0 oy
90 göst.
Diğer kategorisinde (155 puan) tarafından
Ben eşimle tek ailecek kızımı alıp gezmek eğlenmek isterim ama eşim hep ailesinde ister hiç boş varkti olmaz olsa da ailesine gideriz yada onlarla gezeriz hiç birlikte bir yere gidip birşey yapmisligimiz yok bir kaç ay önce kaynimla araba kiraladilar tek gezmek istedim ama görümcem kaynimida alıp hep gezdk onların yanında rahat olamıyorum eşimle el ele bile tutamıyorum tam tersi eşim biraz simarir benle tartışır 

Şimdi bile diyor hava güzel olsun araba kiralık gezeriz köye gideriz kizimizla yeşilliklerin arasına gireriz biraz bitki çayları toplarız der irfan dayımın kızını daminin eşini ablam annem gizli cagirirz der ona kalabalık değil senle tek gezmeyi istiyorum dediğimde tam gelmesen gelme ben onlarla giderim der dememe ragmen kırıcı oluyor 

Sonuçta onlar gezip eğleniyor eşleriyle her yere gidiyorlar hiç bizi cagirmiyorlar ama biz nereye gitsek onlar gelir yemek çay herşeyin parasını eşim karşılar mübarek neneside var bunu şunu kırmızı etine kadr aldırır para gelince ben buyugunuzum aranızda benm paramida verin der halbuki herkesten çok onun parası var 

Her neyse gözüm parada değil ailesiyle de gezsin ama benle de tek biz ailecek gezelim onunla rahat konuşayım elini tutabileyim eğlenin istiyorum 

Daha ne yapabilirim sizce söylüyorum da anlamıyor kıt beyinli

10 Cevaplar

0 oy
(1,843 puan) tarafından
Valla pek anlıcak biri gibi durmuyor . Sanırım ailesine aşırı düşkün . Çok güzel bir şekilde konuşucaksın ben baş başa birlikte gitmek istiyorum hiç baş başa anımız yok vs. Böyle şeyler de eğer tekrar aynı cümleyi kurarsa sana o zaman gitme . Otur evinde kendisi gidip gelsin . Bozuk at biraz .
-Reklam-
0 oy
(780 puan) tarafından
Canm o istemiyorsa ben hiç istemem valla k.bakma da gitsin kimle geziyorsa gezsin bende tam aksine onu takmam o yalnız kalmak istese ben istemem sende takıl milletle işte boşver 
0 oy
tarafından
Beyin olsa anlardı
0 oy
(403 puan) tarafından
Ayyy en gıcık insan modeli eşin daha kendi ailesinin olduğunu anlamamis sanirim o ne öyle maa aile geziyo hadi arada olsa sende zevk alirsin hep öyle olurmu ben ne yaparsan yap esin degismez diye dusunuyorum Allah yardımcın olsun canim ne diyim
0 oy
tarafından
Kelin ilacı olsa başına sürer. Benim herifte öyle. Hep annasisi babası kardeşleri olsun ister bi pazarımız var onuda onun ailesiyle geçiririz. Orda olduğumuz gün masrafları hep eşim öder. Bana sözü vardı önümüzdeki yaz Karadeniz’e tatile gidicez diye. Bide ailesine biz Karadeniz’e gidicez sizde gelin görün diyo çıldırtıyor beni
(155 puan) tarafından
Banada seni İstanbul'a götürecem dedi sonra annesini de kattı gitmedim
tarafından
Şimdi önce yanlız gidelim sonra onlarla gideriz diyo da bakalım yazın görücez
0 oy
(791 puan) tarafından
Aynı bn ve eşim oda birlikte otryoz bir yere gdlm dediğimde yada akrabasına eltimi ailcek gidek dyo ama onlar gitigi zaman asla teklif etmz bunu söylüyorun boswer onlar belki düşünemyor yada der onalr öyle sen olma e bn sadece eşim çocuklarmla gezmek istiyorum eşimde ailecek hiç sevmem ya hadi desm bizi davet etslr dicem gidlm bizi asla cagrmazlar 
(155 puan) tarafından
Eşimde öyle bnm ailem olsa laf eder kendisi olunca gezelim der
0 oy
(2,804 puan) tarafından
O ailesiyle gidince sen gitme gelmiyorum de bir iki defa böyle yap anlar belki işe yarar 
(155 puan) tarafından
Hiç sanmıyorum yine aynı olur gider takmaz beni bile
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Ayni babam yapacak bisey yok bir omur boyle geciyor canim 
0 oy
(5,415 puan) tarafından
Ben olsam herhalde git ailenle gez deril  bn gtmezdim ne yapayım öyle adamki dışarı çıkilmaz onla
(155 puan) tarafından
Zatn çıkmıyorum yılda bir iki kez çıkarız oda ailesi 2.dereceden bile cagiriyor
(5,415 puan) tarafından
Boşver cnm bı. Çıkma bnce ailesi azıcık insan olsa yada çevresi anlar bilir utanır glmez .. sen kendine evladına çık şuan hava soğuk ama yaza yakın arkadaşın komşun yada kendi tarafinla çık boşver er yiada geç anlar hatasını
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Askimm sen gitmemeye çalis birak o gitsin duygu sömürüsü yap geldiginde biraz ilgisiz kal bi süre boyle devam et anlar insallah

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 860 göst.
0 oy
12 cevap 384 göst.
8 Mart 2022 Aile kategorisinde Elsa (281 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 335 göst.
25 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde ❤sevgi seli❤ (667 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 612 göst.
4 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu