0 oy
1,240 göst.
Aile kategorisinde (980 puan) tarafından

Bir siteden elbise sipariş ettim ve resmen dolandırıldım gönderdiklerine bakın Allah'ım yaaaa 200 TL gtti resmen msjda geri dönüş yapmiolar

image

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Off geçmiş olsun tüh
(980 puan) tarafından
Saol canım :/
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eğer gittiğin kargocu iyiyse eğer seni aradıysa ulaş ona para geri al . Yapabiliyorlar çünkü ürünü de geri ver. Bben öyle kurtulmuştum 
(980 puan) tarafından
Aradım ama bizlik bı durum deil dio sayfa sahibi iade kabul ederse oluyo dedi fatura bile yok içinde
tarafından
Aaa fatura yok mu . Aslında iyi biris olsa yapabilirdi kargocu.  
Bir kere yaşadım anneme almıştık.  Tabi ozaman nişanliydim çocuktu gelende oda beni bekar sandı sanırım. neyse aradım dedim böyle böyle dedi ben oraya geri gelemem ama siz gelirseniz yakınlardayım dedi yarim saat sonra bulustuk o bana kuruşuna kadar geri verd bende ona ürünü verdim kargoyu tam yırtmamıştım evde yok diye yazmıştı işte orada alicam diye alındı geri gitmişti ürün. Aslında sana da öyle yapabilirdi de iyi insan kalmamış dünyada
(980 puan) tarafından
Bn actim canım keşke açmayaydm geri gönderme yaptırırdm ne bileyim böyle olcak. Şansıma canım işte giden gtti bir bardak soğuk su içtim üzerine
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ne istemiştin ki
(980 puan) tarafından
Elbise canım mavi bir elbise istemiştim
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Bende yazdım niye milleti dolandiriyorsunuz  diye engellediler beni bacım nerden buldun bu siteyi
(980 puan) tarafından
Ewet iki sayfadan yazdım ikisini de engellediler pislikler

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 583 göst.
15 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Sibelhome (815 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 310 göst.
10 Şubat 2024 Aile kategorisinde Hayatzor (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 443 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Zeynot (18 puan) tarafından soruldu