0 oy
186 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (67 puan) tarafından
Kizlar kolay cigkofte tarifi verirmisiniz yaptiginiz tarifi

7 Cevaplar

0 oy
(119,018 puan) tarafından

adiyaman cig koftecisi harika komagene den daha iyi :D 

(67 puan) tarafından
Gurbettekiler guzel olmuyor be bacim
buraya yeni acildi valla cok guzel
(67 puan) tarafından
El yapimi gibisi varmi belcikali jdjjdndj
ben yoguramam kollarim ince yorulurum ☺
(385 puan) tarafından
Sevdoş Adıyaman da güzel ama Ankara ya gelebilme şansın olursa apikoğluda muhteşem :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nefis yemek tarifleri de kolay çiğköfte tarifi var canım ben hep yaparım hatika olur 
(67 puan) tarafından
Ya baktim da makineyle yogurmuslar 40 dk
tarafından
Hayır başka tatiftir o
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Kiz çok güzel yaparim vallahi ama yazasım gelmedi pek uzun :D
(67 puan) tarafından
Yaz anam bacim nolcakkk
(599 puan) tarafından
Allah seni yaaa bende ;)
(22,072 puan) tarafından
:D Dur yazam senimi kiracam
(22,072 puan) tarafından
Yarim kilo köftelik bulguru kaynamış suyla göz kararı dök 15 dk ağzını kapat beklet şişsin bi guzel
Sonra 1 cay bardagi kadar isotu sicak suda beklet
Bulgurun içine isotu dök köfte baharatı göz kararı
Tuz karabiber pul biber kendin ayarla nasil seviyorsanız sonracima 2 yemek kaşigi salça 1 adet soğan rendele 1 adette domates rendele sıvı yağı bolca dök nar eksisi varsa ekle içine bütün hepsini döktükten sonra bi guzel yoğur elinle aradada sicak su ekle ki cabuk yumuşasın ben yarim saat veya 20 dk falan yoguruyom maydonozuda ekle
0 oy
(385 puan) tarafından
Canım ben blendır çiğ köfte yapıyorum nefis yemek tariflerinden sonra da azıcık elimle yoğuruyorum çok da güzel oluyor. Yalnız sana tavsiyem blendırı dinlendire dinlendire yapman :) 
0 oy
(2,885 puan) tarafından

image

ayni hazır gibi oluyor tavsiye ederim bunuda Maraşlı birinden almıştım tarifini limonu dilimle bulgurla beraber sonuna kadar yoğur en son sıvı malzemeleri kat canım 
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Nefis yemek tarifleri sitesinde vardı bı tarif hep ordan yapıyordum linki bulamadım biraz yoğurup robottan çekiyorduk 
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Koftelik bulgur sogan sarimsak salca baharat zeytinyagi su yogur bu kadar etsiz olan bu  ben bundan yapiyorum cok guzel oluyor

İlgili bir soru bulunamadı

377,383 soru

11,293,406 cevap

34,711 kullanıcı

...