0 oy
132 göst.
Diğer kategorisinde (105 puan) tarafından
Kizlar 8 buçuk aylik kizim war 6 ayliktan beri kilosu ayni 7 buçuk 8in ustune cikmiyoruz el ayak agz hastalgi wardi bogazndada war dedi doktor ilac verdi yemesi azda olsa duzeldi kilo aldi gibi toplu duruyo biraz onceye gore ama bugn tarttm yne 7 bucuk kilo cikti nden olablr yemesi dzeldgi halde kilo almiyo emziriyorumda anlamadim neden boyle ya kiloya takilmiyorm ama gelisimiyle alakali olabilirmi acaba   kilo almasi grekmezmiydi sizce yasina kadar 10 kiloyu zor bulcaz heralde

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne yediriyosun gun icinde bir de emiyo mu
tarafından
Canm 8 aylik olmus artik yogurt corbadan ziyade yemek ver artik. Evet pirinc unu verip de bos kilo aldirma ama irmikle mama yapabilirsin eger yapmiyosan.
(105 puan) tarafından
Irmik denedim yemedi ama
(105 puan) tarafından
Disleri cikmadi daha o yuzden cok bidey weremiyorm genelde yemekpern suyuna ekmek koyup weriyorm
tarafından
1 cay kasigi kadar pekmez kat canm hem faydali hem irmik biraz yavan oluyo belki onu sevmemistir tatli oluyo pekmezle
tarafından
Cikmasin disleri onlarin cene kasları cok kuvvetli canm o su an her seyi yiyebilir ben 6 da tadima baslattim ama 7 aylikken herseyi verdim corbayi yogurdu ben yemegin yaninda verdim yani öğün olarak saymadim taneli vermezsen cigneme kasları gelismez ve ilerde sıkıntı yaşarsın
-Reklam-
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Hastalıktan dolayı kilo vermiş olabilir ve tekrar aynı kiloya ulaşmış olabilir mi acaba 
(105 puan) tarafından
Bilmiyorumki işin dogrusu almiyo ama kiloda vermiyo anlamadim ki
0 oy
(119,154 puan) tarafından
kikoya kafa takma
(105 puan) tarafından
Takilmak degilde gelisiminde skintı olur die korkuyorm yasitlari gibi olsn istiyorm kilo onemli degl normal olsn yter gelisim geriligi olsun istemiyorm
(119,154 puan) tarafından
oyle bisi olsa dr soyler zaten
(105 puan) tarafından
Byadır doktora götürmedim normalde kendi doktorumuz war ama iyi diye gotürmedim bide cok hiperaktif bir bebek normaldede zaten
0 oy
(53 puan) tarafından
Pilav makarna yumurts meyve püreleri duzenli yoğurt ver canm birde belki bebisinn boyu uzndr

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 389 göst.
0 oy
2 cevap 111 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Alaska (712 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 129 göst.
0 oy
22 cevap 354 göst.

378,394 soru

11,326,155 cevap