0 oy
669 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (155 puan) tarafından

image

Kızlar genital bölge için böyle bir ürün almak istiyorum kullanan varmı birde gebelikte kullanımı mi

6 Cevaplar

+1 oy
(1,043 puan) tarafından
Vajina zaten kendi kendini temizler. Bu tarz şeyler kullanmak ph dengesini bozar mantar falan yapabilir. Hamilelikte bir de bunlarla uğraşma bence. En iyisi suyla yıkamak. Her hangi bir kimyasal parfümlü ürünler falan kullanmamak
(155 puan) tarafından
Bu ürünün özelliklerini okudum enfeksiyon mantar kaşıntı gibi durumları engelliyor yazıyodu bende de biraz yanma ve kaşıntı oluyor enfeksiyonum var sanırım ondan
tarafından
Arkadaşa katılıyorum aynısını sağlıkçı arkadaşlarım ve Dr soyledi. Yanma vs için de bir tas suya bir yemek kaşığı elma sirkesi koyup onunla taharetlenebilirsin.
tarafından
Katiliyorum. Su haric hicbiseye gerek yok
-Reklam-
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Ph seviyesini mahvedersiniz.Vajinayi çok fazla yıkamak bile oh seviyesini bozuyor
(155 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(38 puan) tarafından
Ben cok uzun zamandir bekarken bile dalinle yikardim hala ayni sekilde onunla yıkıyorum 
(374 puan) tarafından
Bişey olmuyor mu ya koku falan
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Cnm bence alma boşuna bende hamilelkte kaşıntı iltihap yaşadım ve ilk dfa böyle bi kaşınma yaşadım öyle böyle deil üstüne birde afedersin adet olmuşum gibi yoğun bi akıntı vardı devamlı suyla yıkıyordum kaşıntı azalsın diye doktorum su bile olsa dvamlı elimi oraya sürmemem grektğni syledi ve fitil vermşti hamileyken riske atma derim ben 
0 oy
(119,126 puan) tarafından
bilemedim yaa dr onermiyo ama
0 oy
(23 puan) tarafından
ben zeytinyağlı sabun kullanıyorum canım. hem doğal hem sağlıklı. iç dış yıkama yapıyorum.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 178 göst.
6 Temmuz 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
32 cevap 486 göst.
1 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,089 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,163 göst.
31 Aralık 2018 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hamiş (817 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 150 göst.
21 Ekim 2023 Aile kategorisinde Melisakay67474 (150 puan) tarafından soruldu

378,249 soru

11,321,239 cevap

34,765 kullanıcı

...