0 oy
146 göst.
Diğer kategorisinde (1,154 puan) tarafından
Ya 22 +1 haftalığım dün ve bugun 1 er defa snaki bebiş karnımda toplandı sertleşti biraz elimi koyunca hissettim bebeği 10 sn falan sonra geçti acaba kötü bişi mi böyle olması tedirgin oldum azcık 

4 Cevaplar

0 oy
(1,777 puan) tarafından
Yok yapar canım arada
(1,154 puan) tarafından
Öyle mi yaa ilk gebeliğim o yuzden bilmiyorum fazla çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Şok aylarda daha çok toplanır gibi olacak bir yerde. Herhangi başka bir ağrı sızı batma yada bebek hareketleri hissetmeme gibi durumlar olursa acile gidiniz canm 
(1,154 puan) tarafından
Elhamdülillah hareketleri çok iyi maşallah ağrım sızım hiç yok cok şükür tm inşallah olursa öyle giderim hemen. Detaylı ultrasonda da ters bişi çıkmadı ztn ama tedirgin oluyorum işte çok teşekkür ederim Allah razı olsun
(2,165 puan) tarafından
Senden de Allah razı olsun cnm , korkma dediğim gibi bebek ilerleyen aylarda daha çok toplanacak kasılır gibi olacak karnında. Bunlar normal şeyler:) bende senin gibiydim ya en Ufak biseyde hemen panik yapardım annelik böyle bişey işte :)
(1,154 puan) tarafından
Evet ya valla gerçekten annelik iç güdüsü bu :) en ufak bi evi temizleswm acba bişi oldu mu vs vs düşünüyorum. Çooooook teşekkür ederim biraz   rahatladım ❤️
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Rahim kasılması yaşıyorsunuz.Devam ederse hergun ya da sürekli olmaya devam ederse hastaneye gidin çünkü sürekli ya da her gün olması normal bir durum değil.Cok oturmayın ve sürekli sırt üstü yatmayin
(1,154 puan) tarafından
Dün ve bugun oldu sadece 1 defa kısa sürdü ayın 3ünde randevum var bakalım
Teşekkür ederim
(6,203 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(348 puan) tarafından
Arada oluyor. Hatta benimki o toplamadan sonra tekme atıyor birde üstüne. Artık ne zaman toplansa anlıyorum ki tekme gelecek :)
(1,154 puan) tarafından
Evet ya öyle oluyor ama kasılma erken doğum rahim ağzı kısalığı bilmem ne herkws bişi söylüyor korkuyorum iyice yaa :/
(348 puan) tarafından
Arada olması normal gibi geliyor bana. Tabii en doğrusu doktora danışmak
(1,154 puan) tarafından
Ayın 3ünde randevum var bakalım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 58 göst.
29 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 88 göst.
19 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Ogluşumm❤ (517 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
9 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 132 göst.
26 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,336 soru

11,324,173 cevap

34,775 kullanıcı