0 oy
296 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,464 puan) tarafından
Görümcem 2 gün önce hasta bı vaziyette Afyon'dan geldi tatile. Geldiği günden beri elini ağzına tut öksürme öksürürsen peceteye öksür hapşirirken elini ağzına tut dediğim halde ay unuttum ay şöyle böyle ben grip olursam ağır atlatıyorm. Sabah kalktığımda hasta olarak kalktım. En sonunda hasta yaptı beni. Zaten ilaç icemem hamileyim. Bide yılışık yılışık ayyyy sende mi hasta oldun diyo. Sinir şey ya. Bebeğime birşey olur mu ya gripten. Ne içsem anında geçirir. Ballı zencefil yapsam yada limonlu karabiber zararı olur mu? Burnum tıkalı boğazımda hafif hafif sızlıyor.

7 Cevaplar

0 oy
(514 puan) tarafından
Çok düşüncesizler yaa benimde 8 yaşında gorumcem oğlumun suratına ufluyordu öksürüp Hapsiriyodu yapma dedim laf dinlemedi şuan oğlum hasta onun yüzünden 
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hamileyken ilaç içilmeyeceğini de nerden çıkardın. Doktora git en uygun ilacı verir. Asıl hamileyken kafana göre bitkisel şeyler yapılmaz. 
(1,464 puan) tarafından
Ne biliyim antibiyotik falan içilmez ki hamilelikte ben öyle biliyorum
(25,224 puan) tarafından
Yoo gayet içilir gripsen antibiyotik vermez zaten
(326 puan) tarafından
Hamilelerin içebileceği antibiyotik var canım ben 2 serum ve o ilaçlarla iyileştim doktora gitmelisin
0 oy
(119,349 puan) tarafından
karabiber gaz yaoar emziriyosan
(1,464 puan) tarafından
6 haftalık hamileyim daha
(119,349 puan) tarafından
hee emziriyon sandim ben pardon
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Bence doktora gidersen sana uygun bi tedaviyle daha çabuk atlatırsın. Kendimi iyi hissetmiyorum dersin sana uygun bir serum falan verebilirse serumla daha hızlı toparlarsin.  
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Eşimin aileside olsa hasta kişiyi eve almıyorum kocam g.otunu yirtsin yine almıyorum keşke sende almasaydin canm 
0 oy
(4,978 puan) tarafından
Bnde ikingin önce görümce mağduru oldum şuan bnde kizimda hastyz evin içinde bide kızıasle yakıyordu hasta oldgnu demedi kızımı severken cikaryrdu maskeyi. Çıldırdım ya
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Evim soğuk diye gittin ordan hasta olup dönecen :)))) 
(1,464 puan) tarafından
Ay valla ya şaka gibi gerçekten hasta olmamak için gelmiştim kurtulamadim hasta olmaktan

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 52 göst.
0 oy
2 cevap 61 göst.
26 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamze1azra (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 94 göst.
0 oy
2 cevap 73 göst.
2 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hilalyyy (350 puan) tarafından soruldu

380,288 soru

11,386,161 cevap

34,887 kullanıcı

...