0 oy
713 göst.
Diğer kategorisinde (268 puan) tarafından
Istedigin kadar akilli ol istedigin kadar calisiyo ol meslegin olsun cocugun olsun.Evdeki esinle anlasamiyorsan bir yerde tikaniyo hersey.sukur rabbim bir evlat verdi saglikli ama kiymetini bilen yok isten gelir 10 dk ilgolenmek istemez. Aksama kadar bende calisirim hala eve gelince arkasini toplarim ama surekli soylenir. Parami kazanirim ama ne ticaretten anlar ne mal sahibi olmak ister herseye gec kalirim. Yasamaktan zevk alamaz oldum cok bunaldim.bu sorumlar hem isimi hem cocugumu etkiliyor artik cikmaza girdim.7/24 kufur.yakinda altini aldiracak kadar üsengec sifonunu cekmekten aciz.yanimda bir tuvaletini yapmadigi kaldi.insan sofrada isteyerek gaz cikarir mi Allah askina.cok bunaldim

12 Cevaplar

0 oy
(11,217 puan) tarafından
Tanimadan mi evlendiniz canim. 
(268 puan) tarafından
Tanidim da canim nerden bileyim bu kadar usemgec oldugunu ki ben yemek is bilmeden evledim evlenince yapmaya basladim hic zorlanmadim icimden gelerek yaparim her isimi tertemiz ama bu adam elinden gelse boynuma zincir baglayacak kole yapti resmen
-Reklam-
0 oy
(1,777 puan) tarafından

Ay Allah güldüm kız son cümleye :D işte bazı erkekler üşengeç ellerinde olsa klozeti salona getirirler, ama sende çalışıyorsun yoruluyorsun gözüne batması normal balım,.Allah yardımcın olsun

0 oy
(1,950 puan) tarafından
Beyin al kocana beyin. ********.
0 oy
tarafından
Gezdim halebi şamı eyledim ilmi talep meğer ilim bir hiç imiş illa edep illa edep

Allah edep nasip etsin cümlemize 
0 oy
(850 puan) tarafından
Diyecek söz de bulamıyorum çok haklısınız..Allahım yardımcınız olsun..
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Anasının adam edemediğini biz hiç edemeyiz 7 sinde neyse 70 inde de odur . Ben böyle duydum böyle bilirim 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
İstediğin kadar oku eşekligin bakiyse hiçbir***k olmaz.Calisiyorsan eğer tek tavsiyem bebeğimle beraber tek başına ayaklarinin üstünde durman
0 oy
(7,545 puan) tarafından
Yazık işte hem dışarıda çalış hem evi çekip çevir evlat ver ama yinede yaranama kıymetini bileceği yerde kendinden soğutmek için her şeyi yapıyormuş ne diyim kardeşim Allah yardımcınız olsun.
(268 puan) tarafından
Evimde huzur olsa 24 saat calismak bile koymuyo ama boyle yasadigimj bile anlamiyorum hafta sonu bile kaciyorum evden beraber olmamak icin
(7,545 puan) tarafından
Sıtkın sıyrılmış iyice bilemedim inşallah bi yolu bulunur :(
0 oy
(5,283 puan) tarafından
İşte bu benim evliliğim adam koltukta oturamıyor hep yatıyor bugun markete yollayamadım o kdar tembel ki bi lamba bozulsa 6 ay takmaz sürekli telefona bakar üstüne benim yaptıklarımı begenmez eleştirir seni o kdar iyi anlıyorum ki 
(268 puan) tarafından
Ya birde surekli hergun en guzel yemekler olsun istiyo.yemek olmazsa kavga kiyametler kopuyo. Ne alt komsu ne ust komsu duyar diye utanmiyo da.surekli bosanmayi dusunur oldum sendede oyle mi
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Çalışmayı her bünye kaldıramıyor.Ben çslışırken eşime tahammülüm daha azdı.Baktım huzurumuz kaçacak işi bıraktım aşırı tempo bende snir yapıyor benimkide kendi keyfinde insan kendi kendine yetmeye bsşlıyo oxsmanda diyosun bu adam ne için var
(268 puan) tarafından
Canim valla isten geliyorum evi temizle yemek cocukguma bakiyirum ama adam 10 dk cocuga bakamiyor.bakmak dediysem oyun oynayacak bu kadar
(1,786 puan) tarafından
Tek çocuksa idare edeceksin okula başlayana kadar canım.Bencil adam..
0 oy
tarafından
Yanlız değilsin canım biz böyle böyle tükendik ha çaresi varmı desen 1 0 öndesin mesleğin varmış kurtulabilirsin ama çalışmayan için yani benim için çile devam çok iyi anlıyorum evde peçetelerini toplamaktan yerde bıraktığı elbiselerini kaldırmaktan daha bir sürü şey ama annesinin adam edemediğini biz edemeyiz değersiz hayattan bıkmış insanlar haline getirdiler bizi malesef küfürden nefret ederdim ama imtihanım oldu 
(268 puan) tarafından
Utaniyorum konu komsudan artik. Iste arkadaslarim eslerini anlatirlar mutlu mutlu ben hep mutsuz gorunmekten tukendim
tarafından
Aynen öyle canım halbuki hergğn horgörülüp küfür hakaret yemekten bu halde olduğumuzu bilseler ama sen sıkma canını ALLAH c.c büyüktür
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Onun üşengeç olması da sana karşı göstrdiği tavırlar da yanlış yetiştirildiği için cnm maalesef ki ona şu saatten snra pek de yapılacak brşey yk. Erkek evladı diye fzla şımartılınca ozmn iş güç kadının görevi gbi görüp arkalarını toplayacak birini arıyorlar. Ayrıca tanıyıp evlenmeyle de pek alakası olmuyor. Adam seninle konuşrken bakımlı sevecen ama evlndikten snra pis üşengeç küfürbaz çıkıyor işte oda biyerde elinde olmayan bşey. Allah yardımcın olsun cnm eşine de hidayet versin evladına yönel sıkma canını

İlgili bir soru bulunamadı

378,414 soru

11,326,705 cevap

34,780 kullanıcı

...