+1 oy
187 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Evimizde kalan yemekleri n'olur ziyan etmeyelim, gerçi ben buradaki herkesin tabağını sünnetlediğini düşünüyorum ama tabağımızda kalan yemek suyuna ekmek doğrayıp kapımızın önüne birakalım. Sokaktaki kedilerle, köpeklerle kanka olalım. Onlar Allâh ın sessiz kulları.

image

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben hep oyle yapıyorum canım kemık olsun artan yemek olsun bayat ekmekleri yemek suyu yada nıraz sutle ıslatıp verırım asla çöpe gıtmez evde yıyecek bısey evde hep bır yogurt kovam vardır onlara yemek vermek ıcın .

Yazık agızları yok dıllerı yok calısıp para kazanıp marketten alacak hallerı yok bız merhamet etmelıyız 
-Reklam-
0 oy
(15,958 puan) tarafından
Ay evet cok üzülüyorum hayvanlara..bizim bahcede de bi kedi var bende ona yemek verecem diye biraz fazla yaparim..gecen ciger verdim et verdim. Biraz bulgur fellah köfte makarna falan vardı onları da kopeklere verdim. Elimden geldigince bende veririm
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Tavuk et kemikleri olsun hep ayırırız. Gerçi biizm burda pek aç kslmıyolar şükür ama hiç çöpe atmıyoruz o tür şeyleri. 
0 oy
tarafından
Ah kuzular.. 

Elimizden geldiğince yapıyoruz keşke hepsine yetebilecek gücümüz olsa. Kimisine çöpe dökmek daha basit geliyor. 2 kokmaya muhtaçlar oysaki

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 77 göst.
0 oy
7 cevap 249 göst.
11 Haziran 2022 Aile kategorisinde Sulemhmt (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.
29 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Uras (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 2,276 göst.
27 Ocak 2022 Aile kategorisinde Kumru_80 (897 puan) tarafından soruldu