0 oy
170 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (299 puan) tarafından
Bugün sabahtan beri 3 defa bezini değiştirdim. Affederseniz üçü de kakalı idi. Şu an altındaki de öyle, henüz değiştirmedim. Bugün karnının guruldadığını da duydum. Ve normalinden daha ağır bir şekilde kokuyor sanki. Sağlık ocağındaki ebeye sormuştum önceden ishali. Günlük 8-10 bez pis değiştirirsiniz o zaman, çocuğun gözünün feri gider, hasta olduğunu zaten anlarsınız demişti. Ama ne bileyim endişelendim. İshal mi sizce? Ne yapmalıyım? 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Üşütmüş olabilir canim 
(299 puan) tarafından
Ya Rabbi evin içinde, hiçbir yere çıkmadan nasıl üşütüyorum ben bu çocuğu bilemiyorum ki
tarafından
Terleyip sogursa hastalanır terleme soğuktan daha tehlikeli
(299 puan) tarafından
Kalın mı giydiriyorum acaba? 3 aylık bebeğim. 2 kat kıyafet giydiriyorum doğduğundan beri . Üstüne de yelek giydiriyorum. Yatırırken yeleği çıkartıyorum
tarafından
Ev ısısı 23 25 arası bizim bizde iki kat giydiriyoruz ama battaniye sarıp darmalamiyoruz uyanıkken... Ve ya ince battanyesini ortuyom üstüne elbiseleri çok kalın değil bizim. Sizinki de normal geldi bna
(299 puan) tarafından
Ben de aynısını yapıyorum. Battaniyeyi seriyorum üzerine. Sarıp sarmalamıyorum
-Reklam-
0 oy
(7,871 puan) tarafından
Karnı grulduyorsa gazı vardir günde 3 kaka çok değil 
(299 puan) tarafından
Doğumdan beri düzenli rezene içiyordum. Şimdiye kadar hiç gaz sorunu yaşamadık çok şükür Bu aralar çok sık içmedim. Ayaklarımın da üşüdüğünü hissettim sanki. Bende oldu da bebeğime geçti herhalde
(7,871 puan) tarafından
Evet geçiyor

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 26 göst.
0 oy
2 cevap 117 göst.
21 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Duru2121 (406 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
20 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde OznurY (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 125 göst.
20 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Tazeannee (115 puan) tarafından soruldu

378,310 soru

11,323,192 cevap

34,774 kullanıcı

...