0 oy
934 göst.
Aile kategorisinde (1,685 puan) tarafından
Kızlar buraya da yazmasam çatlicam artık yine post açmıştım kayınvalidem kayınpederim aylardır kaşınıyor kanamis bütün vücutları kasinmaktan yaralar çıkmış. Diyoruz ki **** olmuşsunuz doktora gidin yok diyor kayinpederim bnm kardeşim doktor sordum ona **** değilsiniz dedi diyor. İnat ediyor. Diyorlar ki özellikle gece oluyo özellikle sıcakta oluyor. Her gün birbirlerini kolonya ile kasiyorlar. Ve her gün bizi evlerine çağırıyorlar gerçekten bıktım. 9 aylık kızıma acıyorum kucaklarından inmiyor bir şey desem suçluyum. Diyorum ki bunlar****z belirtileri bozuluyorlar yok diyorlar covid asisindan sonra olmuş e diyor her gün çocuğu opuyoruz neden bulasmiyor. Size neden bulasmiyor. Bu kadar cahillik olmaz ya iki gundur ben de kasiniyorum artık psikolojik mı bilmiyorum inşallah bulaşmamistir kendimden değil kziimdan korkuyorum artık :(

21 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Gitmeyin  yaa..**** diyosunuz  hangi akla hizmet çocuğuda götürüyorsunuz..istedikleri kadar gitisnler gelmemem de..bu kadar ipleri vermeyin ellerine ya..
(1,685 puan) tarafından
Ayy keyfimden mı gidiyorum gerçekten elimde olsa adım atmam... Anlamiyorlar inatlasiyorlar. Eşime de söylüyorum napalim diyor kabul etmiyorlar gormucez .i yüzlerini of of
(2,226 puan) tarafından
+++++++++++++++
tarafından
Valla kavga çıkartırım gene gitmem.o k
Çocuğa bulasirsa ne olucak..Allah eşine akıl fikir versin..anasını babasını eşinden çok seversin belki de çocuğunu da sevmezsin heralde..doktora gidin önce gitmeden gelmem deyin..
-Reklam-
+1 oy
(119,225 puan) tarafından
niye gidiyon kasiniyonuz gelmem cocugumuda getirmem de
(1,685 puan) tarafından
Eşim arkamda durmuyor ki
(119,225 puan) tarafından
sen dik dur taviz verme
0 oy
tarafından
Gitmeyin sizde eşine söyle gitmeyelim diye 
(1,685 puan) tarafından
Eşim de bozuluyor öyle diyince kaç defa dedim :(
0 oy
(784 puan) tarafından
İnsan insan olsa der biz bu haldeyiz bu çocuğa yazık getirmeyin diye Allah akıl versin diyecemde vermiş kullanmayı nasip etmemiş 
(1,685 puan) tarafından
Bir de diyor ki neden bulaşmadi her gün öpüyorum. Bulastiktan sonra mı akillanacaklar
(784 puan) tarafından
Aayy cahilll
0 oy
(1,137 puan) tarafından
U.yuz olduysabiz geçmiş olsun 7 ay çektim iki aylık bebebgim vardı oda çekti bu dünya da 7 ayda cehennemi yaşadım ben ve en çokta çocuğuma üzülüyorum aklıma geldikçe ne yapıp et doktora gitmelerini sağla yoksa sende çocuğumda çok çekersiniz benim şuan gözlerim doldu o cektiklerim geldi aklıma.dusmanima bile vermesin 
(1,685 puan) tarafından
Canm o losyonun adını yazar mısın belki lazım olur. Ya bebek kasiyamaz kendini ifade de edemez merak ettim nasıl anlasildigini demk yaralardan anladınız. Bir de gerçekten anlayamıyorum bu sağlık sektöründe bu konuyla ilgili nasıl bir bilgisizlik var hiçbir şekilde anlayamiyorlar testlerle de anlayamiyorlar vücudundaki yaralara bakip da anlayamiyorlar. Ben 10 yıl önce yakalandım uyza. Aylarca kasindim ben de ağlayacak gibi oluyorum düşündükçe. Psikolojim bozuldu neler neler. Vücudum mosmos bacaklarım kollarim.kac tane doktora gittim kan alıyorlar vücuduma bakıyorlar özele gittim devlete gittim bir tanesi uyzsn demedi... Sacma sapan karışım ilaçlar verdiler dünya para.Bu kadar mı bilgisizler.artik çaresi yok gezdim aylarca vücudumun her yeri mosmor çılgın gibi kaşınıyorum üniversite öğrencisiyim başka şehirde düşün. Artık cevremdekiler akrabalarım falan ayy yazık gencecik kıza neler olmuş kötü hastalık sahibi falan diye bakıyorlardi dermansız hastalık gibi.. en Sonnda bir arkadaş dedi uniden bu uyz ya dedi.eczaneden ilaç aldım tek seferde geçti gerçekten. Doktorlar nasıl anlayamıyor ben de bunu anlamıyorum...
(1,685 puan) tarafından
Şuan tek isteğim o günleri tekrar yaşamamak ve bebeğimin asla asla yaşamaması :(
(1,137 puan) tarafından
Zaten bebeğim aklıma geldikçe aglayasik geliyor neler çekmiştir yavrum çok kötü yaralar oluşmuştu benim oğlum da sante plus **** ilacı hervekten onu cikarandan ALLAH razı olsun tek kurtuluşumuz o oldu hatta kurtulduk yine sipariş ettik nolur nolmaz yine devam edelim kullanmaya tam emin olalım dedik devame ttik aldığımız kutular da bitene kadar şükür 2 sene olacak kurtulali rabbim düşmanıma bile vermesin
(1,685 puan) tarafından
Canım o ilaç bebeğe de kullanılıyor mu peki
(1,137 puan) tarafından
Evet 2 ay itibaren kullanabiliyorsunuz
0 oy
tarafından
Ayy ne inad insanlar yaa
(1,685 puan) tarafından
Sorma canım artık bıktım
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Valla gitmeyeceksin buradakiler sana birşey yapamaz
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Ya **** olmasa bile belliki bulaşıcı bi hastalık kocan nasıl gidiyor hiç mi aklı yok sen rest Çek ya doktora gider öğrenirsiniz ne olduğunu ya da ben gelmem bi daha de
0 oy
(2,226 puan) tarafından
tek çare gitmiceksiniz 

doktora gitmeden bu eve adım atmam sağlık daha önemli diye söyle canım 

zorunda değilsin sonuçta sağlık bu böyle şeylerde gönül koyulmaz bebeğin de var 
0 oy
(1,524 puan) tarafından
Aşıdan sonra böyle olan çok var malesef
(1,685 puan) tarafından
İnşallah aşıdan sonradır bulaşıcı uyz degildir
tarafından
Bende aşıya guvenmeyenlerdenim ama herşeyde aşıya baglamamak lazım..kasinmakla aşının alakası yok bnce..yıkasınlar temizlesnler bir hiç bisiylwri kalmaz bnce..
(1,524 puan) tarafından
Aşılananların bir çoğu böyle kaşındıklarını söylüyor gel de bağlama. Pek çok yan etkisi var kaşıntı yapmaz mı sence?
tarafından
Bilmem bn denk gelmedim daha çok belirtiler  duydumda.
0 oy
(7,576 puan) tarafından
Ben senin yerinde olsam adım atmam silah zoruyla götürecek hali yok ya kesin uyuzdur onlar salgın var yazık çocuğunu öptürmüşsün bide zaten dokuz aylık çocuk öpülmez iğrenç ağızlarıyla ayyyy asla öpemezler benim çocuğumu müsade etmem.
(1,685 puan) tarafından
Gerçekten sizin çocuğunuzu kimse opmuyo mu meraktan soruyorum bnm çocuğumu bnm ailem ve eşimin ailesi öpüyor. Bunu basaranildiyseniz gerçekten tebrik ediyorum
(7,576 puan) tarafından
Canım ben büyüttüm zaten bizim aile bilinçli olduğu için o konuda o kadar küçükken asla öpmezlerdi çünkü yetişkin ağzı gerçekten bakteri dolu yabancılarıda zaten uyarıyordum asla öptürmezdik biz o alınacak bu alınacak çocuğumdan daha önemli değil hiç kimse
0 oy
tarafından
Gitme canım eşin neden karşı cikmiyo bunlara ben grip bile olsalar gitmiyorum eşim gitmez bazen ben gidelim derim eşim istemez gerçekten küçücük çocuğa yazık ben öpmeyin bakmayin görüntülü arayın derdim yani saçmalık 
(1,685 puan) tarafından
Değillerdir diyor eşim olsalar çoktan bize de bulasirdi diyor o oyle olmuyor ben **** geçirdim önceden biliyorum bulasadabiliyor bulasmayadabiliyo ama bebegi riske atmaya gerek yok
0 oy
(449 puan) tarafından
Asla götürme çocuğunu asla ben 2 ay çektim mahvoldum öldüm, bebeğimi emzirirken ona bulaşacak diye çok korktum. Öyle berbat bir durum ki etini kazımak istiyorsun
0 oy
(24 puan) tarafından
Ya luften götürmeyin çocuğu eşine soyle bizim karşı komşumuzun çocuğu **** olmuştu annesinden bulasmis. Günah o çocuğa dikkat et 
(1,685 puan) tarafından
Bugün söndü bir süre gtmcm inşallah
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Bi Dr gitmek bu kadar zormu yaa ne biçim insanlarmış
0 oy
(561 puan) tarafından
Sorun sende degilki anam kocanda hadi anasi babasi cahiliyeden kalma inat o da mi farketmiyo ya o kadar kaşınmaya **** derinin altina kadar işliyor kolonya ne işe yarasin aslinda sikayet edeceksin varya belki biseyler yapan olur ne biliyim karantinaya falan alınır yazik kucucuk cocuga ya . Boyle inatlaşan uy*z karaktwrli insanlara da uy*z olurum bi b*k var işte ustunde kalk git bi doktora ne kasinio duruyorsun 
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Off benm yakınlarım aylarca çekti zor kurtuldular sürekli çamaşırları yüksek derecede yıka ütüle demişler çarşaftan yataktan çıplak cilde daha çabuk bulaşıyomuş küm ne derse desin gitme onlar cahilse sen değilsin koronadan falan değil salgın var uyz olmuşlar işte.bi bulaştımı cehennem azabı olur Allah korusun.
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Gerekirse esimle tartisirim ama gitmem. 

Esimde cocugumdan sobra gelir yani nasil babasin sen derim onlar tedavi olmamaya inat ediyosa bende gitmemeye inat ederim 
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Valla ben kayinvalideyle bağları 1 haftadir kopardim kafam.rahat oh miss
(1,685 puan) tarafından
Of Allah'ım darısı başıma hiç gitmek istemiyorum yakamdan dusmuyorlar ben gitmesem eminim her gün gelirler yakamdan düşüremiyorum. Nasıl yaptın kız
(1,253 puan) tarafından
Valla sana bişey diyimmi benim kaynanamin yaninda seninkiler melek kalir o kadar söylüyorum sana. Ben sirf ona yaranmak icin neler yaptim bi turlu sevmedi beni her seferinde laf soktu her seferinde. En son 1 hafta once kahvaltiya geldi ben çağırdım dudagima dolgu yaptirmistim ona laflandi. Alttan laf sokmasi meshurdur. Soylememistim ona yaptirdigimi çünkü cok dedikoducular. Ama farketti sanirim ve direk sormak yerine filancanin biride dudagina dolgu yaptirmis hic yakismamis sanki anlamycazmi falan dedi bende dedimki anne bak 5 senedir susuyorum yeter artık. Bana bisey soylemek istediginde baskalarindan bana laf sokmaya çalışma derdin neyse dobra ol direk söyle dedim. Evet dudagima dolgu yaptirdim seni ilgilendirirmi kocam varken dedim. Sonra defolup gittilwr kiziyla. Birdhaada aramadim sormadim
(1,685 puan) tarafından
Ayy helal olsun eşin de arkandaysa iyi yapmışsın. Böyle bir durumda bnmki asla arkamda olmazdı
0 oy
(967 puan) tarafından
Bn bu kaşıntı yi duymuştum aşı olan insanların bazılarında meydana gelebiliyormus tabi doktora gitsinler herşey aşıya baglanmaz
(1,685 puan) tarafından
İnşallah asidandir cnm uyzdan degildir

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 255 göst.
26 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde smyraksmz (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 237 göst.
2 Eylül 2021 Aile kategorisinde Hilalaksu (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 365 göst.
4 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 257 göst.
10 Ocak 2022 Diğer kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu

378,974 soru

11,343,870 cevap

34,809 kullanıcı