0 oy
227 göst.
Aile kategorisinde (220 puan) tarafından
Kızlar abim beni kendine günah keçisi ilan etmiş bugün uyandım yataktan doğuma bi haftam var annemlerdeyim çocuğu karne aldı ve berbat bi karne tüm fatura bana kesildi aramış anneme bağırıyor senin kızın hala orda mi evi yok mu benim çocuğum o var diye gelemiyor siz onun boğazına bakmak zorunda mısınız falan ne olduğumu anlayamadım eşim beni annemlere bıraktı 3 4 gündür oradaydım aşırı şiddetli bi grip oldum ve yegenimden geçti onunla yatak döşek annem baktı bize ama çocuk bu pis peçeteye silmiyo eline koluna siliyor ağzını kapatmıyor diye kızdım ben birde hiç ders çalışmıyor sürekli telefonla oynuyor bırak kızım ders çalış dedim hatta öteki odaya yolladım diye çocuk beni odadan attılar falan demiş abim de dinlemeden etmeden ağza alınmayacak hakaretler etti bende yeter artık dedim ağlaya ağlaya çıktım evden bu soğukta yürüdüm dolmuş kartına yükleme noktası bulana kadar sonra evime geldim insan anasının babasının evine de sigamazsa nereye gider o kadar kimsesizim ki bu dünyada bi garip anam var ona da abim yüklenip duruyo annem benim üstüme düşüyor diye ben o eve korka korka gidiyorum biliyor musunuz ne zaman gitsem ağlayarak hakaretle dönüyorum 

14 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Abinle ananin eviayri degilmi abin ne karisiyo kendi basarisiz ebeveynligini san yuklemisbeyin yoksunu
tarafından
Karakterine sıçtıgım abi dedigin korur kiskanc kopek
(220 puan) tarafından
Korudu ona göre neyi biliyor musun lafta namusumu onun sayesinde evden telli duvaklı çıkmışım öyle diyo kendini öyle tatmin ediyor evlenene kadar bana  sürekli hakaret etti namus hakareti o... diyordu bana
tarafından
Namussuzun onde gideni
(1,785 puan) tarafından
Abinin a...a koyimmmmm böyle abimi olur resmennn picccc buu
tarafından
Abi korur kollar kardeşinin üstüne düşer bu köpek ise tam tersini yapıyor Allah hidayete getirsin
-Reklam-
+1 oy
(600 puan) tarafından
Neden ki canım bunu yaşayacak ne geçti aranizda anneni üzme ya yanında ol
(220 puan) tarafından
Tek yaptığım çocuklarına kendi çocuğum gibi bakıp büyütmek oldu bu yaşıma kadar o beni iteledi ben hep sustum koruyan olmayınca şimdi sesim çıkıyor diye anneme yükleniyor
+1 oy
(12,486 puan) tarafından
Annen ne diyor peki bu duruma ağzının payını veremiyor mu abinin Niue müsaade ediyor buna 
(220 puan) tarafından
İnan annemin dediklerini taşa söyle o bile çatlar bunun ar damarı yok 60 yaşındaki kadın bunlara gelip evde yemek yapacakmış sürekli kızına gidiyormuş annem onlara gitmiyormus falan kadın onlara gitmek istediğin de gelme hastayız diyip laf çıkardılar meğer derdi benmisim beni de gelir diye demişler
(12,486 puan) tarafından
Annen çok yüz veriyordur yeterince sesini çıkarmıyordur evleri ayrı değil mi sonuçta böyle şeyler yapacaksan bir daha beni arama evime gelme gibi şeyler söylesin resti çeksin abine
Ben seni çok iyi anlıyorum benzer durumlar bizde de var çünkü ve tamamen annenin çok sessiz kalmasından yüz buluyorlar çünkü anne de oğluna kızmaya kıyamıyor Bi taraftan neticede evlat oda
(220 puan) tarafından
Annem aylarca konuşmadı engelledi onu cenazeme bile gelmeyin dedi ama annemle konuşamayinca bana sardı senin yüzünden oluyor diye benimde o zaman düşük tehlikem vardı birden kanamam başladı annem mecbur engeli kaldırdı benim başımdan gitsin diye kendi uğraştı durdu babamı bile insan yerine koymuyor ki evdeki herkese hakaret ediyor bi kavga konusu çıktı mı günlerce sürüyor
tarafından
Siz de engelleseydiniz.
0 oy
(1,187 puan) tarafından
Sen kimsin senin annense benimde annem git ötede havla  deseydin pisliğe
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Bazi erkekler mekanin sahibi biziz kızlar dış kapının mandalı modunda benimde babamin 3bi la sanane diyemedin mi
0 oy
tarafından
Dedim kapına ayrı sen kimsin de karışıyorsun deyip ağzının payını ver bence her defasında seni ağlatmak ne haddine Ben olsam sana ne derdim yatar kalkar seni ilgilendirmez deyip onu çatlatır dım
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Kız ne ağlıyorsun deli misin.Ye,iç,yat keyfine bak laf edince de sanane de geç 
(220 puan) tarafından
Ömrüm böyle geçti nereye yatıp dinlenip iki lokma yemek yiyorsun anneme onu mu besliyorsun sürekli sizde olacaksa ne diye evlendi onun evi yok mu diye her gün arıyor bugün en son çıkıp gelmiş kimse önüne duramıyor ki dinleyip duruyoruz
(6,203 puan) tarafından
Sakın umursama oraya gelip,konuşmaya başlayınca aç TV izle kocan karışmıyor ki hamilesin zaten son ayların ona ne
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Yerinde olsam anami alir evime getirirdim yegenimi de abimi de eve almazdim. Anneme ee hastayim de gitme ben bakiyomusum gibi yap der gondermezdim.
0 oy
(48,536 puan) tarafından
Neden cikiyosun evden yigenine bakiyosa sanada bakacak abinde buyumuste adam olamamis
(220 puan) tarafından
Senin evin yok mu utanmıyor musun sürekli burdasın diyince ne yapayım sonra eşimi arıyor ona sarıyor o da ağzının payını verince olay daha da büyüyor eşim ben bununla mi uğraşacam diyip anneme yollamiyor kadını aylarca göremediğim oldu gitmek istediğim de eşim seni istemiyorlar ki canım niye boyle yapiyon dedi haklıydı gitmedim
0 oy
(1,538 puan) tarafından
E deseydin ya abone kuyruğuna kim bastı sanane benim burda kalmam seni ne ilgilendirir senin annemde benimde annem diye 
(220 puan) tarafından
Dedim o zaman ajitasyons başlıyor anneme sarıyor kızınla bi oldun bizi istemedin el gibi davrandın senin bi tek kızın var ben üvey miyim onunla çene yarısına giremeyiz ki
(1,538 puan) tarafından
He abi geç bunları sen bi de hep aynı oynuyorsun de  senin annense benim de annem annemin böyle davranmadigininkor hasan gördü sağır sultan duydu de acitasyona hiç gerek yok zaten beceremiyorsunda de geç yani hiç uğraşma annemde üzülmüştür senin çıkıp gitmene sende hamilesin az zamanın kalmış takma kafaya ver cevabını oturt
0 oy
tarafından
Anan bu saatten sonra o abini kapısına koymasın.

Evine gittin ya anneni davet et yanında kalsin 15 tatilde annede çocuk bakmasın. Az anlasınlar kimse kimsenin kölesi degil. 5 parmağın 5de bir olmuuor malesef ki 
0 oy
tarafından
Allah abinin cezasını versin. Annen bişey demiyor mu eğer öyleyse bidaha gitme. Yok diyirsa da abine agzinin payını versin hamile ve lohusa kadın üzülmez ya yazık. Cekemiyor kıskanç sende inadına annende kal burası annemin evi sen kendi evine karış de *****. heri.f utanma da yok 
0 oy
(701 puan) tarafından
Olmaz olsun öyle abi!!
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Allah onu islah etsin pislik adam konusma sende kesinlikle muhattap olma

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 435 göst.
28 Ocak 2024 Aile kategorisinde Handan (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 417 göst.
11 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hbaly0006 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 147 göst.
30 Aralık 2023 Aile kategorisinde Cemrenin mamasi (8,277 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 358 göst.
24 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Biriiii (65 puan) tarafından soruldu

378,467 soru

11,328,479 cevap

34,784 kullanıcı

...