧▽≦)
(2,529 puan) tarafından
Bol hasema giyebilirsin canım
(7,208 puan) tarafından
En bol kıyafet bile suyun içinde vücuda yapışıyor ben hoşlanmıyorum
(2,529 puan) tarafından
Teeee ebesinin örekesine gidip açık girmek yerine hasema giyip denize girmeyi tercih ediyorum o yüzden fikir vermek istedim :)
(7,208 puan) tarafından
Tee ebesinin orekesine gidipte açık giyinmiyorm ben gelebilirsem baskasi da gelebilir ihtimaline karşı yine hasema ile giriyorm . Teşekkür ederim fikrin için :)
(2,529 puan) tarafından
He o zaman okey sjsjsj
0 oy
tarafından
Canım dışarıda beslenme işi ayrı zor da ben evde de uzun elbiseler giyerim testturluyumdur genelde ama bu beslenme işi bizde evde de zor oluyor bu yüzden. Hazirlanana kadar çok ağlıyor bazen şak diye anında veremiyorum haliyle:)))
0 oy
(2,205 puan) tarafından
Walla bi şalimi yapana kadar oyle.bi.agliyoki aksamdan haxie koltukta oturup beklemem lazim biyere gitmek icin  bide evde hep basim acikk şalı gorunce yuzume bakip bakip agliyo ahajaj ☺☺☺ 
0 oy
(119,461 puan) tarafından
tesetturlu degilim ama uçakda cok zorlanmistim kuzey emerken tr giderken o emxirme onlukleri bi halta yaramiyo
0 oy
(11 puan) tarafından
Tesettür den dolayı zorlandigim bişey olmadı hiç  tesettürümü çok seviyorum hamd olsun Rabbime  bana nasip ettiği için sevdirdigi için 
0 oy
(196 puan) tarafından
Hiç zorlanmadım bende hep saçları açık olan kardeşlerimi merak ederim acaba saçları terletmiyormu çocukla uğraşırken diye
0 oy
(338 puan) tarafından
ay valla 6 senedir kapaliyim hicbiseyde zorlanmadim ama ben hicbiyerde yatili kalmayi sevmem  gorumceme yatiki gidince cok zorlaniyorum :D yani surekli yemeniyle bone olmayinca kayiyo saclarim ince telli ve yumusak hemen kayiyo bu sefer surekli boneli yemenili basimda agirlik basim agriyo valla yatma saatini iple cekiyorum 
tarafından
Yatili misafir olmayı bende sevmem hep hazır oluyorsun
(338 puan) tarafından
Evet ya nefret ediyorum biyerde yatili kalmaktan.Esimin aileside severler kalirlar o yuzden bekliyolarda dogal olarak onlara gidelim kalalim diye ama inanin hic rahat olamiyorum ya benim icin maksimum 1 gece oda zorunluysa.Saat kac olursa olsun evime doneyim istiyorum
0 oy
tarafından
Hiç zorlanmadim ben fermuarlu ferace giyiyorum esarpi emzirme örtüsü gibi kullanırım sadece aklı erince biraz ortundugunde dışarı çıkacağız zannediyor

İlgili sorular

+2 oy
16 cevap 234 göst.
23 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 118 göst.
8 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 369 göst.
15 Kasım 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Zehra800 (1,059 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 95 göst.
6 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cinarimmmm66 (150 puan) tarafından soruldu

381,013 soru

11,406,740 cevap

34,944 kullanıcı

...