+1 oy
73 göst.
Diğer kategorisinde (50 puan) tarafından
Kızımın burnu tıkalı açıyorum geçmiyo gene aynı burnun ilerisinden kaynaklı ağzından nefes alıyor geceleri çok zor uyuyor ne yapsam ii gelir lütfen yardımcı olun kızım 14 aylık 

3 Cevaplar

0 oy
(13,258 puan) tarafından
Başucuna soğan koy canım bir de serum fizyolojikle aç sürekli 
(50 puan) tarafından
Bilmiyorum ki sanmıyorum grip biraz burnu da akıyo ama tıkanıklık burnunun ileri kısmında otri bebeye de çekiyorum tam açılmıyo
(13,258 puan) tarafından
Otri bebe 1 yaşından sonra önerilmiyor canım şuan için demiyorum da bıraksan iyi olur burun damarları catliyormus büyüdüğü için aklında olsun.
(50 puan) tarafından
Bilmiyodum verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim peki nsl açabilirim ki başka
(13,258 puan) tarafından
Canım ben kulak copuyle ucuna gelenleri alıyorum bastırmadan doktor bekleyin kendisi akıtır demisti ama
(50 puan) tarafından
Bnde öyle yapıyım teşekkür ederim ☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hava vermeden açılmıyor varsa hava Mak hava verince açılır ins 
(50 puan) tarafından
Hava makinem yok doktora da gitmedim açıkçası böyle daha devam ederse giderim artık geçer die bekledim ama geçmiyo
tarafından
Çocuklu evde çok ihtiyaç oluyor gerçekten durumunuzu bilemem ama alırsanız iyi olur. Bizde almadan bu kadar tahmin etmemistik bir hafta hastanede kaldık baya kötüydü bebeğim ciğerleri kapanmış , hastanede hava ve antibiyotik tedavisi yapıldı , evde de bir hafta devam ettik hava vermeye anca öyle kendine geldi. Havalar soğudu malesef ne kadar dikkat etsek de hasta olabiliyorlar. İns hemen geçer
(50 puan) tarafından
Haklısınız makineyi doktor mu yazdı eczaneden de alınabiliyo mu bilginiz var mı
tarafından
Hayır reçeteyle satılan bişey değil kendiniz alıyorsunuz . Eczaneden ya da medikallerden bakabilrisnz. Nimo aldık biz eczacı tavsiye etmişti şarjlı ve sessiz çalışıyor. Diğerleri çok ses yapıyor bebeğim korkmuştu hastanedeyken .
0 oy
tarafından
Soğanı ikiye kesip karanfil sapla o çok işe yarıyor . İki gündür onunla uyuyor oğlum
(50 puan) tarafından
Her akşm bnde yapıyorum onu bir de sıcak suya bir parça viks katıyorum onu da yattığı odaya koyuyorum o da nefes açıyo ama tamamen geçmiyo

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 67 göst.
30 Ocak 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,190 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 105 göst.
0 oy
4 cevap 97 göst.
0 oy
12 cevap 193 göst.

384,719 soru

11,508,261 cevap