0 oy
266 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

image

Ben bunu yumuşatıcı diye almıştım ama üstünde renkliler felan deyince sıvı deterjan mı dedim kullanan var mı bu yumuşatıcı mı sıvı deterjan mı

Ya ben bunu kızımın renkliler ine yumuşatıcı kısmına dökmüştüm çamaşırları da serdim kurutmalığa tekrar makineye atıp durulamaya mı koysam ki bişey olur mu? Yumuşatıcı tı en son durulamaya alır ya makine ee şimdi detarjansa çamaşırlar iyice durulanmamıştır yani öyle değil mi ne yapsam bilemedim tekrar post açmayalım ne yapayım? 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Foto atsan yorum yapcm da yok ki
tarafından
Ay dur yükleme işim
tarafından
Deterjan kiz bu
tarafından
Ya ben bunu kızımın renkliler ine yumuşatıcı kısmına dökmüştüm çamaşırları da serdim kurutmalığa tekrar makineye atıp durulamaya mı koysam ki bişey olur mu
-Reklam-
0 oy
(119,086 puan) tarafından
foto yokki bebisim
tarafından
Yükledim canım şimdi
(119,086 puan) tarafından
deterjan bu
tarafından
İlk defa aldım bu markayıda karıştırmışım ya canım ben bunu kızımın renkliler ine yumuşatıcı kısmına dökmüştüm çamaşırları da serdim kurutmalığa tekrar makineye atıp durulamaya mı koysam ki bişey olur mu
0 oy
(348 puan) tarafından
Deterjan bu canım. Ama sıvı deterjan kullandığında yumuşatıcı kullanmana gerek kalmıyor. Öyle dene istersen bir kere
tarafından
Ya ben bunu kızımın renkliler ine yumuşatıcı kısmına dökmüştüm çamaşırları da serdim kurutmalığa tekrar makineye atıp durulamaya mı koysam ki bişey olur mu
(348 puan) tarafından
Bebek kıyafetleri için bir sakıncası olur mu bilmiyorum canım. Benim doğumuma daha var kıyafetlerini yıkamadım henüz
tarafından
Yumuşatıcı tı en son durulamaya alır ya makine ee şimdi detarjansa çamaşırlar iyice durulanmamıştır yani öyle değil mi ne yapsam bilemedim
0 oy
tarafından
Canim deterjan 

Evet tekrar durulama yap. Kaşıntı alerji yapabilir cildine zarar vermesinden ise bir kere durula içinde rahat etsin ♡
tarafından
Çok teşekkür ederim en iyisi öyle yapayım
0 oy
tarafından
Deterjan bu canım 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Tekrar durulat kiyafetleri
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Sıvı deterjan bu.    
0 oy