0 oy
934 göst.
Aile kategorisinde tarafından

İçine girmeden böyle değildi ama gelin görün ki her yerden subalmis ve kararma olmuş berbat zaten tadilat olacaktı ama şu halı görünce komple yaptircaz 

image

image

image

image

18 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Rutubet  olmus surekli tekrarlar bu
tarafından
Canım rutubet değil su almış oyuzden karardı  yaptircaz böyle değildi ama
(1,251 puan) tarafından
Banada oyle geldi
tarafından
Rutubet bence canim.ya kurtulus yok bundan boyasanda etsende surekli yenılıyor kendini
(1,251 puan) tarafından
Aynn rutubet zaten kışın çoğalır yağmuru kari görünce azar
tarafından
Kesinlikle rutubet. Kurtuluş yok. Her sene böyle olur
-Reklam-
0 oy
(606 puan) tarafından
Görmeden mi aldınız 
tarafından
Gördük canm kar yagdiktan sonra böyle oldu şu almış bina zaten dış cephe yok
(606 puan) tarafından
Kötü olmuş keşke olmasaydı ama.en azından eviniz var öyle düşün ,
tarafından
Öyle canım yaptircaz mecbur su alıyor bina discephe olmadığı icin
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Rutubetli o ev zor yapsan da yine olur rutebet nerden oluyor dis cephe varmi oralardan baskayin ev sizinse
(5,953 puan) tarafından
Canim bariz rutubet iste nasil degil ilk defa rutubet görmüyoruz yani canlısını yasadim teyzemjn evinde sikerdi temizlerdi iyi havada birsey yok belli zamanda kisa surede cikar bildigin rutubet ev
tarafından
Canım rutubet annemlerin evinde var ve surekli olan bişey ve kokar burda koku yok
(5,953 puan) tarafından
Tmm canım dedigin olsun kralina sor rutubet  işte sayfada herkes aynısını yazmis kaynanam gibisin siyaha beyaz diyon:))))
tarafından
Kesinlikle rutubet. Dış cephe yaparsanız belki azalır.
(5,953 puan) tarafından
Yusufeymen aynen rutubet iste yani bunun israrla degil demesi sanki biz istermiyiz olsun ama maalesef rutubet iyi havada rutubet olmaz zaten alirken yokdur temizlenmistir  yazik olmasa iyiymis ama bariz rutubet
0 oy
(1,691 puan) tarafından
yapsanda tekrarlar malesed
tarafından
Kuzu rutubet değil bu  subaldiktan sonra oldu yoktu 3 4 kere gittik
0 oy
(119,456 puan) tarafından
bu rutubet tadilatla gecmez
tarafından
Yok kuzu yoktu rutubet değil  biz gittiğimizde de yoktu kar yagdiktan sonra oldu benim eltimdede oldu biz dış cephe yapcaz arkadaşımın eşi bu işleri yapiyor
tarafından
Diş cephhe çatı yaltim istim ne yaprsn yap duzelmzzz bu
(566 puan) tarafından
Aynen yazın bizim tuttugumuz evdede bişey yoktu kışın hep rutubetlendi yaza kadar gecmedi tasındik şuan ne durumda bilmem ama gectigini sanmiyorum
0 oy
tarafından
Rutubet olmuş canım ne yaparsan yap gecmez sürekli tekrar eder rabbim yardımcınız olsun 
0 oy
(191 puan) tarafından
Ben sizin yeriniz de olsam hiç uğraşmazdım su bir kere alınca hep alıyor oraları Domestosla silip satın. Aynısı başıma geldi şimdi en ufak bir hastalıkta öksürük çiğerden geliyor 
0 oy
tarafından
Çatı katı mı canım bu nerden almış su dışarıdan mantolama  yapılmadıkça hep tekrarlanır düzlemez 
tarafından
Yok canım çatı değil bu ara kat dış yalıtım yok valla biraz model ver bana işten mantolama yapsak düzelir dimi benim eltiminde aynı böyleydi sıkıyordu sürekli işten yapmış mantolama hicbirsey yoktu :( ağlayacak gercekten
tarafından
Kuzum anbemın evıde boyleydı evı degıstırdık dışardan mantolama şart apartmanda para toplanamıyorxu yıllarca boya aktı döküldü bırgun odaya bır grtık boya şişniş ıcınden su akıyor bıyerde kaçak var su gırıyor demek ki
tarafından
Canım dışardan alıyor ya hepsini yaptircam eşim dedi ictende yaptircam distanda valla kimse yaptirmasada kendi tarafımızı yaptircaz
0 oy
tarafından
Ay basinza bela almsnz canm dayimlrn evide böyle rutbet hersene boya yapılıyor yaz kış insan nemli nemli eşyaları yatak döşek yaş gibi satmıyor lardi hele kışın her yer ağlıyor satan iyi satms
tarafından
Canım yerlerde nem yok sadecce duvarlar küp kuruydu yer ikinci kat burasi
tarafından
Yerde olmz ama basinz agrir o kadar diye bilim dayimlrnda 2. Kati
tarafından
Kuzu yaptircaz mecbur konuştuk bu işleri bilen biriyle 30 senedir içinde bakalım hayirlisi
0 oy
tarafından
Üzmek istemem ama arkadaslar da söylemiş bu bariz rutubet. Yeni ıslanmış ya ondan kokmuyor dur daha. Annemlerdede var. Birde içerse doğqlgaz açılınca daha kötü oluyor. İçerden mantolama falan işe yaramıyor. İnsallah öyle değildir halledersin iz. 
tarafından
Üzülme lütfen. Sende istemezdin tabiki böyle olsun. İnsallah hallolur
tarafından
Ya madem böyle birşey var söylenmesi zaten ucuzda değil di aldığımızda 200 bin verdik bakma millet uygun diyor ama değil eski bina 1 incisi 2incisi dış cephe yok birşey yok yani banyosuda yapılı değil kapıları felan yeni değil inan anahtarı bile kırık adama diyoruz adam diyor biz öyle kullanıyorduk saçmalığa bakarmisin. Ya birde diyor 15 senedir oturuyoruz böyle bişey olmadı bina su alıyorsa alıyordur mecbur ictende distanda yaptircaz araştırdım inteenetten yalıtımı düzgün yapılmayan binalar su aliyormus
tarafından
Malesef ki öyle. Annemlerin öyle dediğim gibi ne yapsalar işe yaramadı. Minderin altı bile su gibi oluyordu görmesem inanmam. Helal para olmamış o iyi değil adamın yaptığı. Dönme ihtimaliniz yok mu
tarafından
Yok kuzu tapu herşey tamam adam zaten kaçar gibi gitti anahtarı karşıya birakmis
tarafından
Ah ah.. Ama Allah razı olmaz bundan. Belki biraz daha fazla masraf olur ama gönlünce yaparsın iyi tarafından bak nasibiniz orasıymış demekki. Ya annemlerden bildiğim için o kadar iyi anliyorum ki. Çok zor oluyor o yüzden gerçekten çok üzüldüm.
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Kabul etse de etmesende rutubet bu benim evimin yatak odasının bir köşesinde en alttaki resim gibi oluyor yazın bişey olmaz kışın olur üstelik bizim evin yalıtımı var neden oluyor anlamadım amarutubet bu 
tarafından
Etmek etmemek değil bu işi yapanlara sordum adamda 15 senedir oturuyor ilk defa oldu diyor şuan oturduğumuz yerde aşırı kar yağıyor ondan sonra oldu 3 4 kerede gittik hiç bişey yoktu valla bizde ssasiriyoruz canım bunun iddia edilcek bir yanı yok
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Alırken hiçbir dikkat etmediniz
tarafından
Kuzu bişey yoktu ki alieken onunda resmini atım sana istersen tertemizdi adamda şaşırıyor valla diyor ilk defa oldu diye
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ayyyyyyyyy kııııız yazık valla bisürü masraf kuzum yaaa inş tekrarlamaz
tarafından
İnsAllah aglayasim geliyor valla
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Ev doğalgazlı mi içinde isinilunca yapmaz benim ev ortada soba yanarkrn her oda isiniyordu 5 senedir hiç bişi yoktu bu sene tek odada klimayka duruyoruz bazı yerler aynı böyle 
tarafından
Hepsini girmeden yaptiricam ictende distanda canim
(4,430 puan) tarafından
O zman hiç korkma canım güle güle oturun inşallah:)
tarafından
Sağol kuzum işi bilen biriyle konuştuk içerden sıcak dışardan soğuk vurunca kararma yapıyormuş rutubet değil dedi rutubet olsa küf tutarmis kararma olmazmış böyle subaliyor oyuzdan dedi insAllah dediği gibidir gidecek 50 bin kesin
(4,430 puan) tarafından
Evet canım ondan oluyor içerde durulsa öyle olmaz sürekli kışın yanıyor ya petekler falan kurutuyor duvarları ısıtıp izin vermiyo demek istediğim oydu rutubet olsa hem yeşerir hemde sıva kabarip düşer böyle beyaz saçak saçak olur onlar cikiyo bide silince ace pembe çamaşır suyuyla ya da bulaşık makinası parlatıcısiyla silince
tarafından
düzenlendi
Evet doğru canım eltimin evinde normalde rutubet yok dış cephesi vardı sonra bunlar üst katını yapmaya başladı hep sıva felan yapmışlar üst katta aynı böyle kararmisti
0 oy
(481 puan) tarafından
Canım arkadaşların dediği doğru rutubet bu. Benim annemgilin evide böyle kaç kere sildik ama geçmiyor sürekli öyle
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Bizim binada da dis cephe yok yalıtımı yok ve her sene 2 milyar verip ev boyatiyoruz ama yalıtım olsada burda çoğu evde bu rutubet oluyo bursanin neminden dolayi bi çok insan bu durumdan şikayetçi bende nefret ediyorum ama cok şükür başımızı sokucak yerimiz var bu kadar siyahlasmiyo bizimki ama yinede çizgi şeklinde lekeler oluşuyo
tarafından
Valla canım adamla konuştum 15 senedir oturuyoruz ilk defa böyle oldu dedi kar felan yağdı ondan sonra oldu kaç defa gittik gördük bizde hayretler icindeyiz
0 oy
tarafından
Ne kadara aldınız cnm bizde aldık yaptırıoz komple 
tarafından
205 e aldık iç yalıtım yaptircaz M2 si 150 tlymis
tarafından
Bizde 150'ye aldık eski yapı ama yapacak bir şey yok bu devirde güle güle oturun cnm
tarafından
Hayırlı olsun canım bilmiyorum ama biz gittik böyle değildi ev ilk anlamadım bende niye böyle oldu bizdeki sorun artık siz ne kadara yaptırıyordu uz nerde aldınız baya ucuz almissiniz
tarafından
Ucuz ama masraflı =) ankarada mısın sen
tarafından
Yok canım istanbuldayim bende valla hiç kimsede gelip yapmıyor valla çok morelim bozuk bir yandan babam arıyor amcanlar yapsın tamam inşaat işi biliyorlar ama tesisat işi anlamıyorlar bana öyle bir adam lazimki herşeyi yapcak valla çok morelim bozuk
0 oy
(1,251 puan) tarafından
Herkese aynısını yazmışsın cnm adam 15 senedir oturuyomusta gormemiste sende inandin mi evet ben size rutubetli evi sattim her sene kışın boyle oluyo der mi  

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 579 göst.
7 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 486 göst.
17 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Gogolim (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 150 göst.
0 oy
7 cevap 658 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,443 puan) tarafından soruldu