0 oy
197 göst.
Diğer kategorisinde (3,739 puan) tarafından
1.5 yaşında oğlum var eşim gidelim diyo termal otele ama suyu nasıl oğlum girebilir mi orda rahat olabilir miyiz

9 Cevaplar

0 oy
(2,675 puan) tarafından

Bizde aile hamami düşündük  1.5 yasinda kizim varda ic camasirlariyla durmak nasil olabilir acaba :angel:

(3,739 puan) tarafından
Bende onu düşünüyorum
(2,675 puan) tarafından
Bizde kararsiz kaldik suyuda cok seviyo yazin denize gitmistik bide hamama gidelim diyoruz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Niye gidilmesin ki ❤️☺️ bi bebisle 6 aylik olunca antalyaya gidicez tatile ❤️ gayet de guzel olur gidin iyi gelir 
(3,739 puan) tarafından
Antalya ayrı termal otel ayrı kuzum çok sıcak suları oluyo ya o sıcaklığa dayanır mı çocuk ondan dolayı dedim
tarafından
Kuzu dayanir niye dayanmasin ❤️ esimin kuzeni bebegi 4 atlikken gitti ❤️☺️ gayette guzel vakit gecirmislerdi
0 oy
(2,692 puan) tarafından

1.5 yaş ve 1.5 aylık bebişlerle gitmeye başladım, ara ara gideriz :)<3:)

(3,739 puan) tarafından
Yaa ne güzel
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Kızım 3 yaşındayken gitmiştik. Havuza girmek için bezden çıkıp çıkmadığını sormuşlardı. Bezlenen çocukları havuza almıyorlarmış. Onun dışında sıcaklığı değişiyordu bazı yerler az sıcak bazı yerler çok sıcaktı. Ama bizim gittiğimiz yerde odalarda yoktu termal su sadece havuz vardı.
(3,739 puan) tarafından
Daha bezli bizimki ya:(
0 oy
(119,214 puan) tarafından
bak ben aslen afyonluyum gidecen termale bagli bu nirmalde hamamlar 40 derece civari ama iyi bi yere gidersen cocum icjn ayri havuzu olan oteller vsr
(3,739 puan) tarafından
Afyona gidicez bizde canım ordaki termal otellerden birine
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Brn bebegimin 40 ki cikmadan guttim cokfa guzrldi surekli gideriiz
(3,739 puan) tarafından
Yaa rahat edersin diyorsun yani canim
(4,152 puan) tarafından
Evet canm cok rahat edersin biz afyona gidiyoruz hemde cok sicak evin icii. Cok kalin kiyafetler goturmedim suya girip yorulup bir guzl uyuyorlardı
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Bence olunmaz:Dbizde tatil cok istiyoruz ama oğlumla pek bişey anlayamam diyede şu anlık erteliyoruz kızım büyük ondan yana rahatim artık oğlum iki yaşında bir dakka yerinde durmuyo bi 4 yaşına gelsin hemen gidicez  yinede sen kendin bilirsin tabi:D

(3,739 puan) tarafından
Eşim annene bırakalım diyor annemde duruyor ama bende bir yandan kararsız kaldım
(44,603 puan) tarafından
Duruyorsa bırak benim oğlum bensiz durmaz bana çok düşkün o yüzden bırakıp gitme şansım yok az büyüsün aklı ermeye baslasin o zaman gidecez Allah nasip ederse
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Biz gidiyoruz valla. Kizim ilk gittiğinde 8 aylik falandı. Hamama sokuyorum oyle eğleniyor ki. Termal su çok sıcak oluyor ona zaten 6 yas alti sokmayın yazıyor. Su an iki yaşında arada gideriz. Bizim gittiğimiz otelin normal havuzu da var oraya sokuyorum hamama sokuyorum 
(3,739 puan) tarafından
Bazı yerler çok sıcak oluyo maalesef bizim gideceğimiz yeri eşimin patronu ayarlicak o yüzden gitcegimiz yerde var  mı yok mu bilmiyorum havuz
0 oy
tarafından
gidilir canım benim oğlum 3 aylık tı hamama gitmiştik 
(3,739 puan) tarafından
Anladım canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 61 göst.
12 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Erenimm.05 (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 380 göst.
28 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 162 göst.
3 Aralık 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Citipiti (2,354 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 206 göst.
21 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,867 soru

11,340,151 cevap

34,804 kullanıcı

...