0 oy
88 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Kızlar ben 27 yaşındayim ve ömrümde bir kez bile regl sancisi çekmemiş biriyim. Ama sabahtan beridir sanki belim kopuyor. Bacaklarım sızlıyor karnım ağrıyor bu neymiş la böyleeee :( Allah yardımcınız olsun bu kadar kötü olduğunu tahmin etmezdim :( bende iyi huylu kist varmış. Bu ay ağrılı olacağını söylemişti doktorum ama bu da ağrı değil kii bee başka bsi bu çok zor :( hafifletmek için ne yapıyorsunuz siz nasıl baş edicem ben smdi. Sabah 7 de kahvaltı yaptım. Daha masa öylece duruyor. Toplamaya bile mecalim yok aglicam

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben her ay öyleyim şuan ayağımda belimde sıcak su torbası var ilaç aldım ona rağmen kivraniyorum 
tarafından
Allah bin kez yardımcın olsun :( ben bu ay ağrılı geçiriyorm ama gelecek ay yine düzene binermis. Sen napcaksan bu şekilde her ay :(
tarafından
İğne yapiliyordum ama oda 4 5 saat rahatlatıyor her ay aynı benimki kuzum alıştım artık
-Reklam-
0 oy
(15,823 puan) tarafından

Ayyybende oyleyimmm ama bı ilgisi varmı bilmiyorum sezaryen doğum sonrası hepp boyleee:'(:'(

tarafından
Kist ile alakalı olabilir :( benim öyle en azından
(15,823 puan) tarafından
1 ay öncesinde gittim kontrole bişey gözükmedi canimm  Sezaryen yerim açıyor diye olsa gözükmez miydi ultrasyonda
tarafından
Sezaryen olmadım bılgim yok valla ama ultrason bu yani gozukurdu sanki
0 oy
(2,282 puan) tarafından
Sicaksu torbası koyabilirsin 

Bitki çayları içe bilirsin 

Parol ağrı kesici alabilirsin 

Ilık duş ababilirsin 

Aklıma bunlar geldi canım
tarafından
Yaaaa hepsini de yapicam smdi çok teşekkür ederim ❤️
0 oy
(769 puan) tarafından
Bn bekarkn her ay asiri siddetli olurdu. Ve acile gidip igne olmadn gecmzdi. Simdide var ama o kdar siddetli degil
tarafından
Hiç ama hiç çekmedim o sanciyi. Suna ömrümde bir ilk oluyor valla
(769 puan) tarafından
Valla cok sansliymissin. Ama sukur benm de suan eskisi kadr şiddetli degil.
tarafından
Aman çok şükür
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Ne kadar şanslıymışsın bende 27 yaşındayım 14 yaşından beri sancısız regli olmadım :D sıcak su torbası al beline ayağına koy parol içebilirsin arveles de olur tarçınlı sıcak su iç adaçayı da fayda verir gerçi ben afedersin kusup ishal olmadan geçmez :) hadi sabır bugünü atlattın mı gerisi kolay :)
tarafından
Aman Allahım bunları her ay mi yapıyorsunnn kız iyi sabır varmış. Ben rahmi komple aldirirdim herlade :D
(3,730 puan) tarafından
25 günde bir :D kız tövbe de Allah korusun
(3,730 puan) tarafından
Artık öğrendim sancı hafif başlayınca ilaç içiyorum eğer o zamanı kaçırırsam vay halime yerlerde yuvarlanıp duvarları tırmalıyorum koşarak acile gidip serum iğne Allah ne verdiyse :D
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Her ay cekiyom valla asko o ağrıyı anca ilaç içince rahatliyom
tarafından
Bende içtim bir tabe smdi de umarım kesilir :( bol sabır diliyorum size yaa
0 oy
(481 puan) tarafından
Sıcak su torbası bana iyi gelirdi ve kekik çayı. Deneyebilirsin
tarafından
Ya çok teşekkür ederim umarım kesilirde rahatladım
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Ben hep öyleyim kaç kez hastnlk oldum aglmktn harap oldum iğneler yedim ilaçlar anca kesyr
tarafından
Sen daha ağır geçiriyormussun :(

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 27 göst.
22 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde uktecelikk01 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
10 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde GizemGY (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 85 göst.
0 oy
11 cevap 85 göst.
2 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,320 soru

11,387,351 cevap

34,888 kullanıcı

...