0 oy
146 göst.
Diğer kategorisinde (506 puan) tarafından
günaydin kizlar,

1 gününüz nasıl geciyor bebekle. benim kizim yeni 3 aylik oldu. durmuyor surekli beni istiyor bu yuzden fazla is yapamiyorum. siz neler yapiyorsunuz uyanmadan yatana kadar 1 gununuz nasil geciyor ?

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Uyusa bile ayağımda sallayarak geçiyor günün çoğu:)
tarafından
Sen de mi oylesin ben tek ben boyleyimdir saniyodum :)
tarafından
Valla öyle uyudu diye bir rahatlayamıyorum bıraksam açıyor gözünü
tarafından
Aynilar valla 11 aylik olmak uzere hala da çözüm bulamadm
-Reklam-
0 oy
(1,159 puan) tarafından
Valla 10 bucuk aylik evden disari çıktığımız yok hava buz yapışık ikiz gbi olduk bu aralar kaybetme korkusumu 1 yas buyume sendromumu neyse bensiz 1 dk durmuyor surekli kucak yemek derdim yok esim sehir disinda evide kucakta yada 2 dk mama sandalyesine koydugumda ne kadar oyalanirsa okadar yapıyorum saldim artik ☺️
0 oy
(11,399 puan) tarafından
Duruma göre değişiyor benim bebis yok canım hamileyim dincsem temizlikle geçiriyorum ya da mutfağa girip eşim için kahvaltıda yemesi için bisiler ve tatlı hazırlıyorum o şekilde :)
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Benim 2 oglum var sabah 10 gibi kalkarlar  kahvalti yapana kadar 12 yi buluyor  saat.  Sonra ya oyuncaklariyla oynarlar yada telefonla oynar buyuk oğlum  bazen markete çıkıp  gezeriz  bende islerimi bitirip yemeğimi de pisisrip oturur el işi yaparim oyle aksam olur zaten aksam yemeginden sonra ikiside uyur genelde oyle aksam oluyor bizde
0 oy
tarafından
2 bebeyle tüm gün evde temizlik yemek çocuk derken bitiyorum yorgunluktan 2 yaş sendromu var bziimkilerde birde halimi sen düşün 
0 oy
(299 puan) tarafından

Benim bebeğim de 3 aylık. Sabah 9.00 gibi kalkıyoruz genelde. Altını değiştir, emzir, biraz oyna derken zaten 1 saat geçiyor, o tekrar acıkıyor :D bir daha emziriyorum, 1 saat kadar uyuyor. Ben de o sırada kahvaltı yapıyorum. Yaparken dizi izlerim mutlaka :) Bebeğim uyanınca yeniden onu emziriyorum. Genelde uyumaz uyanınca. Mutfakta işim varsa pusette yanımda duruyor. Ev içinde işim varsa oturma odasında onu yatırıp ona görünecek biçimde işlerime bakıyorum. Odadan odaya geçerken ona da laf arıyorum arada. Sonra işte tekrar acıkıyor. Emzir, yeniden uyusun, uyansın, emzir, gazını çıkar, uyusun. anne olunca vakit hep böyle geçiyor ;)

0 oy
tarafından
Bizimde kucakta sürekli çocuk şarkıları dinleyerek geçiyor camdan bakıyoruz bol bol 5 aylıgiz başka uyursa birde yemek yaparım ancak o kadar gün boyu 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Esim vardiyalı calisiyo her sabah evde olmayabiliyo evdeysen hep beraber değilse sadece ogkumla ben kahvaltı yapıyoruz..Sabah 8de oglum kızım ben uyanırız altlarına açarım üstlerini degistiririm vitaminleri varsa onları veririm odaya geliriz ogkumu sandalyesine kızımı koltuğa koyarım kahvaltı hazırlarım kahvaltı yaparız,kahvaltıdan sonra etrafı süpürürüm silerim toz alirim mutfaktaki kahvaltıdan kalan şeyleri toparlarım öğlen vakti olunca oglumu uyuturum kizimida emzirip uyutup yemeğe girisirim yemeği yapana kadar oglum uyanır uyandıktan sonra meyve falan yediririm sonra yemek yediririm  tabi aralarda oyun oynuyoruz daha sonra yine uyumaya yakın biseler yediririm akşam 8de ikisinide uyutmaya götürürüm uyuturum uyuttuktan sonra oğlumun oyuncaklarını sağdan soldan toparlar son bi kere de kaba dağınıklığı toparlar otururum veya uyurum 
0 oy
(13,099 puan) tarafından
Evi topla süpür kahvaltı hazırla bebe uyut akşam yemeği yap arada oturuyorum böyle geçiyor akşama kadar 
0 oy
(16,078 puan) tarafından
Sabah uyanınca ilk isim sobayo boşaltıp dolduruyorum yakıyorum. Sonra oglumun altını temizliyorum. Sonra kahvaltı hazırlıyorum. Kahvaltıdan sonra oglumun uyku saati geliyor yatırıyorum. Oglum uyanana kadar bulaşıkları hallediyorum. Sonra oglum uyanınca yatakları topluyorum evi süpürüyorum tuvalet banyo yıkıyorum. Sonra biraz oturup dinleniyorum. Yemegime göre saat 3 bazen 4 gibi yapmaya başlıyorum. Aksam 8 olunca çocukların uyku saati geliyor yatakları seriyorum uyuyorlar bende tv izliyorum 
0 oy
(14,036 puan) tarafından
21.ayı bitirecek oğlum hala doğru dürüst iş yapamadığım günler oluyor :D 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 122 göst.
11 Kasım 2022 Aile kategorisinde Allizzwell11 (509 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 129 göst.
11 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 124 göst.