0 oy
41 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,581 puan) tarafından
2 yaş 7 aylık kaç gündür ishal var salya var ishali bazen mukusluda olduğu oldu eşim farketmiş elini dişine götürüyor eşim dişçiye mi görürsek dışı ağrıyor diyordu bugün halam dedi dis çıkarıyor olmasın hiç aklıma bile gelmedi dış olabilir mi acaba elimi sokturmaz ağzına bide iki hafta öncesi kadar ağzı kokuyor gibi geldi bana

2 Cevaplar

+1 oy
(2,581 puan) tarafından
?¿?????????????
-Reklam-
0 oy
(67 puan) tarafından
Gecen benim oglan da olmustu 1 hafta ishal atlet yatak yorgan bide ksuyyordu heryer batti dis cikartiyorsa damaği beyaz olur veyaz mi uykusu duzensiz oluyor felan 
(2,581 puan) tarafından
2 buçuk yaşında dolundurmaz actirmaz ağzını arka dişler çıkar çıkıyorsa nasıl bakacam kusma yok uykusunda farklılık yok halam dedikten sonra baktım salyasi tişörtün önünü islatmis ishalde yeni yeni toparliyor o da 3 gündür makarna patates pilav veriyorum diye
(67 puan) tarafından
Mecbur acip bakican bacin actirmiyorsa elinle tut ac onun iylgi icin bu arada o damagindaki beyazliklari gkrursrn disleri cikiyor demektir eczanede rahatlatici jeller var onlardan al kullan birde agri kesici surup ver  sabah aksam agirisi varsa kesilsin
(2,581 puan) tarafından
Jel filan hiç kullanmadım 4 tane dış beraber çıkardığını ne zorluklar yaşadığımızı bilirim kullanmadık kullanmam da ve aklıma bile gelmedi dış bakacam yarın teşekkür ederim
(67 puan) tarafından
Niye canim jel de kotu bsey yokki benim oglum 16 aylik suan 3 tane ayni anda 2 altta bir ustte azi disi cikartti cok rahatlatici oluyor yinede sen bilirsin ben soyliyimde

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 47 göst.
19 Haziran 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 136 göst.
9 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eliffff05 (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 220 göst.
19 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lavanta... (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 88 göst.
3 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deryaa.u (498 puan) tarafından soruldu

382,787 soru

11,459,077 cevap

35,042 kullanıcı

...