0 oy
902 göst.
Diğer kategorisinde (198 puan) tarafından
'Yine kızım sabaha kadar uyutmadı hala da dalamıyor uykuya. Hasta olmuş heralde kuzum burun akıntısı da var :(( Gözlerim kapanıyor anneler :) Bu sabah bi şeyi anlayıp dertlendim. Artık kış günleri yorgan altı keyfini yapamicam sanırım çok severdim be :) Neyse kızımın tatlı canı sağolsun bi 5 6 sene sonra tekrar yaparım belki ne dersiniz? Sizde durumlar nedir hangi sebepten bu saatte uyandınız? Biraz uyandırın beni kızlar 

18 Cevaplar

0 oy
(1,847 puan) tarafından
Bacak sancısından uyuyamiyorum :( 4 dönüyorum evin içinde. Bi dogursaydim artık.  Com geçmiş olsun bu arada allah şifa versin 
(1,847 puan) tarafından
Sağol canim:) valla ya her şeyi ele geçirdiler daha doğmadan Bi de hayırlısıyla doğsaydı gün sayıyoruz artık
(198 puan) tarafından
Doğduktan sonra ilk 3 ayda biraz zorluyor insanı canım ama sonra daha rahat olursun inşallah
(1,847 puan) tarafından
Inşallah canim bugün yarın gelir artık:) sende güle güle büyüt bebisini
(198 puan) tarafından
Sağol canım sende hayırlısıyla sağlıkla kavuş yavruna :) Güzel haberlerini bekliyoruz
(1,847 puan) tarafından
Ay inşallah amin :)
-Reklam-
0 oy
(616 puan) tarafından
Geceden beri 4.uyanisimiz 4 aylk oldk ama :) ocok mizmiz iz nu ara bjde ev tasiyom ;(
(198 puan) tarafından
Allah bağışlasın canım :) Benim kız hiç durmadı resmen 3 kere uyudu diyebilirim yani hep uyanıktı malesef :( Ay 4 aylık bebekle de ev taşıması çok zor olur Allah yardımcın olsun. Gazları bitiyor, nazlari başlıyor, o bitiyor büyüme atağı, tam o bitiyor diş çıkarması, hastalanması vs derkeeen hep mizmizlar zaten kuzular :) Rabbim eksikliklerini vermesinn bi kere güldüm mu geçiyor işte
(616 puan) tarafından
Amiiin kuzum allah hepimizinkine saglik versin kimsenin kucaginida bos birakmasin
0 oy
tarafından
Kizimda gece saat basi uyaniyor emmeden uyumuyor dis sikintisi sanirsam bu vakitte de uyandi oyuncaklarla oynuyor bende uykusuzz yorgun bi haldeyimm:))
(198 puan) tarafından
Rabbim bizlere güç kuvvet versin bende ayikmaya çalışıyorum ama yok yazıları çift görüyorum :)) Bizde hala diş çıkaramadık 8 aylık oldu ama yok malesef
tarafından
Aminn canimm :) Bende de oyle ya hahaha demin uyuyor ya kizim uykusuzluktan gozleri acik gibi gordum bianda baktim uyuyor
(198 puan) tarafından
Hahaha :D Ben bide uykusuz kalınca aşırı sınırlı oluyorum ya :D
tarafından
Sormaa bende aynı bazen kızıyorum kızıma niye uyumuyon diye sonra pisman oluyorum:)
0 oy
tarafından
Ben kızımı sallıyorum Vala :D 
(198 puan) tarafından
Rabbim kolumuza bacagimiza güç kuvvet versin :D
tarafından
Amin Vala :)))
0 oy
tarafından
Bizde yeni uyandık :D
(198 puan) tarafından
Senin ki iyi biz hiç uyumadık :D Günaydınn
tarafından
Uykusuzluk çok zor ya benimki dün beni uyumamıştı:) iyi uykular sana
(198 puan) tarafından
Ah bi uyuyabilsem hala direniyor uyutuyorum 10 dakika sonra geri kalkıyor ya bi yeri ağrıyor da neresi çözemedim.. D3 vitaminini bırakmıştık geri başladık oda dokunuyor hepsi birleşti
0 oy
(2,788 puan) tarafından
Eşime kahvaltı hazırlamak için 6 bucukda kalkıyom son ayım artık:) 
(198 puan) tarafından
Son ayınsa boşver eşini yat uyu derim :D Sonra sen bebekle uğrasırken o uyuyor olacak bak dinle beni :D
(2,788 puan) tarafından
Eşim çok meraklı bebeğe valla baş ucumuza çocuğun beşiğini koyalım ben uyandım zaman ona bakarım diyo erken doğsa neden erken demez herseyine özeniyo tabi ki ben çok uykusuz kalcam:)
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Bebim kız mübarek calas saat gjbj 6. 45 7de  kalkar dün odasını ayircaktim anladı galiba 2 3 saat direndik gene odam da yattı gece de 2 kez kalktı 1 ve 4 de 6 da Bi **** ark msj atıp durdu ona uyandım 
(198 puan) tarafından
Hem gece uyanıp hemde erken kalkınca çok sinir oluyor ya :D Annelere uyku harammış anladım herkes aynı
(12,777 puan) tarafından
Malseffff  cnm  3 4 sene böyle galiba
(198 puan) tarafından
Umarım 3 4 seneyle kalır :D Bazı çocuklar hiç uyumuyor ya görümcemin kızı öyle 7 yaşında hala geceleri annesini kaldırıyor gördükçe ödüm patlıyor :D
(12,777 puan) tarafından
Ay sus ins öyle olmaz
0 oy
tarafından
Benimde kızım sabah erkenden kalktı oturdu bende tekrar sallayım uyuyayım derken abbasi kalktı oy kızım bal kızım iyice uyandırdı o ise gitti bende oturuyorum öyle kucukle büyük kızımın uyanmasını bekliyorum çok acıktım ")

Mevsim gecişi ya şimdi birde tam hastalık zamanı bebeğini emziriyorsan bol bol közlenmiş soğan sarımsak ye zencefil bal limon dan annem bir şurup yapıyor onu sıcak suya koyup içiyoruz yok böyle bir şey tam bir şifa deposu tavsiye ederim sizede bebise içeremeyeceğin için  sen iç sütünden geçer onun şifası inşallah 
tarafından
Açlık bana daha zor geliyor ama uykusuzluk da zor hele hiç dinlememeden sürekli yorulmak çok kötü ay en iyisi yiyip içip yatacak bir fırsat versin allah bize ")
(198 puan) tarafından
Yok ya açlık konusunda çok direncliyim ama bende kahve bağımlısıyım sabah ilk kalktıgımda kahve içmeden kendime gelemiyorum hem uyku hem o olmadım mı tamam oluyorum sinir küpüne dönüşüyorum :D
tarafından
Bende tatlı ")) tatlı yemedigim zaman uykusuz aksi nalet bir adam oluyorum yine ")) kuzeyin oğlu misal "D "D
(198 puan) tarafından
Gel ben sana tatlı yapayım bide kahve yapıp keyif yapalım :)
tarafından
Aayy ne güzel olur ")) hemen gelirim ")
0 oy
(39 puan) tarafından

:'(uyumak ne güzel bir şey ama bu gaz sorunu bitmez ya offf bizimde 41 gün oldu erkek bebekleri daha gazlı olurmuş benimki de öyle bizimkide burnu tıkalı abisinden bulaştı galiba 

(1,422 puan) tarafından
Bnd ayni durumdaym cnm snci girio uyanio uykusundn ne kullaniosn rahatltmk icin
(198 puan) tarafından
Benim kızım 8 aylık oldu artık geçti canım ama ben o dönemde biogia gaz damlası kullanmıştım. Bağırsak düzenleyici bi yan etkiside yok masum bi ilaç yani. Biraz pahalı yalnız
(1,422 puan) tarafından
Aldik canm bizde ise yaramadi sen neler tukettik kimyon muskat fln deniyo ama hic denedn mi
(198 puan) tarafından
Hepsini denedim canım bilmiyorum hiçbiri tam olarak ise yaramıyor malesef zamanı gelince birden kesiliyor bence. Kimyonu kendim yiyordum. Muskatta iyi gibiydi aslında 5 ay geçti tamda hatırlamıyorum açıkçası. Canım o damla düzenli kullanılmalı sen her gün aynı saatte vermeye devam eden bir kaç günde ise yaramıyor
(1,422 puan) tarafından
Ben 1 gun denedim canim sonra nurse haveys mi tam hatrlamiyorum simdi ona gectik o da etkisini kaybedio sanirim doktorda dedi ne kullanirsanz kullanin gaz gecmez vakti gelmeden dedi buyumesini beklicez artik bizde sipanin :)
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Basım çatlıyor yaaa uykusuzluktan
(198 puan) tarafından
Benimde sinirlerim tepemde daha iflah olmam bugün uykusuz kaldım ya :D
0 oy
(2,241 puan) tarafından
gecmis olsun canim kac aylik eger 3 aylikdan buyukse biraz ihlamur ver rahatlar .valla hamileyken de uyuyamiyodum simdi de uyutmuyo tatli cadim hele kışın cok zor oluyo gece buz gibi o yatakdan cikasi gelmiyo insanin umarım uyku duzenleri olur biran once :)) canlari saolsun 
(198 puan) tarafından
8 aylık canım. Iyi gelir mi dersin ya? Aynen öyle ya tatlı tatlı uykuyu bırak kalk. Uyku düzeni oluşmuştu ama yok dış çıkarması yok hastalığı derken yine bozuldu :(
(2,241 puan) tarafından
canim ne desem yanlis olur doktor bilir ama bana doktorumuz kizim hasta oldugunda su icirir gibi ihlamur icir hem iyi gelir hem hasta olmaz demisti ben iciriyorum:)
(198 puan) tarafından
Canım şimdi gidince sordum içebilirmiş teşekkürler sen getirdin aklıma yoksa hiç sormazdım :)
(2,241 puan) tarafından
rica ederim canim insallah sifa olur minige :)
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Bizde sabahın köründe kalktık canları saolsun 5 6 sene sonra demissin ama bu sefer okul başlıyor cnm bize yatak keyfi yok yani cnm bu arada geçmiş olsun inşallah bir an önce düzelir kuzu 
(198 puan) tarafından
Inşallah canım teşekkürler. Öyle deme ya hayallerimi yıkma :Dd
(1,219 puan) tarafından
Ne dersen de kuzum gerçekler bunlar malesef annelik bi fedekarlık buna şükür canları saolsun
0 oy
(3,151 puan) tarafından

Evet aci gercwklw bu sabah yuzlestim. Besik yatagimin dibinde hemen kizim sabah 6.20 gibi agladi emzirdim koydum besigi salliyordum ama nasil soguk üşüdüm ince pike vardi bide ustumuzde kolumu cikarip besigi sallamaya bile erindim kizimda uyumadi zaten kalktik babamizi yolladik ise kizimin bakimini yaptim ayagimda uyudu simdi yeni ablasida kalkmadi daha bende kahvalti yapcam hazir onlar uyurken cok uykum var :ermm:

(198 puan) tarafından
Bende hala cebellesiyorum tekrar sabah uykusunuda yatmadı :( Allah yardımcınız olsun...
(3,151 puan) tarafından
Ay cok zor yaa amin amin valla.
0 oy
(9,227 puan) tarafından

Bebeğim 8 günluk ve ben artk zombi gibi geziorum :'(:'(

Uykuyu zaten unuttukda dün resmn aç gezdm khvaltı bile yapamadm. Bir de rahatıma çok duşkun bi insandm ben şmdi çokk zor gelio herşey :ermm:

Ev temizlği dsenz yok ymek dsenz yok, bitik  haldeym anlıcağnz...

(198 puan) tarafından
Tabi ki. Ben çok ağır geçirdim hatta. Delirmek üzereyim açıkçası. Sonra kendimi telkin etmeye başladım onun bana muhtaç olduğunu canının yandığını düşündüm surekli. Sevgime ihtiyacı olduğunu felan. Daha sakin yaklaşmaya başladım. Sonra gülümsemeye başlıyor ağlamaları azalıyor derken rahatlıyor insan :) Yasadigin her duygu çok normal yani merak etme gaz sancıları artabilir o zaman da çok zorlanabilirsin ama şimdiden söyleyim sen çok iyi bi annesin ve başarabilirsin :)
(9,227 puan) tarafından
Ya çok teşekkur ederm ❣ aynılarnı yaşıorm delircek gbi oluorm bazen, sonra bundan sonra hayatımda kızm var ve hep olcak alışmam lazm die telkin ediorm kendimi dediğinz gbi.
Inşallah bu zor gunler çabucak geçer, çok saolun desteğinz için❤
(198 puan) tarafından
Hepsii geçecek canım hiç merak etme güzel düşünmeye çalış zor olduğunu biliyorum hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz sende bi sorun yok yani :) Rica ederimmm her zaman :) Inşallah canım
(9,227 puan) tarafından
Valla aynı şeyleri yaşayan biriyle iyi geldi konuşmak ☺ insan tek olmadğnı blince az da olsa rahatlıo
(198 puan) tarafından
Sevindim canım :)
0 oy
(1,422 puan) tarafından

Bnd ayni durumdaym canm uyumayinca sutumde azalio :(

(198 puan) tarafından
Benim sütüm kesildi bile :( Çok çok az var
0 oy
(35 puan) tarafından
Aynı sebepten uyandik bizde 
(198 puan) tarafından
Hasta mı canım ?
(35 puan) tarafından
Burnu tikaniyo uykusu bölünüyor ortaligi yikiyor doktora goturdum dun birseyi yok dedi canim serum fizyolojik kullandik o iyi geldi biraz burnu acilinca
(198 puan) tarafından
Burnuna dokununca kıyamet koparıyor ya bende götürcem birazdan sağlık ocağına
0 oy
tarafından

Bende çok erken uyandım sebepse oğlumun dış dış cikarmasi yani öyle düşünüyorum alt iki çıktı sıra üst ikide  bağırarak uyanmalar 15-20 dakikada bir kipirdanmalar ağlama krizi yanımdan gitme kucakta indirme tarzi nazlanma :D çocuğum başka bı çocuk oluyo resmen :D yorgan altı keyfini bırak uyuyabilsek daha ne istiyon :D

(198 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun gece normal uyusak sabah erken kalksak yine yeter :D Benim kız 8 aylık daha hiç dış cikarmadi bunun daha üst dişleri de olacağını unutmusum :(
tarafından
Benimki 10 bucuk aylık canım 8 aylıkken altlar çıktı zor valla
(198 puan) tarafından
Iyi 8 aylıkken çıkmasına sevindim ya 6 aylıkken çıkmadıysa yaşına girince çıkar felan diyorlardı
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Ayyy Ayyy durumlar aynı tum gece 1 saat tek uyumuşumdimur birde aşı oldu tam huysuz ateş çıkıyor tam işkence zombiyi geçtim :) Allah yardımcimiz olsun 
(198 puan) tarafından
Amin canım amin.... Hep bi sebepleri var zaten uyumamak için :D
(1,517 puan) tarafından
Kesinlikle sinek konsa ağlıyor uyumaktan vazgeçiyorlar :D :D
(198 puan) tarafından
Ay dün gerçekten sinek yüzünden uyanmıştı :Ddd

İlgili bir soru bulunamadı

380,003 soru

11,375,370 cevap

34,859 kullanıcı

...