0 oy
1,329 göst.
Aile kategorisinde (846 puan) tarafından

Bikmiyor arkadaş bikmiyor yaa insan bi sebze koyar ağzına bu ne. İşteyken arıyor akşama et kavur karnım çok aç diye. Bide yarına hazır olsun diye bamya yaptım onuda etli yaptım bide ocakta gördü. Yemez misin onu dedim sağol sen ye dedi çıktı gitti mutfaktan. Bende sinirimden çarptım çıktım of off

Sonra dedim ki şu bir ay daha ye sen istediğin yemeği bak ediveriyorum bebek doğunca bu kadar yapamam artık dedim vay efendim bebek olunca yemek neden yapılmıyormuş her gün ne yiyecekmişiz söylendi 

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
Parasi varsa alsın sende pişir o zmn şükür eşim peynir ekmkte yer 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşin nereli 
(846 puan) tarafından
Denizli.
Eşim tarafina doğulu bir damat geldi maşallah önüne ne koysan yiyor oğlan hayran kalıyorum valla benimki yemiyor bi. Egeliyiz zeytinyağlı yemek yenmez mi hiç ben ailemden böyle görmediğim için tuhaf geliyor bana
tarafından
Genelde güneydoğulular et çok yerde ondan sordum anası yapsın madem öyle alıştırmış
0 oy
(666 puan) tarafından
Benimkide öyle yaa bir gün et yemese gece uyuyamaz akşam yapmasam bile illa gündüz yemiş oluyor acayip etçil artık alıştım ben 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,015 göst.
29 Aralık 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yasemiacik (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 96 göst.
12 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 37 göst.
12 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 179 göst.
29 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Mavissss93 (146 puan) tarafından soruldu

380,381 soru

11,389,192 cevap

34,894 kullanıcı