0 oy
724 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,995 puan) tarafından

image

kızlar denemediğim şey kalmadı ya ne önerirsiniz nasıl kurtulurum kepek bu sanırım

10 Cevaplar

0 oy
(1,950 puan) tarafından
Bebeyagi sur yarim saat sonra tara canim. Sonra banyo. Geciyor geçmezse tekrar edersin ama ben hemen sonuc aldim.
(1,995 puan) tarafından
bebe yağsınla denedim kızarıklık yaptı Johnson's baby ki parfümlü ya yaramadı sanırım
(1,950 puan) tarafından
Markadan olabilir. Zeytinyagi sürme ama bebegin vücut yapısına asit olarak iyi gelmiyor demisti doktor.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Konak canım banyodan önce yağla sora ince tarakla tara
(1,995 puan) tarafından
kaç dk tutuyoz öyle
tarafından
Yarım saat dursun canım
0 oy
(1,290 puan) tarafından
Banyodan önce zeytin yağı sür  yarım saat sonra yıka güzelce tara gecer
(1,995 puan) tarafından
teşekkürler canım herkes zeytinyağ demiş deneyeyim
0 oy
(558 puan) tarafından
Zeytinyağini pamukla sür sürerken sürerken kendi cikacaktir
(1,995 puan) tarafından
teşekkürler cnm
0 oy
(2,011 puan) tarafından
sağlık ocağı bana bir krem yazı iki kere kullandım bişey kalmadi
(1,995 puan) tarafından
kremin ismi nedir cnm
0 oy
(2,556 puan) tarafından
Zeytin yagi sur bizim konak taragimiz vardi onunla tarardim kesinlikle dalin uni baby felan kullanma benim kizim 3.5 yasinda hala sebamed kullaniyorum hic konagi olmadi sukur ya sebamed bubchen mustela yada icerigi duzgun seyler kullan daha kotu yapar digerleri mantar gibi kabariyor cunku 
(1,995 puan) tarafından
teşekkürler canım mustela kullanıyorum kokusuz olanı ama bi türlü gitmedi bunlar yer yer sarı sarı da var
(2,556 puan) tarafından
Kesinlikle bebe yagi kullanma yorumlarda gordum bak sac bakim okudum canim az cok biliyorum tamamen o yagi  kullanilmasina karsiyim hakiki zeytin yagi ve o tarakla tara yarim saat beklet dus aldir 3 kere bu uygulamadan sonra gecicek zaten
(1,995 puan) tarafından
teşekürler canım bebek yağ bi kere denedim kafası kıp kırmızı oldu zaten daha da yapmadım
0 oy
tarafından
Bebek yağı veya zeytinyağı sür tara yıka ve her yıkamanın arkasından kurut yaş kalan başta konak olur dedi annem ben bebeğimin her yıkamadan sonra fön Makinesi ile kuruttum çok şükür şimdiye kadar hiç olmadı 
(1,995 puan) tarafından
tamam canım
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Zeytinyagi asit her bebege iyi gelmez canm bir yerine surdugunde kabarmiyosa zeytin yagi yoksa bebek yagi sur yarim saat  sonra yumusar ama kafasina sapka tak kizdirsin sonra ince uclu bir tarakla temizle ikincide olmadi ucuncude tertemiz olur 
(1,995 puan) tarafından
bebek yap johnsons baby sürdüm geçen kıpkırmızı oldu kafası yaramadı sanırım daha da sürmedim
0 oy
(7,944 puan) tarafından
Konak benimkinde de e olmuştu zeytinyağı sürdüm konak tarağı ile taradım geçti
(1,995 puan) tarafından
tamam canım teşekkürler
0 oy
tarafından
Aile hekimimiz direk kaynanan annen yokmu senin sor onlara bilirler ne gerek var kimyasala dedi zeytinyağını hafif illitip az bisi karbonatta katabilirsin istersen pamukla yavas yavaş sür varsa yarim saat sonra ince tarakla tara dedi ben taramadim 1 saat bekletip gelip gidip parmaklarimla ovaladim 1 defada bitti. Yani ne sampuan aldik ne tarak 

İlgili sorular

+2 oy
11 cevap 460 göst.
19 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 51 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde gamzekusdemir (223 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 345 göst.
0 oy
12 cevap 290 göst.
30 Ekim 2022 Diğer kategorisinde denizimsi (6,558 puan) tarafından soruldu