0 oy
1,326 göst.
Aile kategorisinde (846 puan) tarafından

Bikmiyor arkadaş bikmiyor yaa insan bi sebze koyar ağzına bu ne. İşteyken arıyor akşama et kavur karnım çok aç diye. Bide yarına hazır olsun diye bamya yaptım onuda etli yaptım bide ocakta gördü. Yemez misin onu dedim sağol sen ye dedi çıktı gitti mutfaktan. Bende sinirimden çarptım çıktım of off

Sonra dedim ki şu bir ay daha ye sen istediğin yemeği bak ediveriyorum bebek doğunca bu kadar yapamam artık dedim vay efendim bebek olunca yemek neden yapılmıyormuş her gün ne yiyecekmişiz söylendi 

23 Cevaplar

+1 oy
(6,203 puan) tarafından
Eşinin yaptığı sukursuzlukten ve terbiyesizlik ten başka bir şey degil
-Reklam-
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Ac kalsin görürüm ben onu. 
0 oy
(2,555 puan) tarafından

Butun erkekler ole bence ustune gitme cok %75 i etçil :D

0 oy
tarafından
Ay benimkide et yemiyor keşke yese valla et alıp geliyorsa yap yesin sorun etme bence 
(25,224 puan) tarafından
Kanka bu ben dimi :D
tarafından
Evet kanka etobur kanka :)
0 oy
(27,340 puan) tarafından

Sıkıntı yok al pişirim de sen kendine ayrı yap

(846 puan) tarafından
Offf sıkıntı bu zaten annesi veriyor sık sık. Ya ben sırayla yapmaya çalışıyorum bir gün et yenir ertesi gün sebze sonraki gün tavuk olur sonra baklagil olur sonra yine et olur ama yokkk sabrım kalmadı artık
(27,340 puan) tarafından
Zor tabisi ya.
Allah yardımcın olsun
0 oy
tarafından
Otururum bir güzel yerim hicde sinir olamam 
0 oy
tarafından
Valla alım gücü varsa Etten basit ne var kız koy pişince yesin ne yani alsın yappp mademm
0 oy
tarafından
Benimkide öyle ama bende çok severim eti o yüzden sıkıntı etmiyorum alıyorsa ye gitsin bacı bosver 
0 oy
(1,777 puan) tarafından

Ay bu aynı benim eşim :D yemek sebzeli olsun yada beğenmesin ne çok yormuşsun kendini yada nede çok sevdiğim yemeği yapmışsın der, erkekler işte

0 oy
(1,006 puan) tarafından
Vala ben bıktım usandım bu yemek konusunda artik 
0 oy
(2,797 puan) tarafından
Kız et giren yere dert girmezmis pişir pişir ye işte 
0 oy
(312 puan) tarafından
Valla bende bikmiyorum her gün yerim ama benjmki bikiyor ne yazık ki
0 oy
(119,156 puan) tarafından
benimkide baska dert vejeteryan
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Aaa bu ben :D et candır :D 
tarafından
Sen kesin dogulusun :D
(25,224 puan) tarafından
Yoo halis muhlis trakyalıyım :D
tarafından
O zaman susayım ben hahah
0 oy
tarafından
Ben de öyleyim. Et dışında doymuyorum. Sebze de yiyemem. Etli yemek yapmak niye zor olsun ki ? Doğumdan sonra niye yapamicaksin ben onu anlamadım?
0 oy
(309 puan) tarafından
Eşin hiç aç kalmadı galiba çok şükür eşime önüne yumurta koysam gıkını çıkarmaz 
0 oy
(7,881 puan) tarafından
Bitek benim eşim böyle zannediyordum
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Eti herkes sever sende sebzenin içine karıştır bi iki sever benimkide öyleydi zamanla aştı şükür he şimdide pek gönülden yemez ama yiyo yine öyle böyle.  Eşim evlenmeden önce sebzeyi yememiş bide fazla evlerinde de zaten pismezmis  o kadar o yüzden normal yani istememesi  yedikçe alışır 
0 oy
(1,850 puan) tarafından
40 gün boyunca her gün et yiyen insanın kalbi kararır diye duymuştum. Koç bu tencere kavurma yap ısıt ısıt yesin sende kendine sebze yap. Bı zamanda alım gücü iyi demekki hergun ete para veriyor demekki
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Benimki de et hastası kırmızı et beyaz et fark etmiyo illa et olcak ama benimki bana yaptırmıyor kendi yapıyor hayatta sebze yemez

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,012 göst.
29 Aralık 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yasemiacik (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 93 göst.
12 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 34 göst.
12 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 179 göst.
29 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Mavissss93 (146 puan) tarafından soruldu

378,400 soru

11,326,470 cevap

34,778 kullanıcı