+1 oy
194 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (672 puan) tarafından
10 haftalık hamileyim yavaştan kıyafetleri almak istiyorum en uygun nereden alabilirim acaba

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
E bebek - lcw - trendyoldan aldim ben.

Ama şubat indirimleri gelicek diye biliyorum bence indirim kovala. Çok kar edersin daha fazla alırsın 
-Reklam-
0 oy
tarafından
E bebek ..en ucuz bebek marketi 
0 oy
(8,980 puan) tarafından
Ben nerden denk gelirsen ordan aldım bu ara e bebekte tekstil ürünlerinde 2. Yüzde elli indirim var.oraya bak dicem daha cinsiyet belli değildir
(672 puan) tarafından
Hem erkeğin hemde kızın giyebileceği renkler almayı düşünüyorum cinsiyet i belli olunca da bi kaçtane de cinsiyetine uygun almayı düşünüyorum
(8,980 puan) tarafından
Yakınında varsa e bebeğe bak bence ama yaz bebeği olacak sanırım ona göre biseyler bak zıbın falan
(672 puan) tarafından
Ağustos 15 fln doğum olacak
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Trendyol en ucuz market.    
0 oy
tarafından
Ben e- bebekten alıyorum lc.waikiki İnternet sitesinde uygun takımlar var oraya bakabilirsin outlet yazan bölüme 
(672 puan) tarafından
Teşekkürler bakacam
0 oy
tarafından
LCW ...............
0 oy
(119,168 puan) tarafından
burda okudum miny city uygunmus
(672 puan) tarafından
Instagram siteleri var mı acaba bulamadım ama
0 oy
tarafından
10 hafta erken değil mi ya neye göre yapacaksın alışveriş,daha cinsiyet bile belli değil. 

Ben Instagram'da zarifbebe01, bebecocukreyonu, akasyagiyim0101 sayfalarından aldım her şeyini,aşırı ucuz çok da güzel ürünleri. Beşik falan için de armaganbebe var ordan bakabilirsin
(672 puan) tarafından
Kıbrıs'ta yaşıyorum yakın zamanda Türkiye gidip gelecek eşim annemlerin evine sipariş verecem gittiğinde getirsin die hem kızın hemde erkeğin giyebileceği şeyler almayı düşünüyorum cinsiyet i belli olunca da ona göre bi iki kıyafet daha alırım
tarafından
Himm evet olabilir öyle. Bı bak canım o sayfalara,ben çok memnunum,yıkadım ütüledim kaldırdım Rabbim güle güle güzel günlerde sağlıklı olarak giymeyi giydirmeyi nasip etsin inşallah
(672 puan) tarafından
Amin inşallah Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın
tarafından
Amiiiinnnn canım inşallah ❣️
0 oy
(1,294 puan) tarafından
E bebek ve civil canım hem kaliteli hem en uygun ben doğmadan öncede herşeyi nurdan aldım halade kizmin herşeyimi oradan aliyorim ozelleikle en çok e bebek
0 oy
tarafından
En kaliteli ürünler LCW ben ikizlerimin bütün kıyafetlerini ordan aldım düşün 2 çocuk giydi birde küçük gelenleri tanıdığıma vermiştim onun oğluda giydi oda başkasına veriyor kuculenleri o kadar kaliteli ürünleri
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Lcw dan al kesinlikle 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 192 göst.
16 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 213 göst.
0 oy
1 cevap 29 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Gurmeanne (575 puan) tarafından soruldu