0 oy
1,049 göst.
Diğer kategorisinde (194 puan) tarafından

Eşimden mont istedim yoktu çünkü kış günü montsuz nasıl çıkayim bana dedi ki disari cikmazsan gerek yok giymeye dedi almadı gitmiş dün kendisine kredi kartindan bide almış mont bide kazak çok zoruma gitti :'(

21 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Bu yüzden okuyun okutun kız cocuklarinizi meslekleri olsun 
(2,622 puan) tarafından
Sadece kiz cocuklarinimi canim bence erkek cocugunada eğitim şart bu beyinle yaşamaması için yazik bencil bir erkek evlad yetisritilmis
(663 puan) tarafından
Burda o kadar çok buna benzer postlar var ki. Binlerce kez şükrediyorum bir erkeğe muhtaç değilim diye. Ben okudum ama okumasaydım da bir iş bulur çalışırdım para istemekten nefret ederim babamdan alırken bile rahatsız oludum
tarafından
Öyle tabi erkekte okumalı ama insan kendini geliştirmedikten sonra eğitimli cahil olmak daha kötüsü oluyor
(663 puan) tarafından
Canım eğitimli cahilse sen ekonomik olarak özgürsen bırakır yoluna gidersin. Burda onlarca kadın gördük nelere katlanıyor gidecek yeri yok diye
tarafından
Öyle maleseff kadinin da maddi özgürlüğü olmalı kesinle
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Sende ev işi ıvır zıvır yemek yapma verme o adama gerek yok yemezsen ölmezsin de 
tarafından
Kısasa kısas bana ne yapılırsa aynısını yaparım ki yapıyorum da kimseye haddinden fazla değer vermem
(6,672 puan) tarafından
Bende katiyim bu kinuda bana merhamet etmeyene bende etmem malesef her kadın aynı cesareti gösteremiyor
tarafından
İşte kendimizi geliştirmek zorundayız bu konuda eşim bana ihtiyacım olan birşey için böyle bir cümle kursa o kartı da aldıklarınıda parçalarım benim ihtiyaçlarıöı görmezden gelemez
tarafından
Sanki disarida yiyip gelmeyecek.
tarafından
Dışarıda ne *** yerse yesin ben ona hizmet etmeyeceğim sonuçta
+1 oy
tarafından
Al kredi kartını gidip kendin al yada netten sipariş ver 
(194 puan) tarafından
Şifresini bilmiyorum ki :(
tarafından
Ne diyeyim ki canım Allah yardımcın olsun ailen falan var mı onlar alsalar bari
+1 oy
(7,623 puan) tarafından
Ayyyy yazıklar olsun kocayım diye gezmesin o boşuna.
(1,786 puan) tarafından
Evet ******** pslik
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Düşüncesiz adı insan ya ...

Canm bnm ya kıyamam 
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Vicdanları var mı bu tür insanların(!) çok merak ediyorum
0 oy
tarafından
Gercekmi bu ya inanmak çok güç eşimde kendine almaz bana alır kavga ederim kendine al ben hep evdeyim diye :(( 
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Üzüldüm adına canım bu kadar bencillik olmaz ya. Sende yemek yapma kendi başının çaresine baksın.
0 oy
tarafından
Vicdansız merhametsiz. İyi ekmek aşta yeme madem sen. Ne gerek var. 
0 oy
tarafından
Eşinden çocuklarından kısıtlayip Kendine harcayan erkeğe ne adam denir nede koca 
tarafından
+++++++
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Yemeyip yedirme giymeyip giydirme diye bir mevzu var erkege cok yakisiyir. Kocan ondan bihaber demek
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Esim 2 senedir kendine hicbirsey almadi hep ban aliyor sagolsun. Bende kizarim kendine de al diye biyere gitmiyorum diye qlmiyor evden calisiyor pandemiden beri 
0 oy
(2,137 puan) tarafından
Allah eşine merhamet versin.Cok düşüncesiz bir insan demekki öyle görmüş.
0 oy
(119,436 puan) tarafından
sende acima al kartini en pahalisindan al
0 oy
(17,841 puan) tarafından
Nasıl bi vicdanı varmış yaa
0 oy
(9,633 puan) tarafından
Öyle koca adamım diye gezmesin etrafta 
0 oy
tarafından
Allah vijdan versin inşallah çok ayıp yaaa
0 oy
tarafından
Küçük çocuğun yoksa ise gir çalış bu adamdan bir cacık olmaz ,.şimdi böyle yapan ilerde hasta fln olsa neler yapar kim bilir . Allah merhametli vicdanlı inananlarla karşılaştırsın.
0 oy
(10,402 puan) tarafından
Kadın sizin eşiniz alır mı dememiş yaraya tuz basıyor bazı yorumlar. Eşin merhamet yoksunu bunun için kadının muhtaç olmaması lazım işte
0 oy
(850 puan) tarafından
Ya çok sinirleniyorum çok ama çok canım sıkılıyor bu durumlarda..!!!

İlgili bir soru bulunamadı

380,706 soru

11,398,504 cevap

34,922 kullanıcı

...