+1 oy
769 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından düzenlendi
Merba hanımla. Kuzenim araba alacak. Ama kredi uerine böyle bir yerler varmış oralara başvuran varmiymis diye soralım dedik.  

Birde eğer oluyorsa aylık nekadar ödenebiliyor. Kaç ay sürüyor falan. Alan bile ufakta olsa bı bilgilendirebilir mi. 

9 Cevaplar

0 oy
(13,006 puan) tarafından
Almadım da burdan okuduğum kadarıyla geçen birisi paylaştı teslim zamanı gelmiş pandemi dönemi diye geciktirmisler aldılar mı bilmiyorum 
tarafından
Kim acaba ya hem oandemiyle ne alakası var
(13,006 puan) tarafından
Bilmem hatırlayamadım ismini geçen paylaştı
-Reklam-
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Dosya parası fln oluyor bulasmasn derim ben ev için girdim iptal ettirm iki ay içinde 5 bin TL kestiler bnde 6 ay paramida vermediler emin evim idi burası diğerleri de aynidir
tarafından
Evet kuşum haklisin .Biz girdik ama hata ettik galiba .Biz de dusunduk esimle bunu.3 yula girdik ama asla o fiyata ev bulaamayiz biz.
(6,859 puan) tarafından
Kuralida daha pahalı hesaplanıyor sözleşme mesela çok değişik kuzu
tarafından
Canım bizde aynı Melek arkadaşımın dediği gibi 2018 2019 yılları arasinda 150 binlik eve girdik o zamana çok güzel evler alındı o paraya sonra o paraya ev kalmadı 200 e 200 e o zaman yine çok güzel evler vardı şuan mümkün değil gibi bir şey bizde çıktık
tarafından
200 e çıkardık parayı yazacaktim eksik yazmışım ❤️
(6,859 puan) tarafından
Aynen cnm yukseltilerbiliyor ama eğer kiracı isen zor almak hem borç hem kira bizi zorladı. Kredi cek alcagin eve otur öde paşa paşa napalm
0 oy
(119,287 puan) tarafından
cok iyi arastirmak lazim
0 oy
tarafından
Bence uzak durun zamanla batıyorlar
tarafından
Bencede o batan 21 şirketten birine üye olduk 6 ay oldu paramızı almayı bekliyoruz bakalım
tarafından
Gecmis olsun cnm kisa surede alirsiniz ins. Emin evim bile batiyor diye soylentiler var. Reklamlarda hala goruyoruz ama inanmamak gerek
tarafından
6 ay sonra ra vereceklerini kim dedi kuzum  Zeynebim67
tarafından
6 ay sonra vercekler demedim ki 6 7 aydırdır bekliyorum haber yok dedim
tarafından
Ha ben yanlış anlamışım pardon
0 oy
tarafından
Komşum öyle aldı arabasını
0 oy
tarafından
Esimin aktarası fuzulevden ev almak için başvuru yaptı hala devam ediyor çıkmadı ev 
0 oy
(558 puan) tarafından
Eşimin arkadaşı fuzul evden araba aldılar bizde eve yazildik
tarafından
Canm araba için kaç ay anlaşma yapılıyor. Yani diyelim 250 binlik bir araba alcam, kaç ayda ödeme imkanım var maks. Ev ve araba için fark varmi
(558 puan) tarafından
Canım onu gidip görüşün farklı gurublar oluyo fiyata göre taksit belirlerler fazla ödeme yapacaksan  daha kolay çıkar araba parası az olduğu için çabuk cikiyo
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Biz eminevmden ev aldk 3 yıl olacak
(558 puan) tarafından
2 yıl kadar akrabalardan alan oldu bazilarininkapattilar zaten  emin evin fuzule im  devlet güvencesinde galiba
(1,122 puan) tarafından
Yok cnm inşllah batmaz Allah büyüktür
tarafından
Evet esim de oyle soyledi emin evime yatirdik parayi  o arastirmisti bayagi bi.❤️
(1,122 puan) tarafından
Biz ev diye hala bile aryolar mesela 2.ev için başvuru ypamayi dusunyomsnz filan bi şknti yoktur cnm inşllah içinizi ferah tutun❣
(558 puan) tarafından
Faiz olmasın diye bı yola çıktık Allah yardım eder inşallah
0 oy
(2,564 puan) tarafından
CNM biz iktisat evimden aldık 50 bin 15 bin peşinat verdik   dosya parası 2000 bin  aylık 1200 ödedik 36  daha 12 ayımız var sen belirliyorsun fiyat ayı
tarafından
Selam canım. Diyelim ki 250 binlik bir araba almaya niyetim var. Ayda 5 bin ödeme niyetim var. Maksimum kaç ay için anlaşma yapabiliriz ? 50 ay gibi bir şansımız varmi
(2,564 puan) tarafından
CNM tam net bilgi sahibi değilim ama 48 aya kadar da olabiliyordu

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 179 göst.
28 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Aydagul (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 174 göst.
31 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 433 göst.
15 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu