0 oy
1,568 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya kızlar eşimin yeğeni 8 yaşında kaynanamlarla aynı sitede oturuyoruz aramızda 10 dakika var ve yeğeni ne zaman kaynanamlara gitse ilk bize geliyor Hamza Karanı çok seviyor neyse bugün de sabahtan aradı gelebilir miyim dedi tabi gel dedim geldi hastaydı gelen hafta ama iyileşti sadece kuru öksürük kaldı oğlumda ameliyata gireceği için bebeğim Hamza karanı öpmüyoruz tamam mı hasta olmasın dedim tamam dedi uzaktan sevdi oynadı kız kardeşimde bizdeydi eşimin yeğeni öksürünce ağzını tam kapatmamış kız kardeşim de onu çık kötü tersledi çocukta üzülme utanma ve mahcupluk arasında bir gülümseme yaptı içim gitti o gülüşe ağlayacaktım kardeşime kızdım bağırdım çocukla nasıl konuşuyorsun diye ama çocuğun o yüzü gözümün önünden gitmiyor yemek istedim ona dışarıdan gitmeden para verdim ama içimi bir türlü rahat ettiremedim ki çok seviyorum o yeğenini o da beni çok sever çünkü hiçbir çocuğu kırmaya kıyamam ama kardeşime olan sinirim de gitmiyor 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Haklısın......
tarafından
Evet çok üzüldüm
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kötü olmuş kaç yaşında çocuk canım
tarafından
7 8 yaşında canım
(14,428 puan) tarafından
Kıyamam ya kardeşinde refleks olarak yaptı heralde üzülme
0 oy
tarafından
Kıyamam yaa üzülmüştür o da 
tarafından
Çok üzüldü o yüz ifadesi öyle bir şeydi ki hala çok üzgünüm
0 oy
(13,313 puan) tarafından
Kardeşin çocuktan özür dilesin kız olur böyle şeyler bebeye niye kızıyor yaa gönül kırmak çok kolay kazanması zor 
tarafından
Özür dilemedi ama oyun falan  oynadı sonradan ama işte onu da çocuğumdan ayrı tutmuyorum öyle çok seviyorum o yüzden üzüldüm
0 oy
(48,988 puan) tarafından
Oda bebeği dusunmus yanlis yapmis yigeninin gonlunu almissin canim affetmistir
tarafından
Tabi ki ama diyorum ya keşke normal söyleseydi çocuğa bağırdı tersledi ki çocuk soğuk sıcak kar demeden direk bize geliyor oğlum için
(48,988 puan) tarafından
Yengemin kardeşi gıcık diye aklinda kalir sadece ☺️☺️☺️
0 oy
(378 puan) tarafından
Hemen o anda soylemeliydin, ablasi kizma o her zaman dikkat eder boyle seylere deseydin cocugu ovseydin iyi olurdu
tarafından
O anda kız kardeşime kızdım zaten o zaten hep ağzını kapatıyor şimdi de unutmuş olabilir normal bir şey falan dedim ama ya hani böyle hem utanırsın hem mahcup olursun ya öyle bir yüz ifadesi vardı
(378 puan) tarafından
Tamam demissen hic uzulme canim cocuklar herkesin kalbini anlar
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Kıyamam ya arada getir gönlünü alırsın kardeşin de vicdan yok heralde
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Kizinca kardesine deseydin o ozur dikeseydinaskinda sorun olmazdi hani aniden bagirdim bebek hasta olur diye kusura vakma vs...
0 oy
(7,935 puan) tarafından
kız kardeşin kaç yaşında canım yeğeni kıskanmış olabilir senden .8yaşında olsa da daha çocuk o sert kızılmamalı haklısın.
0 oy
(5,100 puan) tarafından
Haklılık payın var ama  kardesinide kırmış olabilir misin oda yeğeni için endişe etmiş olabilir mi?
0 oy
tarafından

Benim bile gozlerim doldu:'(

tarafından
Benimde gözümde canlandı canım.
Sen nasılsın gebelik nasıl gidiyor❤
tarafından
Çok şükür canım suanlik zaten çok küçük hafif bulantı bide göğüste çok hassasiyet var inşallah 2 hafta sonra kalp atışlarını dinlemeye gidicem Rabbim sağ salim kucağıma almayi nasip etsin benim ve tüm hamilelerin❤️☺️
tarafından
Amin Allah sağlıkla kucağına versin inşallah ☺zaman çok hızlı geçiyor seneye bu zamanlarda benim bebegim kadar olacak inşallah ☺❤
tarafından
Ay insallah kuzum.benim inşallah Rabbim inşallah sağ salim iki çocuğumla seneye bu zamanları görmeyi nasip eder☺☺
tarafından
Inşallah cnm ☺❤
0 oy
(120,127 puan) tarafından
coxuk o 2 gune unutur
0 oy
tarafından
Kas yapım derken göz cikarmis
0 oy
(2,218 puan) tarafından
Kiyamam yaaa yavrumm gunaahh bisey olmaz coccuktur affettmistir canim 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 319 göst.
23 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (11,013 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 353 göst.
18 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Gizemmm12 (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.
9 Haziran 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 254 göst.
27 Eylül 2023 Aile kategorisinde ipek4161 (1,730 puan) tarafından soruldu

385,388 soru

11,524,521 cevap

35,192 kullanıcı