0 oy
162 göst.
Diğer kategorisinde (572 puan) tarafından

Esimde bende bu islerden hic anlamiyoruz nedne aldiysak onuda bilmiyorum kizim oyalansin belki sallanarak uyur diye memeden kesmeye calisiyorum bende sallanriim diye bide 80 kiloya kadar tasiyomus ama matkap fekan yok bu islerden anlayan bir arkadasini cagircak tavana tik tik yaptim bugun cılız bir ses cikiyor duvarla ayni ses degil alcipanmidir kartonpiyermidir onun gibi bisey saglam olurmu bide kiraciyi z ciktigimizda dubeli sokup alciyla kapatabilirmiyiz zarar vermek istemiyorum 

image

3 Cevaplar

0 oy
(22,072 puan) tarafından

image

biz ev sahibinden izin almıştık camim delebilirmiyiz salıncak kurcaz demistik tabi olur demişti trnedyoldan almistim bnde salıncağı 2 senedir biniyo
(572 puan) tarafından
Tavaniniz nasil sertmi duvarmi alcipanmi bizimki alcipan curdukca ses geliyo duvar degil yani
(22,072 puan) tarafından
Bizimkinden de ses geliyo asko
(572 puan) tarafından
Saticiya sordum simdi beton tavan olmasi gerek diyo bak soyle anlatiyim duvara vurdugumda gelen sesle tavana vurdugum ses ayni degil sizinkidemi oyle uzuldum valla ne heveslerle siparis etmistim
(22,072 puan) tarafından
Asko eşime sordum bizim ki alçı dglmis
(572 puan) tarafından
Anladim tskkr ederm canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
En sağlamı çelik dübel ama alcipansa olmaz canim çıkarken kapatirsin
0 oy
tarafından
Alırken bakmadınız mı svava bizdede var ama sadece betona asın diyor açıklamasında. Bence riske atmayın iade edin Baska salıncak alın

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 145 göst.
1 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Zumra rana (4,152 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 431 göst.
0 oy
0 cevap 47 göst.
23 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Sevtap (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 75 göst.
11 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Ege'nin annesi❤️ (2,467 puan) tarafından soruldu

374,576 soru

11,203,314 cevap

34,502 kullanıcı

...