0 oy
1,293 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar eşim ne kadar belli etmese de bu tarz şeylere düşkün. Bende geçen yıl hamileydim çok giyemiyodm ama bana bı keresinse hiç kadın gibi değilsin demişti ondan sonra dikkat etmiştim. Şimdi yine hamileyim napacagmi şaşırdım. Siz hamileyken böyle dikkat ediyo muydunuz yoksa bi salan ben miydim

35 Cevaplar

+7 oy
(1,034 puan) tarafından
Hiç kadın gibi değilsin ..

Sende hiç erkek gibi değilsin derim hamile hamile onunla mi ugrasicam ya 
-Reklam-
+2 oy
(119,248 puan) tarafından
ne var ben giyiyom ☺☺☺
valla bizim ev cok sicak ben o yuzden hemen her gece iccamasiriyla yatiyom zaten gebelikde sicak basiyo sende giy az biside parfum devami gekir ☺
(1,428 puan) tarafından
Uyy hshah iç çamaşırı sadece yatarken mi giyiyın mesela çocuk uyuyunca üstünü değişip mi geliyon ben bir ara öyle yaptıydım
valla ben hep acik yatiyom kuzey pek uyanmiyo 2 kez cis icin oda ben goturuyom
(2,049 puan) tarafından
Sizin orda hava sicakmi yani yaz gibi sevda
bugun cok guzelde normalde hergub yagmur olir
+2 oy
tarafından
Hiç dikkat etmem normal polar pijama ev botu takılırım yazında ince sort üzerine kisakol . Eşim de hiç takmaz öyle seyleri
+1 oy
tarafından

Ooo onlar çok biliyor kendisi giysin tangayi bakalım nasıl rahat edecek :D

(4,441 puan) tarafından
Ahahahwhwwhwhwh
tarafından
Hahahaha buna çok güldüm
+1 oy
tarafından
2 senelik evlilik hayatmda hic gecelik giymedim zavalli kocam:D
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Ben saldım gitti 2 aydır olmuyor
0 oy
tarafından
Hamileyken de tabiki gecelik vs giyiyordum. ama bu tercih meselesi sen pijamayla rahat ediyorsan onu giyersin. Eşin çok saygısız..
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Hamileyken ne kadınlık bekliyor o ağırlıkla acaba .valla hiç onun keyfine göre giyinemem nasıl rahatsam öyle giyinirim tabi içinden geliyorsa giyin.giyim kusamindan önce karım iyi mi rahat mı üşüyor mu diye düşünmeli bukadar bencil olmamali
0 oy
tarafından
Ben giyiyorum☺ dar olanlardan degilde boyle salaş rahat guzel olanlardan giyiyorum makyajım sacim parfümüm hic eksik olmaz 
0 oy
(9,565 puan) tarafından
Arada giyerdim ama. Kocam hakederse tabii bana hakaret küfür edip sonra döverse benden kadınlık beklemesin 
0 oy
(971 puan) tarafından
Severim ben eşimin dikkatini çekmeyi ama o olsada olmasa da Karismaz NASIL rahatsan onu giy der 
0 oy
tarafından
Benimkine giyim mi diyorum dogumdan sonra giyersin boşver diyor gülüyor ,karnım iyice büyüdü ya heralde komik durur diye :))))
0 oy
(450 puan) tarafından

Ben böyle şeyleri giyinmeyi severim de kocamın hoşuna gitmiyor pek rahat erkek olduğu için giymemi istemiyor. Zaten çok afedersiniz giydiğim gibi üzerimden çıkarır öyle şeyleri :D 

0 oy
(1,207 puan) tarafından
Kadın gibi değilsin mi saçma bi laf yapacağım varsa da yerinde olsam o laftan sonra yapmazdım şahsen 
0 oy
(17,721 puan) tarafından
Ben son aylar malesef artık dikkat etmiyorum ama sağolsun böyle sözler hiç bi zaman demedi denilmemeli kadın can taşıyo can saygı duyulmalı
0 oy
(9,000 puan) tarafından
Kadın gibi olmasam hamile kalamazdim der insan :D genelde tayt sweat yada pijama giyerim gecelik pek giymem ama elime yüzüme saçıma başıma bakarım eşim için değil kendim için kendimi mutlu etmek için
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Oda bende kalsın :D

(22,070 puan) tarafından
:DDDDDDD
(44,603 puan) tarafından
Kısır yaptım :D
(22,070 puan) tarafından
:DD yarasın en guzel kısırı yapan güzeller güzeli kankammmmmmm :D
0 oy
(192 puan) tarafından
Kız adamla kanka olduk ne geceliği zor nefes alıyom ben ahaha ;) pijama giyiyom valla doğuma 10 gün kaldı hepte pijama giydim hiçte demez eşim onu giy bunu giy 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Ne cins admlar var ya bazi adamlar karnina baktigu zaman haya eder bazilari da böyle isteklerini sıralar 
0 oy
tarafından
Benim eşim hiç takılmaz kafama göre takılırım ben polar yada esortman takımı giyiyorum gecelikle hiç uyuyamam bu soğukta Afyon'da yasiyoruz zaten bebek var birde onun keyfine yapacağım diye umrumda olmaz valla zaten eşimde öyle şeylere takılmaz normalde her halimi beğenir hatta makyajsız daha güzelsin der hep evlenmeden önce çok makyaj yapardım şimdi dışarı çıkarken yapıyorum evdeyken yapmam 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 548 göst.
17 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 35 göst.
23 Aralık 2023 Diğer kategorisinde yldzt (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 36 göst.
6 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu

379,250 soru

11,352,106 cevap

34,823 kullanıcı

...