+1 oy
949 göst.
Diğer kategorisinde (967 puan) tarafından
Bende bir koca var Allah bana sabırlar versin ya önceden beni kıskanması filan hoşuma giderdi şimdi bazen çok rahatsız edici oluyor bir market e gidemiyorum çöp atmaya gidemiyorum ağda ped ves. Gerek oluyor yok alamiyom tam evimin karşısında iş yerimiz çıksam habersiz görür diye korkuyorum anlamiyom bu adam ne zaman değişecek ya 2. Çocuk oldu halen evlendimden beri aynı evde otur otur bunaldım isteklerimi doğru almıyor ya unutuyo ya eksik aliyo özel eşyamı kız kardeşim bize geldikçe aldiriyom copleri de bazen eşim bazen yine kardeşim atiyo denk geldikçe eşi böyle olup degsien var mı zamanla ya buda ikinci sorum olsun ?

36 Cevaplar

+3 oy
(1,006 puan) tarafından
Kıskançlık değil bu guvensizlik ya da kendi bir haltlar yediğinden seni de öyle yapıyor zannediyor kıskançlık diye kendini avutma canım 
(665 puan) tarafından
Kesinlike katılıyorum sana kıskançlık böyle bisey değil
(1,006 puan) tarafından
Kimse kimsenin kölesi değil o nasıl çıkıyorsa sende çik  o da çıkmasın o zaman sende onu kisitla ben böyle saçmalık gormedim biraz sesinizi cikarmazsaniz daha çok tepenize çıkar keza cikmista zaten
(967 puan) tarafından
Canım hiç sosyal medya hesabı yok sadece wp ve sürekli telefonuna bakarım kötü bişey e denk gelmedim 4 senedir telefonunda şifresi bile yok bide işi çok yoğun evden işe işten eve lokanta dükkanımız var çok kalabalık oluyor zamanı bize bile yok sanırım bana güvenmiyor aklima bu geliyor sadece suan
(1,006 puan) tarafından
Sen bı adami sandığa kilitlesende yine aklına koydugunu yapar bunları geç canım ben Allah'tan başka kimseye güvenemem ise gidiyorum diye çıkar başka yere gider nerden bileceksin
-Reklam-
0 oy
(784 puan) tarafından
Aynı vallahi canım :)
(967 puan) tarafından
Sende sıkılıyor musun bu durumdan ben artık çok sıkıldım hiç komşum yok canım arkadaşım yok mahallenin başından bıraksalar beni sonunu bulamam herhalde
(784 puan) tarafından
Mahalle başı falan okadar değil canım da yani biraz kısıtlama var oda bizim olduğumuz yerle alakalı vahşi insan çok onada hak veriyorum ilerde böyle sorunumus olmaz oda öyle söylüyor
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Bu kiskanclik değil kısıtlama ve siz karşı cikmazsaniz hiçbir zaman duzelmeyecek.Asıl soruya gelirsekte market alışverişine beraber gideriz ama sorduğun giyim falanda tekya da eşimle farketmiyor 
(967 puan) tarafından
Söylüyorum canım ama halen devam ediyo hiç anlamak istemiyor beni bunun içinde büyük kavgalar çıkarmak istemiyorum seviyoruz birbirimizi
Yaaa bende hep diyorum beraber gidelim diye onuda istemiyor anlamıyorum
(6,203 puan) tarafından
Senin bileceğim bir şey ama sevgi böyle bir şey değil cidden.Sevdigin kişisin kararlarina,yaptıklarına saygı duymak zorundasın ve sevdiğin birisini kisitlayamazsin saçmalık yani.Omrunun sonuna kadar böyle yasayamazsın sonuç olarak.Seni geçtim senin ailenin bile buna bir laf söylemesi gerekiyor normalde evlilik bu değil cunku
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Bu kıskançlık değil kölelik. Ne diyim Allah sabır versin.
(967 puan) tarafından
Saop canım ne  diyim
0 oy
(1,318 puan) tarafından
Okurken daraldım kız Allah yardımcın olsun eşine de akıl fikir versin. Bizde genelde eşim yapar ama  özel birşey oldumu ben alırım o evde yokken bişey gerekirse söylerim ona geç gelecekse sen çık al der . Seninki belki hep sana yakın olduğu için öyle 
(967 puan) tarafından
Sağol canım gerçekten sabır versin ama bana
Galiba dediğin gibi yakın olduğu için öyle olablr
0 oy
tarafından
Yok değişmiyolar 4 yıldır aynı dahada kötü oluyor malesef
(967 puan) tarafından
Ooooooo cekicem varmis daha bizde 4 senelik evliyiz canm
tarafından
Yok ben her gün boşanmanın hayalini kuruyorum öyle yaşıyorum
0 oy
(519 puan) tarafından
Bendensin tatlım o eşten bir tane de bende var maalesef inan mağara insanı gibiyim en son ne zaman markete gittim hatırlamıyorum:)
(967 puan) tarafından
Ya canım ben beni geçtim 2 tane bebeisim var bari onlar gezsin arada diyorum parka filan gittsek çocuklar bunaliyor ona da yok dama çıkın diyor bize
(519 puan) tarafından
Valla Benim de iki tane çocuk canım bende sadece benim eşim öyle sanıyordum yalnız değilmişim
(967 puan) tarafından
Saçma sapan yorum yazdı yine linç tayfası ardında da bazılari artiladi uygulamanın kurallarını getirdiler yerine yine
0 oy
(7,545 puan) tarafından
Pesss 21. Yüzyılda bu ne kafa oldu olacak üstüne kapıyı kilitlesin kölemisin kızım sen biraz kişiliğiniz olsun bu ne be.
(2,529 puan) tarafından
Valla kusura bakma. Biz evde ki Kuşa da öyle yapıyoruz. Kendini kandırma kocam beni kıskanıyor diye. Esir hayatı yaşıyorsun. Markete bile gidemiyorsun istediğin gibi. Bu devirde böyle geri kafalilik mı kaldı. Ne dememizi bekliyosun ayy kocası ne kadar çok seviyor falan mı ?
(967 puan) tarafından
Evet zaten çok seviyor biz severek evlendik birbirimizi ayrıca çok kıskanıyor her tavrından bu belli sadece bu olaya dayalı değil .
Yok canım siz onu diyemezsiniz o sizin gibilerin harcı değil sizin işiniz ortalık karistirmak kışkırtmak kıskançlık ++++++++++ ayrıca ben yaşadığım durumu anlattım bunu benim başıma kalkmam ne kadar doğru acaba ben bundan şikayetçi değilim sadece ne zaman değişir diye sordum gereken cevabı da verdi insan gibi beni anlayanlar geri kafalı sensin bu arada saygini bil ne haddine senin  sen kim sin
(2,529 puan) tarafından
Ya git işine. Bunaldım isteklerimi bile doğru düzgün almıyor diyosun hâlâ kocani savunuyorsun çok seviyosan açma kocanı kötüleyen postlar hadi işine
(2,529 puan) tarafından
Kıskançlık mı hsshshhshs ayy keşke benim kocamda beni evi kapatsa yaaa çok özendim bak ahahahajssk
(2,529 puan) tarafından
Dışarı çıksam mahallenin ucunu bulamam demişsin gerçekten üzülecek haldesin yani Allah yardımcın olsun
0 oy
(11,217 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Esim sevgiliyken cok kiskancti. Bide uzak mesafeydik. gorememeninde etkisiyle teline 5 dakika gec cevap versem cildirirdi. Ama evlndikten sonra beni bogacak kiskancliklari hic olmadi. Ikimizde birbrimize cok guveniriz ne ben onu ne o beni bogmaz. Cunku ikimizde ozgurlugumuzu kisitlicak kiskancliga gelemicgimizi bunu daima surduremiyecegimizi biliyoruz. 
(967 puan) tarafından
Ne gzuel siz anlasmisiniz :)
0 oy
tarafından
Kısıtlama sahibiyim havasına girmek kıskanmak olmuyor...

Ben yaparım eşim yapar oğlumu eşime bırakıp dışarı da tek çıkarım eşime böyle bir fırsatı vermedim ilk başından bu yana evlilik demek sadece erkeğe yönelik bir durum değil kadının da hakları var onlar hakkında iplerinizi vermeycsknz ellerine 
0 oy
(409 puan) tarafından

Karşısına alıp konuş, seni resmen hapsediyor desem. Zaten konuşmuşsundur.

Psikolojik yardım almalı bence anlattıklarınız doğrultusunda yardımsız düzeleceğini sanmam. Size olan güveninde bir problem var. 2 tane evlat vermişsiniz ona kendi psikolojisini düzeltmezse hadi sizi geçtim, yarın öbür gün çocuklarınızı da sosyal çevreden sakınabilir. Lütfen bu durumu ihmal etmeyin. 
(967 puan) tarafından
Canım çok konuştum ama değişmedi bende bana güvenmediğini düşünüyorum nisanliyken birkaç olay oldu sanırım sebep bu
(409 puan) tarafından
Ne sen eski sensindir ne de eşin. Sağlıklı bir evlilik olmadığının farkında ol ne kadar seversen sev, anlattığın kadarı ile konu kıskançlıktan fazlası olmuş sen taviz verdikçe. Sen kendini eve kapatarak onun güvenini kazanamazsın.
0 oy
(665 puan) tarafından
Biraz fazla abartıyor bence yaa bu kıskançlık değil başka bisey yada güvensizlik benim eşim de aşırı kickactir ama bu şekilde değil alış verişi o yapar genelde bazende ben özel ihtiyaçlarım içinde kendim çıkarım ben öyle çöp falanda lafı bile olmaz bence çok aşırıya kaçar 
(967 puan) tarafından
Evet haklısın bende bana güvenmediği  düşünüyorum napcam peki
0 oy
(2,565 puan) tarafından

Valla canım azıcık sesini çıkar benım eşimde öyleydi ama düzeldi çok şükür işe girmeme bile izin verdi

Asıl soruya gelirsek oğlum doğmadan önce beraber gider alırdık herşeyi şimdi ben söylerim o alır bazende o oğlumla evde durur ben giderim tek başıma 
0 oy
tarafından
Metresi faln mi var aacaba senu gizli yaşıyor gibi o ne öyle canım çekilir mi 
0 oy
(119,150 puan) tarafından
huylu huyundan vazgecmez

bizde ben giderdim problemlerimden dayi beraber gidiyoz aliyoz ama asla tasimam çöpde atmam onlsr esimin gorevi tasima cop stma ve erzak yerlestirme
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Benimkide demen gibi  kıskançlık yönünden ama çıkıyorum markete yada o yapiyo alışverişi farketmiyo . Ona kalsa ben evden çıkmıycamda  olmuyo illaki çıkman  gereken bisey oluyo vs söylüyorum şuraya gidiyorum tamam diyo çöp atmama  karışmaz allahtan o kadar değil beterin beteri varmış dedim okuyunca :)
0 oy
(1,847 puan) tarafından
Trendyol ya da Hepsiburada in market uygulamasını kullanıyorum. Bazen de eşim gelirken alıyor. Bu aralar buralar çok soğuk oğlum da küçük olunca çıkmıyorum markete
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Valla benim eşim de kıskanç ama bu kıskançlık değil kısıtlamak markete de gidemeyeceksem yani esir miyim ben genelde eşim alır çoğu şeyi ama hava güzelse kızımla gider geliriz hava alırız hem bu da en doğal hakkımız inşallah düzelir eşin zamanla düzelir deniyor çünkü 
0 oy
(1,152 puan) tarafından
Birlikte yapariz ufak tefek seyleri kendi getirmezse cocuga bak gidim aliyim derim alirim veya hava guzelse kizimla birlikte cikar aliriz cok sukur oyle bir kıskançlığı yok yani kiskanir ama ust duzeyde değil yeteri kadar. Ama canim sen esinle bir konussan bak boyle olmaz hani bende insanim daraliyorum bazen markete bakkala çıkınca az da olsa hava alip kendime geliyorum gbisinden ne der ki
0 oy
tarafından
Canim sanal  market uygulaması indir özel.ihtiyaclari o şekilde sipariş ver.

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 1,718 göst.
30 Haziran 2019 Diğer kategorisinde Nese&Lorin Eva Lolom (1,449 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 247 göst.
15 Şubat 2021 Diğer kategorisinde diclehayros (1,287 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 282 göst.
9 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde anakiz (2,138 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 25 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde NesrinL (3 puan) tarafından soruldu

378,338 soru

11,324,257 cevap

34,775 kullanıcı

...