+1 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından
Oğluşum kök dişlerini çıkarıyo ağız salyası aşırı arttı 10 gündür ve gece acı çekiyo yavrum ıhlayıp kalkıyo :( zeytinyağı ve karanfil yapıyorum aşırı rahatlatıyo. Dün gece yapmayı unuttum uyudu çok ıhladı baktım yattıgı yer salya içinde. Bu yapılan zeytinyağı karanfil karışımını kaç gün kullandınız 3 gün de bir yeniliyorum ben siz nasıl yaptınız kaç gün bekler en fazla 

4 Cevaplar

0 oy
(119,382 puan) tarafından
selo onun herine karanfil yagi al i daha etkili
(25,224 puan) tarafından
O çok yakıyo sevdoş diş etleri zarar görür dedi aktarımız alıcaktım yoksa
(119,382 puan) tarafından
dogru tadi berbat ama kesiyo aciyi
-Reklam-
0 oy
(514 puan) tarafından
Ya bunu bugün bende instagramda gördüm ise yarıyor mu gercekten benim  oğlumda dış çıkarıyor günde kaç defa suruyorsunuz
(25,224 puan) tarafından
Canım aşırı işe yaradı bizde kaç gündür sürüyorum akşam yatarken sadece çünkü diş ağrısı gece vuruyo hep. Nasıl rahat uyudu ama dün gece sürmeyi unuttum çok ıhladı yavrum canı acıdı o baya iyi geldi
(514 puan) tarafından
Benimkide geceleri durmuyor ağlıyor birdenbire bende deneyeyim sağol cnm
0 oy
(403 puan) tarafından
Nasil yapiyosun onu ben dis granüllü aldim oda iyi geliyo simdi de yine aklimda bulunsun 
(25,224 puan) tarafından
10 tane karanfil üstüne geçecek kadar zeytinyağı koyup dolaba koyuyorum 2 saat sonra sürüyorum. 3 günde bir yeniliyorum
(403 puan) tarafından
Teşekkür ederim saol
0 oy
tarafından
Bizede cok faydası oldu vallahi bi sitede gördüm 1 ay kullanabilirsiniz fakat hep dolapta bulunmalidir diye
(25,224 puan) tarafından
Evet canım yine yaptık bu akşam şükür rahat etti
tarafından
Benide öldürdü bir haftadır hep agliyodu uykuda uyanikken pirasa sogan sapi havuç veriyordum eline ama. Senmisin demedi en son netten bunu gördüm bir gunde 2 defa sürdüm cocugum o gun deliksiz uyudu birde ust damaktan yariyoruz 5.5 ayligiz mahvetti cocugumu resmen . Ceneme dişlerini surmek icin agliyor nasil kasiniyorsa
(25,224 puan) tarafından
Anaa kız daha küçücükmüş ilk dişte böyleyse yandın desene :D biz hiç anlamadım düşlerden bişey şükür hepsi çıktı şuan en dipleri çıkıyo uykuda vuruyo onunda acısı
tarafından
Valla biraz hizli çıktı oglusum oda ust disleri damak yerine dudagin altinda kalan yer varya dişlerimizin üstü oradan patladi ( nasıl sacma bir tarif olduysa artik ) doktora goturmustum 85 gunlukte sismisti bebek sayfasinda attim anneler dis kabarmasi demisti doktora goturdum onemli birsey degil kii bebekte dış eti sisligi olur dedi iki hafta once baktık diş yarmis parmaga batiyor şimdide aşağı dogru indikce zorluyo kendini zor olurmus bu şekilde cikan disler artik patlasinda tamamen rahatlayalim diyorum . Zaten çıtkırıldim oğlum tam olduk :) kiyamam ya sizinkiler de zor bir an once çıkar inşallah

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 47 göst.
0 oy
9 cevap 166 göst.
22 Şubat 2023 Aile kategorisinde ipekbebek_07 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 47 göst.
12 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selin mom (785 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
6 Mart 2023 Diğer kategorisinde Selin1903 (362 puan) tarafından soruldu

380,465 soru

11,391,375 cevap

34,899 kullanıcı

...