+1 oy
261 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar 6 metre kare halıma göre aldı babam 4 saatte 1 lira yakar diyor sizce doğru kullanan varmı çok elektrk yakar mı ama sıcack ediyor odayı 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
İlk defa duydum canım peki odayı ısıtıyor mu 4 saatte bir lira yakarsa iyi ama o tarz şeyler o kadar az yakmaz gibime geliyor
tarafından
Çok güzel ısıtyor canım klimadan iyi
tarafından
Valla canım güzel birşey ama fikrimce fazla yakar gibime geliyor dene bakalım bu ay
tarafından
Bencede yakar canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
4 saatte 1 lira yakıyorsa bende alayım ama sanmıyorum 
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Ay ben korkarım onu kullanmya ya küçükken elektrikli battaniyeler vardı  haberlerde görmüştüm kadın uyurken ateş alıyordu. Evlerden ırak . 
tarafından
Bitane sarhoş adam da battaniyeye uyurken altına işeyip çarpılmıştı ahshahd allah uzak etsin bende çok korkarım
(7,177 puan) tarafından
Abooo tövbeler olsun (ʘᴗʘ
(507 puan) tarafından
Içki carpmis;)))))
0 oy
tarafından
Geçen ay kaynanam gil aldı 20 gün anca kullandılar elektrik 630 gelmiş artık ondan mı kaynaklı bilmiyorum ama elektrikte acayip zamlandi denemen lazım bence 
tarafından
Yakıyor o zaman demekki
0 oy
(257 puan) tarafından
Halı ısıtıcısı nasıl oluyo ilk kez duydum foto atarmısın canım 
0 oy
tarafından
Saatte 4 lira yakıyordur canım bizim akrabalarda vardi ama cok geliyordu fatura tehlikeli birde ya ayağın islak falan olursa basma 
0 oy
(119,145 puan) tarafından
cok fazla yakar o
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Fazla yakar ben şahsen guvenemem allah korusun hir yangina sebeb olur nebilim onu gördüm ben dogu tarafda cok oluyor siirtli arkadaşim vardi onda görmüştüm halinin altina konukuyor
0 oy
(2,579 puan) tarafından
Ayda eder 180 TL ayrıca nasıl 4 saate 1 TL zamli fiyattan haberleri varmı o üreticinin :) bence daha fazla gider
0 oy
tarafından
Aaa ilk kez duydum
0 oy
(3,860 puan) tarafından
Amannnn kiz şu  elektriğin  pahaliliginda alma bence bir de onun stresini yaşama:D

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 89 göst.
27 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Rabia.12374 (172 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 225 göst.
0 oy
4 cevap 246 göst.
14 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 56 göst.
27 Ekim 2023 Aile kategorisinde Nesrinsonmez (58 puan) tarafından soruldu