0 oy
710 göst.
Aile kategorisinde (67 puan) tarafından
Kizlar yaa daha yeni habere bi kadin cikti 8 aylik hamileyken koronaya yakalnmis durumu agirlasinca sezeryanla bebegi alinmis ama dahs bi kere bile kucagina alamadan koronadan hayatini kaybetmis cok üzüldüm etkilendim ya 

13 Cevaplar

0 oy
(2,746 puan) tarafından
Çok var öyle annemin arkadaşının kızı da öyle vefat etti çok üzüldüm ... Aşı olmamış inat etmiş. 
tarafından
Sarellem önce tedbir, sonra tevekkül demişler. Sen aşını olacaksın, sosyal mesafeni koruyacaksın, maskeni takacaksın. Hiç bir şey yapmayıp Allah beni korur ya demek çok saçma
(67 puan) tarafından
Umay sen musluman misin ya o nedemek oyle senin hakkinda post actim insanlarda benimle ayni fikirde ......
(2,746 puan) tarafından
Sarellem sen iyi misin :D ay ağzım açık okudum yorumları ahhahahaha :D sen hiç hastaneye gitmiyor musun kızzz :D
(67 puan) tarafından
Zihniyet onemli oda sizde olmadigi icin bisi diyemyrm
(2,746 puan) tarafından
İyi ki senin gibi bir zihniyetimiz yok elhamdülillah :D
-Reklam-
0 oy
(12,881 puan) tarafından
Hamileyken korona olmak çok zor gerçekten. Hamile olduğum zamanlarda hiç dışarı çıkmadım korkuma 
(67 puan) tarafından
Evet bende yaa hastaneye bile gitmedim
0 oy
tarafından
Bende gördüm yaa çok üzüldüm ☹
(67 puan) tarafından
Yavrucak anne kokusu nedir bilmicek
tarafından
Ahhhhh kıyamam ☹
0 oy
(784 puan) tarafından
Aşı şart tamam yine kotu oluyosun ama ölümcül olmuyor 
0 oy
(119,002 puan) tarafından

simdi benide etkiledin :'(

(932 puan) tarafından
Karantinasi dün kalkmış ben de etkilendim.kuzum.2 3 gün önce denk gelmedim.iyiki , çok.hafif atlattım ama insan herşeyi düşünüyor:(
(67 puan) tarafından
:(( sonumuz ne olcak boyle bilmiyorum
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Offffff;((((. 
0 oy
(1,151 puan) tarafından

Cok üzüldüm. Düşünüyorumda evladim ben olmasam yapamaz diyorum onun herseyini ben biliyorum ben yapıyorum ne kadar yer icer uyur kacta uyur uyanir oda bensiz yapamaz. Ama o o yavrucak Allahim sen o bebegi iyi insanlarla karşılaştır çünkü kimse anne gbi olamaz ya of cok üzüldüm ben:'(

0 oy
(1,663 puan) tarafından
Aşıyı iste bu yuzden olmaliyim diye düşünüyorum ikisini oldum ucte kararsizdim doktora soracaktim evet her canli ölümü tadacak ama ben tedbir almalıyım diye dusunuyorum
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Asinin onemi cokk komsum ayakta atlatti asiyla ben hamilelik dusununce 2 asiyi vurundum simdi hamileyim bizimde akraba ole oldu ondan etkilenip oldum bende cocugu annesiz buyuyor simdi cok uzucu kizda 20 21 yaslarindaydi 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Allah ailesine sabır versin annesiz kaldı kuzucuk anne kokusunu hiç bilmeyecek
0 oy
tarafından
Bende hamileyken covid geçirdim ama Rabbime şükürler olsun atlattım 
0 oy
(122 puan) tarafından
Canım bende 8 aylık hamileyim 2. Doz aşıyı daha olmadım olmayı düşündüğüm için randevu aldım birisi de son 3 ayda önermiyolar demişti ne yapsam diye düşünürken bende gördüm haberi korktum açıkçası 
(67 puan) tarafından
Korkma rabbimin izniyle hic bisey olmucak
0 oy
tarafından
Canım öyle çok varki bu hastalık biran önce gider insAllah benimde babamın halasının torunu 8 aylıktı bebeği kaptı kızın rahmini almasalardi okizda ölebilirdi daha 21 yaşında oda

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 120 göst.
2 Mart 2024 Aile kategorisinde Seldaa (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 286 göst.
1 Nisan 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Aysegul&20 (3,329 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 61 göst.
27 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 111 göst.
17 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Zeynokursu499 (629 puan) tarafından soruldu

377,334 soru

11,292,227 cevap

34,710 kullanıcı

...