0 oy
622 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (2,340 puan) tarafından

image

Diğer tarafları pişiyor ortası geç pişiyor ortası pişene kadar diğer taraflar iyice kararıyor ölçü ısı herseyi tam

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
35 dakika fırında kalması lazım birde iki tane kabartma tozu köy yumurtada 4 tane benim böyle tuttu
(2,340 puan) tarafından
İki kabartma tozuyla cok kabarır birtaneyle zaten cok kabarıyor ama
tarafından
Canım valla kabarsada çökuyorlr problem bu zaten benimde tekke kabariyor ama tutması için iki tane atıyorum 180 de pişirdim çok güzel oldu 35 dk hiç açma kapağını ankastremi seninki bu arada benimki ankastre çok güzel oldu dün yaptım daha birde yağı sütü 1 çay bardağı koydum ben
(2,340 puan) tarafından
Yok canım normal bnmki
tarafından
Onu bilmiyorum canım ama benim dediğim gibi dene istersen bir derecesi ayarlanıyor da aynıdır bişey olmaz
-Reklam-
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Canım fansiz ayarda pişir 
(1,006 puan) tarafından
Ben Fansiz da pişiriyorum gayette güzel pişiyor yavaş yavaş yarım saate yakın pissin bırak fanlıda altı üstü pişer yanar içi cıvık kalır
tarafından
Aynen canım fanli birazdaha sulu yemekler için galiba
(1,006 puan) tarafından
Ben sadece yavaş pişmesi gerekenler için açıyorum yani içini çekerek pissin
tarafından
cnm ben bazen biber dolması yapıyorum içi kuru kalıyor fanlida yapsam olurmu acaba
(1,006 puan) tarafından
Fanlı da pişir canım aynen
0 oy
tarafından
Bende o günü bir kalıp aldım ortası çiğ kalıyor dedi çoğu kişi bugün yaptım güzel pişti 2 tane kabartma tozu koydum 190 derecede 35.40 dakika pisti 
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Kek harcın fazla geliyo olabilir mi benimde ortası pismiyodu malzemeleri azalttım küçük oldu ama pişti istersen bı deneyenilirsin
0 oy
tarafından
Hangi fırında pişirdiğin önemli eğer davul fırınsa pismez benimde öyle 
(465 puan) tarafından
Davulda neden olmuyo ya kek yaomaktan sogudum aninda yakip atiyor ici kaliyor cozum varmi bunun
tarafından
Evet canım tek bir çözüm var yapmayacaksın oda :)) bende yapmıyorum yapamıyorum yani bir sürü kalıbım var mutfağım küçük diye alamadım inşaallah yaza Alacam mutfagimin şeklini degistirecem
(465 puan) tarafından
Ya peki borcam da olur mu veya tencere de
tarafından
Borcamda içi pişmuyor ancak o eski gri tepsiler varya onda pişer
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Biraz önce fırından çıkardım aynı kalıpta yaptım 

Ben 160 170 arasi derecede pisiriyorum gayet güzel pişiyor 

Bi sorun yaşamadım 
(1,595 puan) tarafından
Bide fırını ısitmadan direk soğuk fırına koyuyorum
0 oy
(2,679 puan) tarafından
Ben önce fanı açıyorum sonra fansiz heryeri pişiyor.kek kalıbıyla alakalı demedim yani bazen kek eşit pişmeyebiliyor o yüzden dedim.
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Evet bnde şekli güzel diye aldım bir kere yaptım gerçi davul fırında yapmıştım bir kere belki ondndir ama bnde memnun kalmadım malesef 
0 oy
(315 puan) tarafından
Kesinlikle fırın ayarı 150 160 50dk kadar pişmemiş yani yüksek ayardandir eyer aynı karışım başka kaplarda guzle pişiyorsa
0 oy
(6,164 puan) tarafından
Aynısı var bende ben yarım saat 180 de pisiriyorum sonra fırın ayarını 150 indiriyorum yavaş yavaş içi pissin diye
0 oy
tarafından
Benimde var benzeri çok güzel pişiriyor fırının ayarında vardır bir sıkıntı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 154 göst.
1 Mart 2022 Diğer kategorisinde Berf (6,360 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 180 göst.
26 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Papatya__ (741 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 409 göst.
18 Aralık 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde ❤Prensesannesi❤ (4,540 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 241 göst.
2 Nisan 2023 Diğer kategorisinde eylul_ (1,308 puan) tarafından soruldu

378,430 soru

11,327,594 cevap

34,781 kullanıcı

...