0 oy
252 göst.
Diğer kategorisinde (113 puan) tarafından
Arkadaşlar merhaba. Bebeğim Şubat 7 de 4 aylık olacak inşallah. Bir buçuk yaşında kızım ateş ve öksürük ile hastaneye götürdük hiç ilaç vb vermediler. Şimdi küçük kızım öksürüyor iki gündür. Ateş olmadı kusma olmadı burun tıkanıklığı oldukça da açıyorum. Muhtemelen ablasindan bulaştı. Diğer yerde soru sormuştum ordaki bı çok arkadaşım da ciğerlere inmiş olabilir dedi. Ben çok korkuyorum inanın bana. 2 aylıkken idrar yolu enfeksiyonu nedeniyle hastanede yattık şimdi yine yatacagiz korkusu var büyük kizim daha bir buçuk yaşında zaten. Korkacagim durumlar neler ? İnanın hastane çok uzak ve arabamız yok. Eşim de diğer bebeğime ilaç vb bişey yapmadılar hastanede perişan olmasın çocuk diyor kafayı yemek üzereyim. Küçük kızım uykuda falan oksurmuyor zaten. Uyanıkken öksürüyor. Lütfen yardımcı olur musunuz elim ayağım titriyor korkudan

6 Cevaplar

0 oy
(1,206 puan) tarafından
Görmeden etmeden çocuğun oksurugunu duymadan ciğere indiğini nasıl tespit ettiler helal olsun korkma ayağının altına çörek otu yağı varsa sür yokda sarımsak zeytinysgi yarın duruma göre bir daha bakatsin
(113 puan) tarafından
İnanın şaşırdım ne yapacağımı
-Reklam-
0 oy
(3,776 puan) tarafından
Canım dinle sırtına koy elini hırıltı geliyomu  ses geliyomu bak öyle hemn inmez ciğere baya öksürük olması gerek gece gündüz çok geçmiş olsun
(113 puan) tarafından
Elimle bakıyorum evet dediğiniz gibi ama hırıltı falan yok hamd olsun öksürüğü de dediğim gibi uyurken falan yok
0 oy
tarafından
Kuzu hic korkma ❤️ doktor mu onlar ? Ne bilcekler cigere indigini falan .Doktorlar bile anlamak icin ciger filmi cekiyolar .Uydurmus onlar .❤️ Uzme canini.Burnunu temizlemeye devam et 
tarafından
Ederim tabi .Namazimi daha kilmadim simdi kilcam ardindan edeyim ❤️☺️ icini ferah tut.Anneler panik olabiliyor bazen .Hepimizde oluyor korkma ☺️❤️ gulnur mu ismin ?
(113 puan) tarafından
Evet Gülnur ismim :)) iki kızım var bir buçuk yaşında ve 3 aylık. Sürekli tedirgin bı anneyim en ufak şeyden nem kapar hale geldimm ya aslında bir bebeğim kuccukken hamile kaldım iki senedir hamilelik lohusalık ve evden dışarı çıkamamak derken psikolojim alt üst oldu. Şimdi de iki gündür küçük bebeğim için uyku tutmuyor nesi var diye düşünmekten. Duanız için de teşekkür ederim Rabbim gonlunuze göre versin
tarafından
Kuzummm bak şöyle dusun sen paniklesen ya da paniklemesen bir sey degisecek mi ? Hayir ❤️☺️ o yuzden icini ferah tut şöyle dusun panik insani mantikli dusunemez hale getirir  ☺️❤️ ben yasamiyor muyum ? Tabu ki yasiyorum ama kendimi kontrol etmeye calisiyorum yoksa onune gecilmez her seyi takariz bir sure sonra .bu arada lohusalik ve iki cocuk arka arkaya olunca onlarldan baskasini duzunemez oluyor insan ❤️ arada kendine vakit ayirabiliyorsan ayir akraban varsa yakinda ailenden birileri falan .Onlari cagir bebeklere baksinlar sen de bi disari cik hava al
(113 puan) tarafından
Aslında çokça ihtiyacım var bir saat bile olsa bir yerlere gitmeye ama bilmiyorum vallahi canım. İyi ki cevap verdin teşekkür ederim
(113 puan) tarafından
<3 <3 <3
0 oy
tarafından
Kimsenin demesine bakma. 

Yarin gunduz gözü ile dr .git baktir ilerlemeden önünü kes. 

Çok geçmiş olsun kuzucuklara
0 oy
(348 puan) tarafından
Doğal yöntemleri dene canım sarimsak zeytinyağı kürünü falan denencok faydali
0 oy
tarafından
Benim bebeler 1.5 ay hasta oldu bur sürü ilaç antibiyotik verdik fayda etmedi 

Buhar verdiğim gibi o haftalarca olann öksürük gitti 

Sende al canım 

İlgili bir soru bulunamadı

384,744 soru

11,508,753 cevap