+1 oy
141 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (248 puan) tarafından
Daha bugün 40 im çıktı son 1 haftadır vücudumda bı anda kırmızılık çıkıyor kasiniyor yanıyor bacaklarım kasimaktan yara oldu fırsat bulup doktorada gidemedim henüz acaba sıkıntıdan kurdeşen falanmi döküyorum diye düşündüm sinek ısırığı gibi kabarık oluyor küçük küçük ve yanma.var hafif bu şekildemi oluyor kurdeşen

10 Cevaplar

+1 oy
(51 puan) tarafından
Aynı durumdayım ürtiker hastasıyım ve ne gecem ne gündüzüm kaldı vücudum yara bere içinde kaşımaktan ne denediysem rahatlamadı malesef benim ki artık kronikleşmiş tedaviye başlamam gerekiyor ama bebeğim daha 5 buçuk aylık sütten nasıl keserim onu 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aynen sıkıntı ve stresten oluyor doktor krem veriyor benim öğle gecti
(248 puan) tarafından
Bu dediğim gibimi oluyordu sizde de yanma falan
0 oy
tarafından
Stresten oldu benım de ilk dogum yaptım sıra. Krem verdi doktor kullanmadim. Kendiliğinden geçti 
0 oy
(120 puan) tarafından
Kasiyinca kabarib sonra geçiyorsa kabarıklık izi evet kurdeşen papatya çayı iç baya rahatlatiyor
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Kabarınca geçip başka yerden cikiyo mu. Kızım oldu benim surupla geçti şükür 
0 oy
(8,276 puan) tarafından
Alerjık bı sıkıntın varmı bı sarı kantaron yağı edin sür cok iyi geliyor.once kasıntıyı wlıyo sonra kızarıklıklar geçiyo
0 oy
(162 puan) tarafından
Bende olmuştu canım kullandığım şey alerji yapmış 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Bı doktora gidin kurdeşen de olabilir karaciğerinde yağlanmaya olabilir bilemezsiniz
0 oy
(316 puan) tarafından
Kurdeşen hamilelikte içilen vitamin ilaçlarının enzimleri fazla yükselmesinden ortaya çıkıyormuş kardeşimde oldu 3 ay çekti her gittiği Dr alerji dedi nafile. Sn son bir Dr anladı ilaç vurdu gönderdi. Bence bir baktirin enzimlerinze 
0 oy
tarafından
Aynen 40li iken bende oldum ilk üye olduğum zaman buraya hatta geçmiş postlarimda var zaten 

Stresten oldu bence acile gittim iğne serum vurdular geçti 

Ay çok kötü ya kaşınıyor kabarıyor 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 31 göst.
13 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 34 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ftm1907 (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 62 göst.
30 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prensim ve prensesim (201 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 120 göst.
14 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifylmz0660 (1,190 puan) tarafından soruldu

378,356 soru

11,325,000 cevap

34,776 kullanıcı

...