0 oy
96 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar cocuk dogdu sutum yoktu mama basladik simdi 6 aylik oldu artik sutum de var ek gida baslayip mamayi birakmak istiyorum yetisemiyoruz artik aylik 700 mamaya gidiyor nasil nerden baslayacagim bilmiyorum mamasiz doymayacak gobi hissediyorum bazen isim oldugunda durmadiginda mamayla zaman kazaniyordum çocuktan cok ben alistim simdi son iki paket aldik bunlari bitirene kadar mamayi kesmis olmak istiyorum nasil yapanilirim nasil baslayabilirim yardimci olur musunuz

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ek gidada alr artik canm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kademeli azaltarak bırak canım

Fırsat oldukça emzir.ek gıda ver.gece mamasını kes emzir sadece.ama bunu bir iki haftaya yay.emzirmek en kolayı hem.
0 oy
tarafından
Pirinç unu yapabilirsin mama ile aynı vitaminler var içinde hem daha ucuz hem koyu yapmazsın biberondan geçecek kadar sulu bırakırsın istersen içine meyve sıkarak icirebilirsin tabi tercih senin ben pirinç unu yapıyorum içine yarım küçük Mandalin sıkıp öyle iciriyorum mamalar çok pahalı aradada mama veriyorum 
tarafından
Oyle yapicam canim Allah razi olsun
tarafından
Allah senden razı olsun canım ben süt ile yapıyorum tabi sen 1 yaştan sonra veririm diyorsan su ilede yapabilirsin ama Su ile çok tatsız oluyor su ile sütü karıştırıp pisiriyorum
0 oy
tarafından
Canım emzir 1 saat sonra falan yemek yedir artık çünkü yazık gerçekten çok pahalı yemek yerse de doyar merak etme
0 oy
(965 puan) tarafından
Süt ver canım bana herkes dedi bir uastan önce süt verilmez dediler boş valla o ben verdim 6 aylıkken hamile olduğumu öğrendim mecbur suttten de kestim kızımı mama dan da süt verdim bizde yetisemiyor Duk uçuyor mamalar .d 

Ama ilk defa vereceksen yarım su yarım süt kat önce alıştır şeker de at yada pekmez koy o daha doğal 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 92 göst.
8 Ocak 2024 Aile kategorisinde Aysekulder (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
0 oy
2 cevap 48 göst.
0 oy
4 cevap 67 göst.
26 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,142 soru