0 oy
1,364 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar iyi akşamlar bu sefer size ciddi bi konuyla geldim.

Bugun hastaneden cikinca annemgile geldim. 16 yasinda bi erkek kardesim var morali çok bozuktu belli bişe olmuştu kurban olduğum süzülmüş resmen. Anneme sordum anne noldu neyi var dedim,kız arkadasindan ayrilmiş ama kötü bitmiş dedi. Hemen yukariya yanina çiktim dedim ablacim noldu anlat bana belki halledebiliriz, hayir abla dedi neyse zar zor konuşturdum. Kız arkadaşı sınıftaki diğer erkeklerle çok labaliymiş(farkli konularda var). Ben daha once tanistim kizla çok görgülü kültürlü bi kızdı yaptiklarina inanamadim. Erkek kardeşim çok başarili bi çocuk ankara 1.liği olan bi cocuk dersleri konusmasi oturmasi kalkmasi hep dikkat ceker. Çok naif kibardır daha ilk kız arkadaşiydi "ben bidaha aşık olmuycam sevgili işleri bana göre değil abla sanki boğuluyo gibiyim" dedi ağladi yavrum... Daha 16 yasinda ilk sevgilisinden böyle bi kazık yemesi beni çok üzdü ayrildiğimi soylemedim abla dedi neden dedim üzülsün istemiyorum dedi. Kardesim oyle diyince daha bi kötü oldum. Ben napsam da bu cocuğun psikolojisini düzelte bilirim korkuyorum kendine zarar vermesinden ergen ve liseye giden bi cocuk nolur ne olmaz napicam ben şimdi anneme de anlatmadim soyleme dedi. 

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kızzz kabahat bizde ya bunlara dert insan anlatamaz ki 

Kiz sana kendi kardeşimi anlatayim şoka girersin 

Üzme kendini ergen normal korkma ilk unutulmuyor ondan 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 457 göst.
28 Nisan 2021 Aile kategorisinde Sevda18 (68 puan) tarafından soruldu
0 oy