0 oy
47 göst.
Diğer kategorisinde (462 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar kanal 7 de bi hint dizisi izleyen var mı:)

Bu diziyi izleyeli baya baya sevdim hintlileri Hindistan  turk geleneklerine çok benzesiyor  9rdada gelin kaynana birlik oturuyorlar mesela yemeklerimzde benziyor buyuklere saygı  üst seviyede  
Düğün arasında zerdecal töreni olması ilginç geliyor mesela  kadınların birbirine iyi günler hanım efendi diye selam vermesi erkeklerin birbirine  bayım  demesi çok hoş  ha birde jalebi tatlısı  pek bi ünlü  çok merak ediyorum :) 

6 Cevaplar

0 oy
(86 puan) tarafından

İzlemez miyiz bacim anam sağolsun benide alistirdi ama ben baş tacım dizisini daha çok seviyorum:)

(462 puan) tarafından
Ay benide  anam alıştırdı  kız :) baş tacima bakmadım hiç
(86 puan) tarafından
O aksam 21 30 da oynuyor ama can yoldasimdan daha güzel
(462 puan) tarafından
Can yoldaşım dizinin başında yakalamıştım izlemeye baş tacım Bayadır var heralde  smdi izlesem sarmaz ama  oda güzeldir eminim :)
-Reklam-
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Ben izliyorum seviyorumda

Aşk çıkmazı nı da izliyorum başlarda fena yıdıda bozdular pek sarmıyor ama Türk dizilerinden iyi bence
(462 puan) tarafından
Kesinlikle  çok iyi hemde Hindistan çok merak uyandırdı örflerimz  baya benziyor bu yüzden çok sevdim
(1,207 puan) tarafından
Nesi benziyor kız tövbe de
Ateşe putlara tapıyorlar birde ineklere çok saçma geliyor bana Türk dizileride daha çok şaçma geldigi için izliyorum.
(462 puan) tarafından
Dini açıdan  demedim ki canım örfi açıdan diyorum vuyuklere saygı gelin kaynana beraber yaşamaları falan benziyor
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Denk gelince bakıyorum öyle özellikle takip etmem yani

(462 puan) tarafından
Ben kaçırmam haftanın7 günü veriyorlar bide
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Bende bazı hint dizilerini seviyorum ama bizle cok alakali olduklarini düşünmüyorum kiz
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Bunu izlemedim hiç ama sev yeter vardı onun bağımlısı olmuştum bende onu çok severek izledim anandi hala hep derim tekrarı olsa yine bakarım.. 
0 oy
tarafından
Kiz naptin arkadasin ne cevap verdi merak ettim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 158 göst.
30 Nisan 2021 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 275 göst.
31 Mart 2021 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 203 göst.