+1 oy
954 göst.
Diğer kategorisinde (965 puan) tarafından
Bende bir koca var Allah bana sabırlar versin ya önceden beni kıskanması filan hoşuma giderdi şimdi bazen çok rahatsız edici oluyor bir market e gidemiyorum çöp atmaya gidemiyorum ağda ped ves. Gerek oluyor yok alamiyom tam evimin karşısında iş yerimiz çıksam habersiz görür diye korkuyorum anlamiyom bu adam ne zaman değişecek ya 2. Çocuk oldu halen evlendimden beri aynı evde otur otur bunaldım isteklerimi doğru almıyor ya unutuyo ya eksik aliyo özel eşyamı kız kardeşim bize geldikçe aldiriyom copleri de bazen eşim bazen yine kardeşim atiyo denk geldikçe eşi böyle olup degsien var mı zamanla ya buda ikinci sorum olsun ?

36 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Esime derim eksikleri alir sağolsun 
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ben şuan iki çocukla tek başıma çıkamıyorum ama sadece oglum varken onu alır her yere giderdim koyardım arasına çarşı pazar gezerdim kızıma hamileyken bile 4 kat aşağıya hem oglumu hem arabasını indirir çıkarır yine giderdim hiçte ses etmezdi sadece hamileyim riskliydi diye yalnız çıkmami istemezdi ama onuda kötü niyetle soylemezdi şuan eşim olmadan gidemiyorum biyere ikiside küçükler ama yinede gitsem bise demez sanırım senin esinde güven problemi var birak çarşıyı markete de göndermiyosa sorun var demekki yani eşinin sıkıntısı var 
0 oy
(15,224 puan) tarafından
Eşiniz terapi almalı bence. Yaptığı hastalık derecesinde yanlis
0 oy
(4,971 puan) tarafından
Bende eşimde cnm ben calsrdim onunla çıkardık birlikte o glmese arkdslarimla .. şimdi kizkm oldu onu arabaya koyup kafeye gider biraz dinlernirim bazen bazen yemeğe çıkarım arkdslarimla bazen alışverişe kizmla.. bizde kısıtlama yok güven önemli canim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bu kıskançlık değil hastalık. Yada eşinin sana güveni yok Allah sabır versin bunla ömür geçmez 
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Benimkii ve eltiminki degisti sukur baya bizde oyleydik kapidan disari cikamazdij  hatta eltim benden birazdaha fazlaydi ama sabredince oluyor ya markete de beraber gideriz bazende ona derim sen git al diye 
0 oy
(2,226 puan) tarafından
aylık alışverişi beraber yaparız 

ufak tefek ihtiyaç olursa eşim alır bir şey eksilince falan 

onun ihtiyaçlarını da ben alırım arkadaşlarla  çarşıya çıkınca 
0 oy
(3,585 puan) tarafından
Allah sana sabır versin inşallah  ay bana daral bastı okurken sen iyi sabrediyon hapis hayatı senin ki başka birşey değil yani bir başta evlenmeden diyeceksin ben özgürlüğüne düşkün bir insanım kısıtlamalara gelemem herşeyi bir bir oturup konuşacaksın kabuk ediyirsan tsmm yok etmiyorsan hiç biz bu yola girmeyelim diye ben öyle yapmıştım :)
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Daktiraa götür daktira normal değil o kadarı

0 oy
(1,137 puan) tarafından
Eşimle beraber yaparız eşim.kiskancligi vardır ama.bu denli değil benim için bosanma sebebi. Aksine eşime çöp at desem g.tumu kaldiramam sen git at der :D.d.d.
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun okurken ben fenalastim . Bu kıskanma değil ama güvensizlik ve hiç iyi değil. Evden çıkmamak ne demek psikolojik baskı yapıyor resmen.
0 oy
(156 puan) tarafından
Benm eşim de öyleydi çok şükür azaldı o huyları çocuk olduktan sonra biraz daha serbestim şuan evimin her ihtiyacını kendim alıyorum ya tabi tam düzelmedi ama eskiye göre çok çok düzeldi şuan balkona bile çıkarmazdı ilk ama artık karışmıyor fazla bol dua et kardeşim gece namazlarına kalk dua et her sey duayla okuyor sabırla 
0 oy
tarafından
Benim esimde boyleydi ama artik karismaz 1 cocugumuz var . Guveniyorum diyor . .  Galiba kiskanclik degilde guvensizlik vardi kiskanirda . Ama artik ikimizde birbirimizi kiskanmayiz fazla cunku nerde ne yapacagini cok iyi biliyorum . 
0 oy
tarafından

Akıllı kadınsın ya kocani kral yapıp kraliçe olmussun işte ondandır :angel:

0 oy
tarafından
Konu ile alakasiz ama bir arkadaşım nişanlı iken cok karışirdi disari cikmasina bile izin vermezdi ve arkadaşım cok sevinip havasını atardi beni cok seviyor diye ama şimdi isyanlarda mahkum muyum diyor
0 oy
(3,826 puan) tarafından
Oooo bu hastalık bence ya .. veya size asla güveni yok asla telefon kullanmaniza nasıl izin veriyor onu merak ettim . Dünyanın en güzel şeylerinden biri özgürlük.. eşim hiç karışmaz böyle şeylere cik gez hava al der hatta . Alışverişe birlikte gideriz kimi zaman o alır kimi zaman ben çıkınca alırım duruma göre değişir ama asla sen çıkma falan olamaz mümkün değil...

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 1,720 göst.
30 Haziran 2019 Diğer kategorisinde Nese&Lorin Eva Lolom (1,449 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 248 göst.
15 Şubat 2021 Diğer kategorisinde diclehayros (1,287 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 283 göst.
9 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde anakiz (2,150 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 26 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde NesrinL (3 puan) tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,581 cevap

34,862 kullanıcı

...