0 oy
309 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Saçım yağlı yani çabuk yağlanıyor dp şampuan nasıl hangi çeşidini kullanmalıyım? Elidor yeşil kutulu olanı kullanıyorum ama hızlı yağlandırıyor bir de temizlik hissini vermiyor bundan sonra tercihim tuzsuz şampuan ama dp iyi midir?

9 Cevaplar

0 oy
(913 puan) tarafından
Kötü Cok kötü bilmiorum bn saçlarıma yaramadı denedim hem şampuan hem kremini sertlestirdi kırdı ama belki sana uyumludur canım
tarafından
İnternetten araştırdığımda iyi diyenler olduğu kadar kötü diyenler de olmuş kararsızdım ama şu andan itibaren almaktan vazgeçtim. Peki en iyi tuzsuz şampuan hangisi bi bilginiz var mı
(913 puan) tarafından
Weprof canım ama biraz pahalı malesef
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dp daha da yaglandiriyo ben begenmedm
0 oy
tarafından
Ben siyah olanı kullanıyorum dökülmeye az da olsa iyi geldi tuzsuz olduğu için sanırım
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Ben beğenmedim cnm yaa
0 oy
(1,283 puan) tarafından
Sarisi cok kotu ama beyazı harika
0 oy
tarafından
evet kullaniyorum memnunum
0 oy
(155 puan) tarafından
Kullanıyorum diğerleri saçımı maç etti kepek folduruyor ama bu bana yaradı 

Tabi herkese iyi gelecek diye birşey yok
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Hic guzel degil asko bikere aldim berbat yani
0 oy
tarafından
Pantene kulla iyorum saçlarım harika 3 4 gün yağlamaz çok güzel ben seviyorum pantene yi
tarafından
Bende Pantene kullanmıştım uzun süre Aqua light olanı çok iyiydi hemen yağlanmıyordu ama sonraları aldığım kutular hiç yaramadı aşırı döktü sivilce çıkardı saç diplerinde senin kullandığın çeşidi hangisiydi canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 95 göst.
17 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde GSmsl (791 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 218 göst.
13 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Mehdiye (376 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 96 göst.
7 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Acvbn (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.
12 Ekim 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Es-Es (810 puan) tarafından soruldu

378,172 soru

11,318,496 cevap

34,765 kullanıcı

...