0 oy
753 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Telefonum bozuk kaç dağa eşime söyledim  banane beni ilgilendirmez diyor  kaç defa ben yaptırdım şimdi bı yuzugim var kullanmıyorum bana büyük satmak istiyorum akşamda eşime söyledim telefonu değiştirin banane bana bişey sorma beni ilgilendirmez söyledi  bende yüzüğümu satsam  telefon alsam  kalan parayla  kulalndigim teelfonuda satsam kendime uygun bı tek  alsam bilmiyorum telefonu da ikinci el alsam sizce kızlar fikririnizi ne olur  merak ettim .....

14 Cevaplar

0 oy
(119,771 puan) tarafından
ikinci ele nasi guvencen bozuk ciksa falan garantiside olmaz
-Reklam-
0 oy
(2,799 puan) tarafından
Ne demek banane der o kocayi boşardım  yüzük  boş ☺️
(2,799 puan) tarafından
Takmiyosan sat kuzum isine yarasın
tarafından
Takmıyorum bide takacak heves yokkk
(2,799 puan) tarafından
Benimde 3 tane var  hiçbirini  takasim yok degisim istiyorum bende ya
(2,803 puan) tarafından
Minikannee sende ne cabuk koca boşuyorsun oyle gerçek hayatta yapamadığınız şeyleri neden insanlara yorum yaparak gaza getiriyorsunuz ki :))
(2,799 puan) tarafından
Adam eline bi telefon bile almiyorsa bak alamiyor olmasi  farkli banane demek farkli boşanır  hertürlü  fikir benim  saygılarla
0 oy
(2,887 puan) tarafından
Sıfır al bence ikincide bozlrsa başka nasl alcn
tarafından
Sıfır bakcam işte uygun olur islalh
0 oy
tarafından
Sat uygun fiyatli telefon al. Ihtiyacin sonucta
0 oy
tarafından

Onu ilgilendirmiyorsa kimi ilgilendirecek acaba ?? S.alak ya yoldan birini çevir bari :angry: adamım diye gecinirker utanmazlar,beni ilgilendirmez ne demek ya, kimden isteyecekmissin

0 oy
(48,902 puan) tarafından
İkinci ele guvenme esinde ne gamsiz ya
0 oy
(784 puan) tarafından
Ay benim bozuk olmadığı halde istemistim beğendiğim telefonu aldı 

Ne sansliymisim :)) 
0 oy
(3,764 puan) tarafından
Nasıl beni ilgilendirmez diyor niye böyle diyor o senin eşin ihtiyaçlarını karşılamak zorunda 
0 oy
(2,646 puan) tarafından
O nasıl bi koca pardon banane ne demek ya 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Al kafasina at teli tovbe tovbe ya. Ihtiyacin bu onu ilgilendirmezde babani mi ilgilendirecek.
0 oy
(13,167 puan) tarafından
İyi de telefonu kocanın alması lazım hadi bunda sattın ikinci el aldın iyi çıkmadı sonra n'olacak 
0 oy
(589 puan) tarafından
Senin telefonun onu ilgilendirmiyorsa onun yemeği, çamaşırı, ütüsü, özel istekleri de seni ilgilendirmesin insan eşine nasıl böylr bir şey der bu durumda kadın nasıl para bulursa umrumda olmayacak demekki yazık gerçekten 
0 oy
tarafından
takmıyorsan sat kenarda duracağına işe yarasın elinde ki telefonu da sat ikinci el ama az kullanılmış temiz sağlam telefonlar oluyor onlardan al kalan para kurtarırsa yüzük alırsın yada gram altın falan kenara koyarsın 
0 oy
tarafından
tvde kamu spotu olarak gördüm 2. el telefonlari yenileyip tekrar piyasaya koyuyorlarmis garantili oluyormus bi araştır öyle biseye bak istersen canim 

eşin banane diyorsa kendin çözüm bulmalısın 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 392 göst.
28 Mart 2022 Diğer kategorisinde Kuckprensesn.annsi (419 puan) tarafından soruldu

382,934 soru

11,462,323 cevap

35,052 kullanıcı

...