0 oy
318 göst.
Diğer kategorisinde (746 puan) tarafından
Nasıl kazanıyorsunuz 

Bebeğim 1.5  yaşında ben de çalışmak istiyorum yapabilir miyim acaba 

5 Cevaplar

0 oy
(746 puan) tarafından
Bilen yok mu kızlarr 
-Reklam-
0 oy
(12,932 puan) tarafından
Genelde çevresine satıyor insanlar 
(746 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Bu işi yapanın ürünü iyi tanıması anlatması lazım..eşimin bir akrabası yapıyor bu işi bana sabun önerdi kullanımı anlattı işe yaramadı..o sabunu trendyolda gördüm kullanımı farklı şekilde yazıyordu
(746 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Beenn çalışıyorum.Ben Instagram üzerinden yapıyorum işi ve aylık sabit gelirim sistem de dahil 12-15 arası değişiyor.Emek verirsen kazanırsın baştan savma yaparsan bı yere kadar sonrası yok
(6,203 puan) tarafından
Çevreyle alakası bile yok ben bu işe basladigimda iki tane arkadaşım vardı ve hiçbirisini ürün satmadım :D Ürün sattığım kişilerin hepsi Instagramdan tanımadığım kisiler
(6,203 puan) tarafından
Öyle bir seviye yok diğer networkler gibi değil bu hem satıştan kârınızı yapıyorsunuz hem de sistemden para alıyorsunuz kademe atladikca para iki katına çıkar.
(7,666 puan) tarafından
O zaman instagram büyütmek gerekiyor o da zor oluyor mu yapmak isterim ama nasıl yaparım tereddutu var
(6,203 puan) tarafından
İnstagrami reels videolariyla büyütüyorum zaten yani ben öyle yaptım Mart ayında 1senem dolacak bu işte başladığımda 230takipcim vardı şuan 13bin
(7,666 puan) tarafından
Anladım uğraşmak lazım bir yerden başlamak gerekiyor demek ki ama cesaretim yok keşke olsa :D
0 oy
tarafından
Kim ne derse desin çevren yoksa hepsi hikaye 
(6,203 puan) tarafından
Sistemi saymazsak net kârın 9-10 oluyor.Diger sistemler gibi değil mesela 1000tl sipariş gir 200 kazan gibi öyle bir şey değil sistemden prim alıyorsun dönen puana gore o primde dolar kuru üzerinden hesaplanıyor.
tarafından
Valla kuzu ben pek inanmıyorum 7 24 evdeyim ne komşu ne arkadaş var ha diğerlerine üyeyim atıp tutuyorlardi üye olunca işin iç yüzü belli oluyor
(6,203 puan) tarafından
Ben de mesela zamanın da Avon yaptım ama kazanmak yerine kaybettim :D Bu mesala katalogla değil ürünü alıyorsun ya satış fiyatına ya da satış fiyatının üstüne kârını koyup,satıyorsun.Zaten çoğu kişi de Instagramdan yürüyor ise etraftakiler yok indirim yap fln diyor
tarafından
Tamam ama canım simdi söyle soyleyim ben bir instagram açtım ürünleri ekledim e kim beni takip edecek yine her türlü çevre lazım ki satış yapabilesin
(6,203 puan) tarafından
İşte öyle olmuyor reels videosuyla tanıyorsun ürünleri Instagram böyle işliyor.Ben 230 takipçiye bu işe başladım Mart ayında 1.senem olacak ve 13bin takipçim var.Sosyal medya,satış eğitimi veriliyor zaten wp dan

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 56 göst.
20 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 140 göst.
3 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde yeni1annee (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 120 göst.
0 oy
4 cevap 121 göst.
3 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Defne.21 (1 puan) tarafından soruldu

378,402 soru

11,326,585 cevap

34,780 kullanıcı

...