0 oy
511 göst.
Aile kategorisinde (1,710 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kmmhlyyyxbsçkmlzzzkkkzzz

16 Cevaplar

+1 oy
(119,460 puan) tarafından
nerden buluyonuz bu cinsleri
(848 puan) tarafından
iç sesimsin
-Reklam-
0 oy
(465 puan) tarafından
kendi ailesine gelince de öyle yapıyor mu?
(1,710 puan) tarafından
Hayır ypmıyo
(465 puan) tarafından
Ah kuzum niye susuyorsun o zaman adam besbelli senin tarafını sevmiyor bence bu iyi bi kavga sebebi ama aileni de çagır sonucta o yokken ailen vardı düzelmiyosada vur götune tkmeyi kocayi heryerde bulursun yanlis anlama da anneyi babayi bulamasin
(1,710 puan) tarafından
Benim ailem de biraz tuhaf zaten ailemden kurtlmak için evlendim geri dönemem onlara
Ailem nişanlılık sürecimizi burnumuzdan getirdi onun için eşimle çok hata yaptık
(465 puan) tarafından
Bak seninde bir cocugun olucak o büyüynce ne hata yaparsa yapsin sen silebilirmisin ya da göz yumabilirmisin ailene git hemen demiyorum aileni cagir onunkileri de cagir toplasip konusun benden tavsiyem yoksa böyle gider gun gectikce de daha beter hale gelir o kaypak adam
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Ailenle aralarında herhangi bir sorun var mı canım? Sorun olmadığı halde böyle davranıyorsa evet tuhaf. Kendisine sor bakalım neden böyle davranıyorsun diye.
(1,710 puan) tarafından
Bir sorun yok ben diyince de bana yüzüne bir tane çakacam şmdi dedi
tarafından
Üst yorumunda aralarında problem olduğu demişsin burda yok çelişkili konuşuyorsun biraz.
Senin ailen iyi veya geçmişinde soru da yaşamında olsan esin seni bu şekilde yonlendiremez sende bunu o konu da uyar. Onun ailesine nasıl.saygili isen oda sana o şekilde saygılı olmayı.ogrensin.
Zamanın ne getireceğini bilemezsin..Bir gün baba kapısına gidersen esin yüzden sana yine sırt donmesinler
(1,710 puan) tarafından
Şmdilik hiç sorun yok sadece annemle sıkıntılıydı o zamanlar o da düzeldi , ablalarım, abilerim ya onlarla hiç bir sorun olmadı onu demeye çalıştım en fazla anneme karşı öyle diyebilir ama bütn aileme karşı öyle
(421 puan) tarafından
Yüzüne bir tane çakıcam mi der sende gülüp geçiyorsun heralde bana eşim o lafı diyecek nasıl çakıyorsun bi göster derim
0 oy
(966 puan) tarafından
Bence cok yuz bulmus senden kuzum . Ailwylw konusunca trip atmak nedir yaa ne sacma   bi kere esimde boyle sacma kismancliga girmwye  kalkti baya kavga ettik ben sinri krizi gecirdim resmen onun ailesi araya girdi evi terk ediyordum o derece simdi karismaz ellemez der hwp senin ailen daha degerli benden diye . Herkesin degeri belli yani ne alaka anlamiyorum sacma sacma huylar hareketler 
(1,710 puan) tarafından
Offf bende bilmiyorum ya ailemle msjlarıma bile trip atar herşeyimi saçma görür
0 oy
(403 puan) tarafından
Ne kadar farkli bi esin var görüntülü konuşuyorsun diye nie kusdu ki cok mu uzun konustunuz kendi ailesini aramiyomu da sana tavır yapiyo cocuk gibi esin kıskaç  bence kiskaniyo ailenden al karşına guzel guzel konuş canim agda isi hosuna gitmemiş olabilir ondan tepki vermistir
(1,710 puan) tarafından
Yooo uzun knşmadık ki kandisi ailesiyle iki saat knşr
(403 puan) tarafından
O zaman sende ona yap tavır kus onun tepkilerini ona yap ki anlasin sorarsa sende bunu yapiyosun de zoruna gidiyo ama bana da yapiyosun bu hareketleri de
(1,710 puan) tarafından
Böyle bşy yüzünden şiddet görmek istemiyorum onun için sosyrm
(403 puan) tarafından
Ya bu kadınların cani heriflerden çektiği nedir senin vurmaklami tehdit ediyo bide kendilerine gelince en müthiş varlik kadına gelince köle yazık günah be Allah evlatlarimizi korusun bu cahillerden
(403 puan) tarafından
Ailenle konuş bu senin en.doğal hakkin bırak küssün üzerine varma
0 oy
tarafından
Ben eşim varken telefonla oynamıyorum ya,onun da oynamasını istemiyorum açıkçası.

Ama arada bir ararlar görüntülü konuşuruz eşim de dahil olur. Kendi tarafına nasıl peki davranışı.
(1,710 puan) tarafından
Kendi tarafıyla bıraksalar sabaha kadar knşr mesela bende onun ailesini hep ararım ama o riye böyle bilmiyorum
tarafından
O zaman hiç alttan alma,yok öyle çifte standart.
Hayırdır yani kendi tarafına gelince ses yok sana gelince mi huysuzlugu tutuyo. Boş ver kız valla hiç taviz verme yoksa baş alamazsın
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Çok yüz vermişsin, yavas yavaş alıştır ..Bir tek onun ailesi yok..
0 oy
tarafından
Kendi konuşmuyor mu ailesiyle anlamadığım evlendin diye aileni mi sileceksin 
(1,710 puan) tarafından
Knşyr çok hemde
tarafından
Valla canım o zaman senden yüz buluyor sessiz sakin biriysen onu kullanıyo sen ailenle konuşmana bile müdahale adama saygı gösterme dişlerini bir çıkart bakalım kendini de ezdirme sen böyle yaparsan o çok ezer bide yorumlarda gördüm bunun için şiddet görmek istemiyorum falan demişsin de hayırdır yani bunun için senin döven adam ****** olsun gitsin ne hali varsa görsün
(1,710 puan) tarafından
Sezsiz sakinm hiç knşmam benim en sevmediğim tarafım çok aşırı merhametim var kmseyi kıramam bunun için çok üzülürüm hep kendimden ödün veririm ne yazıkki
0 oy
(2,693 puan) tarafından
Yahu simartmayin bukadar sen saygini gösteriyorsun diye senden daha fazlasını istiyor suistimal ediyor seni ayıp birseymi bunlar yooo hayır. Herseyde eşim niye acaba böyle yaptı diyip gönlünü anlama. Kötü birşey yapmadigina eminsen bırak kuserse kussun elbet gelicek konusucak. Sen kovalama böyle durumlar için yaşın çok genç daha şimdiden böyle alıştırma.
0 oy
tarafından
Kuserse kussun bı koca için ailemi silecek halim yok o tavrına şekline semaline çeki düzen versin gereksiz 
0 oy
(48,731 puan) tarafından
Esinin sorunları olmali yoksa neden ailenle konusturmasjn ki
0 oy
(677 puan) tarafından
Eğitmeye çalışıyor gibi sanki yaş farkıyla ama tam tersi anlayışlı olması gerekir eşinin seni el üstünde tutması lazım bence biraz sende tavrını koysaydın belki böyle olmazdı gibi
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Yok artikkkk pes 
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Kıskanıyor seni çekemiyo
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Sorunları mı oldu? Ben çok sık telefonda görüşülmesini sevmem görüşmem de eşim varken eşimle ilgilenirim. İlgi mi bekliyor acaba bilemedim gene de arada olan bir şeyse neden sorun yapıyor ki. Valla ailesinden konuşmadığım kişiler arayınca bile müdahale etmiyorum ama eşim de öyle yarım saatlerce konuşmaz 
0 oy
tarafından
inadına konuş o öyle yapınca baktın trip atıyor sende onunla muhattap olma onun ailesine gidince de sen hiç konuşma O konuşurken işaret et kapat diye kısasa kısas 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 228 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Anne.adayii (831 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 292 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 520 göst.
19 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,998 soru

11,406,097 cevap

34,944 kullanıcı

...