0 oy
232 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Cuma kontorilum var Trabzon'a gidicem kızlar yollar nasıl arac kullnamayi düşünüyorum ama kötü diyorlar otobüs mi tercih edim baciniza el atın kar yağışı ne alem de ....

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aman kuzum dikkat et bence otobüsle git ne olur ne olmaz Rabbım korusun kazasız belasız gidip gelirsin inşallah 
tarafından
Otobüsle çok uzun sürüyor kuzum arabayla da ağrım olunca kötü oluyor iki tarafı da kötü kisacasi
tarafından
Aman dikkat et kuzum Rabbım korusun
-Reklam-
0 oy
tarafından

Yolları bilmiyorum ama   otobüs tercih et cnm dönüşte ağrın olursa zorlanırsın

tarafından
İlk arabayla gittim canım çok ağrım oldi zor geldim ikoci de otobüsle gittim ama uzun sürdü bakalım napcam
0 oy
tarafından
Ben orduluyum kizz :D ama orda oturmuyorum
tarafından
Eşim ordulu benimde canım hemso ahha
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Uçakla git kız :D 
tarafından
Uçak yok selom direk aktarmalı var olsa ahaha
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Ordudayım ben canım sen nerden gideceksin trabzon a trabzonda da ablam var yağmamış mekeze filan daha kar buraya da yağmadı zaten yolları açarlar sürekli zaten ama dikkat etnsen yine de...tek gitmemeye bak...
tarafından
Samsun'dan trabzona canım. Babam gelecrk ama böyle hava da korkuyorum araçla çıkmaya
(3,156 puan) tarafından
Bende samsunluyum :) korkuyorsanız otobüsle gidin canım ne olur ne olmaz..terme ye olsun ünye ye olsun yağmış baya...
tarafından
Ooo hemşeri çıktık canım :) merkez de yok ama ilçeler de çok diyorlar canım en iyisi riske atmim
(3,156 puan) tarafından
Evet :-) aynen canım öyle yap sen...
0 oy
(850 puan) tarafından
Trabzondayım merkezde kar yok bu tarafta.. 
tarafından
Trabzon'a gelene kadar yollar lazım bana canim
(850 puan) tarafından
Sorunuzu gayet net anladım ve Trabzon sınırlarında sıkıntı yok demek istedim yardımcı olmak adına..
tarafından
Teşekkürler
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Kuzum yollar ıslak gizli buzlanma var çoğu yerde. Araçla gelme derim, ben cesaret edip çıkamıyorum şahsen. Uzun olsa da otobüsle git gel güvenli güvenli.
tarafından
Hadi ya kuzum bende otobüs tercih edin o zaman Allah korusun buzdan korkarim
(4,668 puan) tarafından
Evet,  ben bi kere yaptım o hatayı az kaldı güme gidiyordum. Allah kimseye yaşatmasın. Hiç riske atmaya değmez.
tarafından
Allah korusun canım amin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 100 göst.
0 oy
2 cevap 61 göst.
19 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Genc_anne (2,853 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 338 göst.
16 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Edaa52 (1,307 puan) tarafından soruldu
0 oy